arf dream works fakro

FAKRO Roleta zaciemniająca wewnętrzna ARF DreamWorks

589,00 

FAKRO ROLETA ZACIEMNIAJĄCA ARF
DreamWorks sterowana ręcznie

Rolety ARF DreamWorsk to specjalne akcesoria okienne z motywami najpopularniejszych bajek dla dzieci – dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do pokojów dziecięcych na poddaszu. Montując je na oknach dachowych otrzymujemy wszystkie zalety standardowej rolety ARF oraz wyjątkową dekorację wnętrza. Rolety z ulubionymi bohaterami tworzą fascynujący wystrój dziecięcej przestrzeni, w której najmłodsi doskonale bedą się czuć spędzając czas na nauce czy zabawie.

OKNA W BAJECZNYM KLIMECIE

Pokój dziecka to szczególne miejsce w każdym domu, które zasługuje na wyjątkową uwagę. Powinien być nie tylko funkcjonalny ale przede wszystkim przyjazny dla naszej pociechy. Rolety zaciemniające pozwolą uzyskać harmonie z wystrojem każdego pomieszczenia a przy tym ochronią je przed nadmiernym nagrzewaniem a Twoim dzieciom stworzą komfortowe warunki zarówno do nauki jak i zabawy.

arf dream works fakro
fakro roleta arf

Rolety na okna dachowe do pokoju dziecięcego

Nawet pochmurna, deszczowa pogoda nie będzie straszna dziecku, gdy zasłonięte okno będzie przyjazne jego sercu i oku. Urządzanie pokoju dziecka może dzięki temu stać się pasjonującym zajęciem.  Bohaterowie z bajek mogą Ci w tym pomóc!

fakro roleta na okna dachowe do pokoju dzieci

Charakterystyka ARF FAKRO

Możliwość stopniowej regulacji słońca aż po zaciemnienie wnętrza.

 

częściowa ochrona przed nagrzewaniem pomieszczenia

 

Możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu dzięki prowadnicom

ograniczenie strat ciepła w okresach grzewczych

 

Ochrona przed promieniami UV

 

Zapewnienie poczucia prywatności poprzez całkowite zaciągnięcie rolety

 

Łatwe w utrzymaniu czystości

8 wzorów z najlepszych bajek DreamWorks

roleta na okna dachowe fakro kp3
okna dachowe fakro roleta kp4
okna dachowe fakro roleta arf pm1
roleta okna dachowe fakro pm3
roleta na okna dachowe fakro tr1
roleta do pokoju dzieciecego tr3
roleta okna dachowe fakro dr1
roleta okna dachowe fakro dr3

Sprawdź też klasyczne rolety ARF

Sprawdź poniżej jakie akcesoria pasują do Twoich okien dachowych.

zgodność akcesoriów z oknami

Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (1) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (2) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (3) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (4) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (5) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (6) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (7) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (8) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (9) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (10) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO Roleta zaciemniająca wewnętrzna ARF DreamWorks”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!