wełna szklana izolacyjna isover profit mata

ISOVER PROFIT-MATA 600mm x 1200mm – wełna szklana

192,13 207,50 

Pakowanie wełny ISOVER Profit Mata:

 • ISOVER Profit Mata 50mm – 14,4m2 / rolka
 • ISOVER Profit Mata 100mm – 7,20m2 / rolka
 • ISOVER Profit Mata 150mm – 4,80m2 / rolka
 • ISOVER Profit Mata 180mm – 3,96m2 / rolka
 • ISOVER Profit Mata: 200mm – 3,60m2 / rolka
  Ceny w ofercie dotyczą jednej rolki

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

ISOVER PROFIT-MATA
wełna szklana izolacyjna

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych o wysokich właściwościach izolacyjnych. ISOVER PROFIT-MATA to produkt samonośny nie wymaga sznurkowania, dzięki czemu jest łatwy w montażu i ekonomiczny. Powinien być stosowana wszędzie gdzie najważniejsze parametry izolacyjne przegrody. Niski współczynnik przewodzenia ciepła lambda wynoszący λD = 0,035 W/mK pozwala uzyskiwać opór cieplny przegrody na poziomie wymaganym dla domów o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną.

 

Produkty fabrycznie zapakowane mogą być składowane na otwartych placach magazynowych na utwardzonej powierzchni. Raz rozpakowana lub uszkodzona mechanicznie paleta nie stanowi zabezpieczenia przed zawilgoceniem.

 

isover profit mata wełna mineralna

Współczynnik przewodzenia ciepła: 0.035 W/m*K

Wełna szklana izolacyjna:

 • wymiar: 600mm x 1200mm

 • izolacja akustyczna i termiczna dachów skośnych

 • izolacja poddaszy użytkowych i nieużytkowych

 • izolacja stropodachów wentylowanych

 • izolacja podłóg i stropów pomiędzy legarami

 • rekomenduje się dwuwarstwowy układ izolacji termicznej

 • deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła 0.037 W/m*K

 • izolacja podłóg i stropów pomiędzy legarami

ISOVER PROFIT-MATA wełna szklana izolacyjna na poddasze

izolacje na poddasza isover

ISOVER PROFIT-MATA jest produktem uniwersalnym, który będąc uformowanym w maty, sprzedawany jest z przeznaczeniem do izolacji cieplnej budynków. Świetnie sprawdza się jako materiał izolacyjny na strychach i poddaszach zarówno użytkowych, jak i nieużytkowych. Wełna zapobiega oddawaniu ciepła, ale również przyjmowaniu temperatur z zewnątrz obiektu. Dzięki temu pozwala na osiągnięcie optymalnego komfortu termicznego niezależnie od pory roku. Gdy jest zimno, wełna zatrzymuje ciepło w domu i nie przepuszcza chłodu z zewnątrz, natomiast w upalne dni powstrzymuje gorąc przed przedostawaniem się do środka budynku.

 

ISOVER PROFIT-MATA wykonana jest z włókniny szklanej odpornej na ogień. W ten sposób zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się płomieni w budynku i zapewnia bezpieczeństwo przebywającym w nim ludziom. Posiada również imponujące właściwości w kontekście izolacji akustycznej – tłumi z odgłosy z zewnątrz, dzięki czemu podnosi komfort domowników oraz ich poczucie prywatności.

Mata szklana ISOVER PROFIT-MATA do izolacji poddaszy

materiały dociepleniowe isover

Produkt marki ISOVER wyróżnia się trwałością – w porównaniu do innych marek ISOVER gwarantuje zachowanie świetnych właściwości izolacyjnych przez długie lata. Mata wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i poleca się ją jako warstwę izolacyjną zarówno podczas kompleksowych remontów wraz z rozbudową, jak i w przypadku powstawania całkowicie nowych budynków.

 

Montaż wełny nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Jest prosty i poradzą sobie z nim nawet osoby niebędące fachowcami w dziedzinie ociepleń budynków. Dobór odpowiedniej grubości uwarunkowany jest natomiast możliwościami lub ograniczeniami danej konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem a pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. Dysponujemy również wszelkim innym asortymentem na poddasza – warto zapoznać się z całą ofertą sklepu dachowe-okna.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ISOVER PROFIT-MATA 600mm x 1200mm – wełna szklana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Potrzebujesz pomocy z wyceną wełny?

Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub zostaw nam wiadomość w formularzy – pomożemy Ci dobrać odpowiednią ilość wełny na Twoje poddasze.
wełna na poddasze isover
darmowa wycena okien dachowych

Wiemy że wybór okien dachowych może być skomplikowany, dlatego skorzystaj z porady naszych specjalistów którzy z chęcią pomogą wybrać odpowiedni model okna, kołnierza a nawet dodatki do Twoich okien. Zostaw do siebie kontakt lub zadzwoń do nas a z chęcią pomożemy