wełna szklana izolacyjna isover uni mata

ISOVER UNI-MATA 600mm x 1200mm – wełna szklana

180,67 186,85 

Pakowanie wełny ISOVER Uni Mata:

  • ISOVER Super Uni 100mm – 9,60m2 / rolka
  • ISOVER Super Uni 150mm – 6,90m2 / rolkaCeny w ofercie dotyczą jednej rolki

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

ISOVER UNI-MATA
wełna szklana izolacyjna

ISOVER UNI-MATA wykonana jest z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych. Uniwersalna mata doskonale sprawdzająca się we wszystkich typowych aplikacjach. Posiada współczynnik przewodności cieplnej λD = 0,039 w/mK.

 

SKŁADOWANIE: Produkty fabrycznie zapakowane mogą być składowane na otwartych placach magazynowych na utwardzonej powierzchni. Raz rozpakowana lub uszkodzona mechanicznie paleta nie stanowi zabezpieczenia przed zawilgoceniem.

 

Pakowanie:

 

isover profit mata wełna mineralna

Współczynnik przewodzenia ciepła: 0.039 W/m*K

Wełna szklana izolacyjna:

  • wymiar: 600mm x 1200mm

  • izolacja akustyczna i termiczna dachów skośnych

  • izolacja poddaszy użytkowych i nieużytkowych

  • izolacja stropodachów wentylowanych

  • izolacja podłóg i stropów pomiędzy legarami

  • rekomenduje się dwuwarstwowy układ izolacji termicznej

  • deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła 0.039 W/m*K

  • izolacja drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych

ISOVER UNI-MATA 600x1200 wełna szklana izolacyjna na poddasze

izolacje na poddasza isover

ISOVER UNI-MATA jest produktem uniwersalnym, który będąc uformowanym w maty, sprzedawany jest z przeznaczeniem do izolacji cieplnej budynków. Świetnie sprawdza się jako materiał izolacyjny na strychach i poddaszach zarówno użytkowych, jak i nieużytkowych. Wełna zapobiega oddawaniu ciepła, ale również przyjmowaniu temperatur z zewnątrz obiektu. Dzięki temu pozwala na osiągnięcie optymalnego komfortu termicznego niezależnie od pory roku. Gdy jest zimno, wełna zatrzymuje ciepło w domu i nie przepuszcza chłodu z zewnątrz, natomiast w upalne dni powstrzymuje gorąc przed przedostawaniem się do środka budynku.

 

ISOVER UNI-MATA wykonana jest z włókniny szklanej odpornej na ogień. W ten sposób zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się płomieni w budynku i zapewnia bezpieczeństwo przebywającym w nim ludziom. Posiada również imponujące właściwości w kontekście izolacji akustycznej – tłumi z odgłosy z zewnątrz, dzięki czemu podnosi komfort domowników oraz ich poczucie prywatności.

Mata szklana ISOVER UNI-MATA 600x1200 do izolacji poddaszy

materiały dociepleniowe isover

Produkt marki ISOVER wyróżnia się trwałością – w porównaniu do innych marek ISOVER gwarantuje zachowanie świetnych właściwości izolacyjnych przez długie lata. Mata wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i poleca się ją jako warstwę izolacyjną zarówno podczas kompleksowych remontów wraz z rozbudową, jak i w przypadku powstawania całkowicie nowych budynków.

 

Montaż wełny nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Jest prosty i poradzą sobie z nim nawet osoby niebędące fachowcami w dziedzinie ociepleń budynków. Dobór odpowiedniej grubości uwarunkowany jest natomiast możliwościami lub ograniczeniami danej konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem a pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. Dysponujemy również wszelkim innym asortymentem na poddasza – warto zapoznać się z całą ofertą sklepu dachowe-okna.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ISOVER UNI-MATA 600mm x 1200mm – wełna szklana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Potrzebujesz pomocy z wyceną wełny?

Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub zostaw nam wiadomość w formularzy – pomożemy Ci dobrać odpowiednią ilość wełny na Twoje poddasze.
wełna na poddasze isover
darmowa wycena okien dachowych

Wiemy że wybór okien dachowych może być skomplikowany, dlatego skorzystaj z porady naszych specjalistów którzy z chęcią pomogą wybrać odpowiedni model okna, kołnierza a nawet dodatki do Twoich okien. Zostaw do siebie kontakt lub zadzwoń do nas a z chęcią pomożemy