unoroll taśma do łączenia membran dachowych

Braas Taśma Unoroll + plus

74,99 

Produkt dostępny na zamówienie

Wysokoparoprzepuszczalna czterowarstwowa membrana przeznaczona do stosowania na deskowanie, jak również bezpośrednio na termoizolację.

Cena dotyczy 1 rolki czyli 75m2

BRAAS TAŚMA UNOROLL+ do łączenia membran dachowych

Produkty i akcesoria dachowe Braas to szeroki wachlarz produktów, które pozwalają stworzyć kompletny system dachowy, w którym wszystkie elementy potrzebne do przygotowania oraz wykończenia konstrukcji dachowej będą do siebie idealnie dopasowane, zapewniając najwyższy stopień jakości oraz bezpieczeństwa dachu na lata. Wśród akcesoriów dachowych Braas znajdują się specjalistyczne rozwiązania w zakresie wstępnego krycia, czyli ochrony dachu oraz warstw izolacji, a przy tym dodatki, które umożliwiają ich prawidłowy montaż i długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. Materiały jak folie wstępnego krycia – membrany dachowe Braas, dla właściwego zamocowania wymagają zastosowania specjalistycznych dodatków montażowych, czyli taśm stworzonych precyzyjnie z myślą o klejeniu oraz niewielkich naprawach m.in. membran dachowych Divoroll.
braas taśma unoroll do membran dachowych

Jednostronna taśma Unoroll + plus

unoroll taśma do łączenia membran dachowych
Taśma klejąca jednostronna Unoroll+ produkcji Braas stworzona została z myślą o łączeniu oraz drobnych napraw membran Divoroll. Pozwala tworzyć trwałe i bezpieczne łączenia a specyfika taśmy umożliwia zachowanie długotrwałej skuteczności i bezpieczeństwa.

Taśma Unoroll produkcji Braas to przede wszystkim:

  • najwyższej jakości klej na bazie akrylu, który charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, długoletnią trwałością w kontakcie z warunkami, które występują pod pokryciem dachowym, a także idealną spoistością z materiałami tworzącymi membrany Divoroll.
  • wykończenie taśmy dostosowane jest kolorystycznie do odcieni membran Braas Divoroll Kompakt, Divoroll Kompakt 2S, Divoroll Univerwal+ 2S i Divoroll Top RU
  • Taśma Braas Unoroll+ ma szerokość 60 mm i sprzedawana jest w rolkach o długości 25mb.

Sprawdź także akcesoria i pozostałe membrany Braas

Cart
Your cart is currently empty.