Główna » Promocje i Nowości

Aktualne promocje na okna dachowe

Okna dachowe to zakup na wiele lat i nie najlżejszy on do najtańszych produktów jakie przyjdzie wam kupić przy remoncie lub budowie domu. Chyba że… skorzystasz z jednej z naszych aktualnych promocji 🙂 Możesz zaoszczędzić kupując okna w pakietach lub na specjalnych przecenach.

Sprawdź okna dachowe FAKRO i VELUX w najlepszych cenach! Wyprzedaż modeli najpopularniejszych okien FAKRO – okna już od 499zł! Ilość sztuk mocno ograniczona! 

fakro cennik okien dachowych 2021

Sprawdź aktualne promocje na produkty fakro

Jako wieloletni partner firmy fakro mamy przyjemność zaprezentować poniżej promocje FAKRO na okna dachowe, markizy oraz kołnierze do montażu. W FAKRO - kupujesz więcej zyskujesz więcej - rabaty na okna nawet do 40% oraz 1000zł zwrotu za zakup okien

3x3 fakro promocja na okna dachowe trzyszybowe

3x3 - mnożymy korzyści FAKRO SuperTRIO

Fakro do swoich 3szybowych okien proponuje aż 3 różne kolory oblachowania bez dodatkowych opłat dzięki czemu jeszcze bardziej dopasują Państwo okna dachowe do swojego projektu domu.

Czytaj więcej
fakro moc korzysci super trio plus (2)

FAKRO SuperTRIO Plus! - zyskaj do 1000zł

Kup pakiet produktów promocyjnych Fakro i zyskaj nawet do 1000zł zwrotu na konto! Pakiet obejmuje Okna dachowe trzyszybowe U5, markize i kołnierz terminczy!

Dowiedz się więcej i skorzystaj

Masz pytania odnośnie promocji – napisz lub zadzwoń do nas z chęcią odpowiemy.

    Cart
    Your cart is currently empty.