AMS fakro ochrona przed owadami okna dachowe

FAKRO AMS – moskitiera na okna dachowe

354,00 518,00 

AMS FAKRO MOSKITIERA

FAKRO MOSKITIERA AMS

Niezakłócony spokój...

Moskitiera rolowana na okna dachowe AMS – chroni pomieszczenie przed komara oraz innymi owadami, zapewniając mieszkańcom spokojny wypoczynek. Dzięki moskitierze AMS możemy zostawić uchylone okno dachowe bez obawy o przedostanie się owadów do pomieszczenia.

moskitiera okna dachowe fakro
ams moskitiera okna dachowe

AMS FAKRO

Moskitiera AMS FAKRO jest jedynym dodatkiem do okien dachowych który jest montowany na szpalecie a nie bezpośrednio na oknie – dzięki temu pasuje do wszystkich okien dachowych jeżeli szpaleta spełnia podane wymiary. Wykonana jest z siatki powlekanej PVC oraz wyposażona jest w prowadnice aluminiowe dostępne w dwóch wersjach – białej oraz srebrnej.

Charakterystyka
AMS FAKRO

Ochrona pomieszczenia przed komarami i innymi owadami przy uchylonym oknie – zapewniająca dopływ świeżego powietrza

 

Minimalne zacienienie pomieszczenia

 

Możliwość montażu z innymi akcesoriami wewnętrznymi i zewnętrznymi

 

Moskitiera obsługiwana ręcznie – do obsługi wysoko zamontowanych moskitier służy uniwersalny drążek ZST

moskitiera do okien dachowych fakro
moskitiera na okno dachowe fakro

Sprawdź poniżej jakie akcesoria pasują do Twoich okien dachowych.

zgodność akcesoriów z oknami

Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (1) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (10) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (9) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (8) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (7) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (6) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (5) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (4) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (3) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (2)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO AMS – moskitiera na okna dachowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!