MEMBRANY DACHOWE

Konstrukcja dachu oraz materiał który ociepla poddasze nie są odporne na wilgoć a jednocześnie paradoksalnie są cały czas narażone na jej oddziaływanie. Warstwa termoizolacyjna dachu aby spełniać swoje warunki grzewcze musi być zawsze sucha – jest to jeden z najważniejszych warunków. Nawet pod najszczelniejsze pokrycie dachu przedziera się para wodna osiadając w postaci skroplin – i tu wchodzi MEMBRANA DACHOWA – to właśnie jej funkcją najważniejszą jest odseparowanie pokrycia dachowego od warstwy termoizolacyjnej zapewniając jej szczelność i chroniąc przed zawilgoceniem. Membrana dachowa chroni nie tylko warstwę termiczną przed zawilgoceniem ale także umożliwia swobodną jego wentylacja.

Zapoznaj się poniżej z najlepszymi membranami dachowymi.

ventmax membrana dachowa

Najlepsze membrany dachowe w super cenach – 3 warstwowe odporne i wysokoparoprzepuszczalne membrany VENTMAX w dwóch Gramaturach 125 i 170g/m2

Membrana ventmax 125

VENTMAX 125

Membrana ventmax 170

VENTMAX 170

membrany dachowe turbo

Najlepsze membrany dachowe na rynku – czterowarstwowe o gramaturze 170 oraz aż 230g/m2 – z paskami klejącymi (Maximum i Fix) zapewnią najlepszą wentylację dachu przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed wilgocią.

Membrana dachowa turbo plus 3000

TURBO PLUS 170g

Membrana turbo fix na dach

TURBO FIX 170g z paskiem klejącym

membrana turbo maximum na dach

TURBO MAXIMUM 230g z dwoma paskami klejącymi

Cart
Membrana TURBO Maximum – Maksymalne zabezpieczenie Twojego poddaszaMembrana dachowa z klejem TURBOfix 3000
899,00 
×