FAKRO ARF roleta na okna dachowe sterowana ELEKTRYCZNIE PIERWSZA grupa cenowa

FAKRO Roleta zaciemniająca wewnętrzna ARF Z WAVE – Grupa I

1 001,00 1 200,00 

FAKRO ROLETA ZACIEMNIAJĄCA ARF
Sterowanie bezprzewodowe Z-Wave

Z-Wave to specjalnie zaprojektowana do sterowania oraz monitorowania budynków mieszkalnych technologia komunikacji. Z-Wave to najwyższa jakość i bezpieczeństwo w dziedzinie kontroli bezprzewodowej. System ten jest prosty w instalacji, łatwy w rozbudowie i zarządzaniu na każdym etapie eksploatacji budynku. Instalacja systemu nie wymaga stosowania rozdzielni oraz kabli komunikacyjnych pomiędzy produktami elektrycznymi – co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Produkt sterowany pilotem/klawiaturą naścienną która nie jest dołączona do zestawu! Akcesoria do sterowania należy dokupić osobno.

ROLETA WEWNĘTRZNA ARF

Fakro roleta ARF – stworzona aby odbijąc promienie słoneczne i zapobiegać nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu rolet FAKRO ARP nasze pomieszczenie stanie się przyjemnie chłodne a specjalne szyny na których znajdują sie rolety umożliwią zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji kontrolując ilość światła dostającego się do pomieszczenia co daje “przyjemny mrok” nawet podczas bardzo słonecznych dni.

fakro roleta na okna

ARF ROLETA NA OKNA DACHOWE FAKRO

Szeroka gama kolorów rolety FAKRO ARF daje możliwość dostosowania wyglądu naszych okien do reszty pomieszczenia. Roleta ARF Fakro dostępna w 30kolorach podzielonych na dwie grupy cenowe

Charakterystyka ARF FAKRO

Możliwość stopniowej regulacji słońca aż po zaciemnienie wnętrza.

 

częściowa ochrona przed nagrzewaniem pomieszczenia

 

Możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu dzięki prowadnicom

ograniczenie strat ciepła w okresach grzewczych

 

Ochrona przed promieniami UV

 

Zapewnienie poczucia prywatności poprzez całkowite zaciągnięcie rolety

 

Łatwe w utrzymaniu czystości

ARF STEROWANIE ROLETĄ

fakro roleta arf okno dachowe

5 KOLORÓW ROLET ARF FAKRO I GRUPY

roleta okno dachowe odbijajaca słońce 051
roleta zaciemniająca fakro ARF 265
fakro roleta zaciemniająca 255
arf fakro roleta 055
ARF fakro roleta na okna dachowe 052

W drugiej grupie znajduje się aż 25 kolorów rolet na okna dachowe FAKRO ARF

Jeżeli dodatek nie jest montowany na oknie Z-Wave należy dokupić zasilacz oraz urządzenie sterujące

Sprawdź poniżej jakie akcesoria pasują do Twoich okien dachowych.

zgodność akcesoriów z oknami

Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (1) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (2) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (3) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (4) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (5) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (6) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (7) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (8) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (9) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (10) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11) Roleta ARF FAkro przyciemniająca zaciemniająca na okna dachowe (11)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO Roleta zaciemniająca wewnętrzna ARF Z WAVE – Grupa I”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!