fakro roleta ARZ zewnętrzna

FAKRO roleta zewnętrzna ARZ WiFi

1 789,00 2 114,00 

fakro roleta zewnętrzna
ARZ Wifi

roleta zewnęrzna ARZ

Roleta zewnętrzna na okna dachowe ARZ FAKRO. Zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza – nie tylko chroni przed nadmiarem ciepła w pomieszczeniu ale także stanowi ochronę przed hałasem, umożliwia zaciemnienie wnętrza, zapewnia poczucie prywatności, utrudnia możliwość ewentualnego włamania oraz ogranicza straty ciepła zimą.

fakro roleta zewnetrzna arz 102

FAKRO ROLETA ZACIEMNIAJĄCA ARF
w bezprzewodowym systemie WiFi

W ofercie firmy FAKRO znajdą Państwo specjalnie przystosowane rolety do okien dachowych sterowane za pomocą smartfona. Technologia μWiFi jest rozwiązaniem dedykowanym dla transmisji danych w środowisku zakłóconym. Oznacza to możliwość nawiązywania połączeń z każdym z urządzeń bezpośednio jak i z wykorzystaniem istenijącej sici WiFi. Dodatkowo technologia Blebox.eu pozwala na kontrole urządzenia z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu (wymaga na jest jedynie sieć WiFi z dostępem do internetu do której dołączone zostaną moduły).

roleta sterowana smartfonem
rolety na okna sterowane telefonem
google home sterowanie oknami dachowymi

Jeżeli dodatek nie jest montowany na oknie WiFi należy dokupić zasilacz

ARZ FAKRO roleta zewnętrzna

Dzięki temu że roleta zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w bardzo słoneczne dni przed światłem oraz przed nagrzewaniem pomieszczenia. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem który zwiększa odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne

Charakterystyka
ARZ FAKRO

 

Skuteczna ochrona przed uciążliwym upałem

 

Ograniczenie strat ciepła nawet do 15% (dla okna UW=1,3W/m2K)

 

Zaciemnienie wnętrza

 

Zapewnienie poczucia prywatności

 

Ochrona przed promieniami UV

 

Ochrona przed nadmiernym hałasem

 

Roleta fakro ARZ stanowi element utrudniający włamanie

roleta zewnętrzna na okna dachowe

Sprawdź pozostałe sposoby zasilania i sterownia roletami ARZ FAKRO

Roleta zewnętrzna ARZ FAKRO

Występuje w jednym kolorze o oznaczeniu 102

fakro roleta zewnetrzna arz 102

UWAGA: Stosując rolety zewnętrzne ARZ FAKRO przy zespoleniach okien należy zachować minimum 20cm odległości miedzy oknami w pionie oraz 10cm między oknami w poziomie

Sprawdź poniżej jakie akcesoria pasują do Twoich okien dachowych.

zgodność akcesoriów z oknami

FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1) FAKRO ARZ roleta zewnęrzna na okna dachowe (1)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO roleta zewnętrzna ARZ WiFi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!