Główna » Promocje i Nowości » FAKRO promocja SuperTRIO Plus – zwrot do 1000zł

Promocja FAKRO SuperTrio PLus

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tylko teraz kupując promocyjny pakiet produktów FAKRO możesz otrzymać zwrot części poniesionych kosztów na konto bankowe.

Zyskaj nawet do 1000 złotych! *

fakro cennik okien dachowych 2021

SuperTRIO PLUS

To najnowsza promocja FAKRO na pakiet okien dachowych trzyszybowych z kołnierzem do montażu oraz markizą zewnętrzną NEW LINE. Zakup wymienione niżej produkty a otrzymasz zwrot do 1000zl* Szczegóły w regulaminie na fakro.pl/promocje

super trio fakro promocja markizy na okna dachowe i okna
markiza na okna dachowe fakro

1. Markiza AMZ New LINE

FAKRO Markiza AMZ New Line – posiada zupełnie nową kasetę która znacząco poprawia estetykę oraz sztywność markizy. Poza tym spełnia tą samą funkcję co klasyczna markiza AMZ – czyli ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem oraz promieniami słonecznymi w upalne dni.

Cena od 225zł

2. Okno dachowe FAKRO U5

Dowolne okno z pakietem szybowym U5 czyli najlepsze trzyszybowe okna Fakro. Przestrzenie miedzy szybami wypełnione są Kryptonem a oddziela je ciepła ramka dystansowa TGI - co zapewnia najlepsze właściwości termoizolacyjne w 3szybowych okna dachowych.

Sprawdź cenę
kołnierz ehv-at thermo fakro (2)

3. Kołnierz termiczny

Zastosuj do montażu okien termiczny kołnierz izolacyjny np. EHV-AT który jeszcze bardziej podnosi parametry termoizolacyjne okna. Wyposażony jest w dodatkową ocieplenie dzięki której zwiększa się termoizolacyjność całego okna nawet o 15% (w zależności od typu okna)

Czytaj więcej

Zasady promocji SuperTrio Plus

W terminie od 01.10.2020r. do 31.03.2021r., kup produkty promocyjne FAKRO w pakiecie i otrzymaj zwrot wg. zasady:

a. Pakiet Premium, na który składa się dowolne okno z pakietem szybowym U5 + kołnierz Thermo + markiza AMZ w wersji New Line – zwrot w wysokości 100 PLN za 1 pakiet

b. Pakiet Super Premium, na który składa się:

  • okno z pakietem szybowym U5 + kołnierz Thermo + markiza AMZ w wersji Solar, Z-Wave lub WiFi – zwrot w wysokości 200 PLN za 1 pakiet
  • okno z pakietem szybowym U6 lub U8 + kołnierz Thermo + markiza AMZ w wersji New Line, Solar, Z-Wave lub WiFi – zwrot w wysokości 200 PLN za 1 pakiet.

Następnie Dokonaj elektronicznej rejestracji do promocji na www.fakro.pl/promocje/, załączając dowód zakupu produktów promocyjnych.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot na podany numer konta bankowego.

PROMOCJA TRWA DO 31/03/2021

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

    Cart
    Your cart is currently empty.