braas taśma do łącznia membran duoroll

Taśma Braas duoroll – do łączenia membran

90,00 

Wysokoparoprzepuszczalna czterowarstwowa membrana przeznaczona do stosowania na deskowanie, jak również bezpośrednio na termoizolację.

Cena dotyczy 1 rolki czyli 75m2

TAŚMA BRAAS DUOROLL

Pokrycia dachowe oraz akcesoria produkcji Braas to duży wybór produktów, z którymi można kompleksowo wykończyć połać dachową, a zastosowane systemowo będą perfekcyjnie dopasowane, co pozwala wzajemnie wspierać swoje funkcje. Dla jak najlepszych efektów końcowych, materiały pokryciowe i zabezpieczające dach warto wykańczać z użyciem dedykowanych akcesoriów Braas, o odpowiednich właściwościach oraz budowie. Dlatego właśnie, dla usprawnienia prac i wykorzystania pełnego potencjału membran dachowych i folii wstępnego krycia produkcji Braas zalecane jest wykorzystanie akcesoriów takich, jak taśmy klejące do membran Braas, czyli Duoroll. 

taśma klejąca do membran braas duoroll
braas taśma do łącznia membran duoroll
Jej właściwości i budowa dopracowane zostały w taki sposób, aby bezpiecznie i trwale łączyć pasy i docięte elementy membran dachowych Braas wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, z zachowaniem najwyższej skuteczności w ochronie przed przeciekaniem.

Dwustronna taśma Duoroll Braas - charakterystyka

Taśma obustronnie klejąca Duoroll przeznaczona jest do łączenia kolejnych pasów membran dachowych Divoroll Braas oraz do wykonywania drobnych napraw w przypadku ich uszkodzenia. Z jej użyciem powstają trwałe łączenia, przez co membrana zachowuje szczelność i pełnię swoich właściwości. Efekty uzyskane z użyciem dwustronnej taśmy Duoroll są długotrwałe i utrzymają się przez cały czas użytkowania membrany dachowej.
Wysokojakościowy, trwały klej po obu stronach taśmy zapewnia trwałe i mocne łączenie, które zachowuje długoletnią trwałość, niezależnie od warunków, które mogą pojawić się pod pokryciem dachowym, takimi jak podwyższone temperatury czy wilgoć. Zastosowany klej doskonale współgra z powierzchnią membran dachowych Divoroll Braas, takimi jak Divoroll Kompakt, Divoroll Kompakt 2S, Divoroll Universal+ 2S czy Divoroll TOP RU.
  • Szerokość taśmy – 40 mm
  • Produkt sprzedawany w rolkach 50 mb

Sprawdź także akcesoria i pozostałe membrany Braas

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!