Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

Membrana dachowa turbo plus 3000

AKCESORIA DACHOWE

Decydując się na budowę czy też remont domu, powinniśmy skupić się nie tylko na jakości samych materiałów budowlanych, ale również na akcesoriach do wykończenia. W dużej mierze to właśnie akcesoria dachowe decydują o ogólnej estetyce dachu oraz przede wszystkim o dopasowaniu elementów wykończenia dachu pod względem technologicznym. A to ma bardzo istotny wpływ na trwałość oraz odporność przed wieloletnim działaniem czynników atmosferycznych.

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.
Cart
Your cart is currently empty.
wyprzedaż fakro velux

Tylko u nas! Wyrównujemy ceny – niech wygra najlepszy. Najpopularniejsze okna dachowe FAKRO FTP-V U4 oraz VELUX GLL1061b kupisz w takiej samej cenie. Oba modele wyposażone trzyszybowy energooszczędny pakiet, oba okna z klamką na dole, w kolorze oblachowania antracyt/grafit, oba w dwóch najpopularniejszych rozmiarach 78×140 oraz 78×118 – kiedyś różniła je tylko cena – teraz tylko do końca czerwca (lub wyczerpania zapasów) cena obu okien będzie dokładnie taka sama.