Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

roleta na okno dachowe velux akcesoria

AKCESORIA NA OKNA DACHOWE VELUX

Velux to jeden z najpopularniejszych producentów okien dachowych w Polsce, który w swojej ofercie, poza stolarką okienną posiada także pełen pakiet dodatkowych akcesoriów, stworzonych z myślą o maksymalizacji komfortu na poddaszach. Jest to gama praktycznych, najwyższej jakości produktów, które rozszerzają funkcjonalność okien dachowych – od ochrony przed nadmiarem światła słonecznego czy też całkowite zaciemnienie, przez ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń, ochronę przed owadami aż do zwiększania bezpieczeństwa. Sprawdź, jak zwiększyć komfort na poddaszu dzięki akcesoriom do okien dachowych Velux.

Wybierz który model okna Cię interesuje, lub sprawdź poniżej wszystkie akcesoria do okien dachowych VELUX. Możesz skorzystać z filtrów aby jeszcze łatwiej dotrzeć do odpowiednich dla Ciebie okien. 

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

Rolety zewnętrzne Velux

velux-roleta-markiza-SSS-solarna-zaciemniajaca
Zewnętrzne rolety do okien dachowych Velux to wiele użytecznych funkcji, które można docenić przez cały rok. Chociaż kojarzone są głównie ze zwiększaniem bezpieczeństwa, ponieważ stanowią dodatkową ochronę przed włamaniem, to pozwalają także na całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia, jednocześnie chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem się poddasza w wyniku oddziaływania promieni słonecznych (nawet o 94%). Jednocześnie, rozłożone rolety zewnętrzne ograniczają straty energii grzewczej poprzez okna w trakcie zimy oraz izolują od nadmiernych hałasów – czy to spowodowanych ulewnym deszczem czy gradem lub też ulicznym zgiełkiem. Zewnętrzne rolety do okien dachowych Velux wykonane są przede wszystkim z aluminium, dlatego są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Komfort obsługi zapewnia wybór produktów sterowanych elektrycznie, w tym solarnych, czyli dostosowanych do obsługi zdalnej.

Rolety wewnętrzne Velux

rolety wewnętrzne
Wewnętrzne rolety do okien dachowych Velux posiadają zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. To szeroki wybór wzorów i kolorów a także wiele różnorodnych tkanin, które będą miały inne właściwości w zakresie przepuszczalności światła słonecznego, dlatego niezwykle łatwo będzie dobrać je zarówno do estetyki wnętrza, jak i do potrzeb w zakresie kontroli światła. W ofercie rolet wewnętrznych Velux są zarówno rolety całkowicie zaciemniające, rolety przyciemniające, które częściowo ograniczają światło, rolety zaciemniająco-plisowane o podwójnej funkcji, plisowane rolety zaciemniające, które poprawiają dodatkowo parametry izolacyjne okien, a także rolety dekoracyjne, które częściowo ograniczają napływ światła i zapewniają prywatność we wnętrzach, rolety plisowane, umożliwiające odsłonięcie także górnej części okna oraz żaluzje.

Markizy do okien dachowych Velux

Oferta markiz zewnętrznych do okien dachowych Velux to zarówno rozwiązania standardowe, jak i markizy zaciemniające zasilana solarnie. Markizy zapewniają ograniczenie nagrzewania się poddasza nawet do 76%, przy czym nie ograniczają widoczności na zewnątrz a ich standardowa wersja umożliwia dostęp światła słonecznego do wnętrz. Bardzo prosta konstrukcja to zarówno prosty i skuteczny mechanizm działania, opierający się na siateczce wychwytującej energię cieplną przed kontaktem z szybą, jak i wyjątkowo łatwy montaż, który można przeprowadzić samodzielnie. Poza sezonem letnim, markiza może być estetycznie zwinięta i całkowicie ukryta pod oblachowaniem okna.

POLECAMY! Markiza solarna SSS

To rozwiązanie zapewniające wyjątkowy komfort we wnętrzach poddasza. Działanie markizy SSS to przede wszystkim skuteczne ograniczenie nagrzewania się wnętrz, a dodatkowo także ich zaciemnienie, nawet w wyjątkowo słoneczne dni. Ochrona przed nagrzewaniem to nawet 93%, co pozwala na ograniczenie zapotrzebowania na klimatyzację lub nawet rezygnację z jej zastosowania. Elegancki wygląd markizy solarnej SSS będzie pasować do nowoczesnych budynków. Rozwiązanie to jest wyjątkowo praktyczne, ponieważ dzięki zasilaniu solarnemu jej montaż nie wymaga stosowania okablowania i może zostać przeprowadzony samodzielnie. Zdalna obsługa to do tego najwyższy możliwy komfort a praca markizy jest szybka, cicha i niezawodna.

Moskitiery do okien dachowych Velux

Moskitiera na okna dachowe Velux to siatka montowana na wnęce okiennej, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu poddasza, a szczególnie w sypialni czy pokoju dziecięcym. Dzięki niej pomieszczenie może być dowolnie wietrzone, bez obaw o wlatywanie owadów. Zastosowanie moskitiery Velux może zostać bez problemu połączone ze wszystkimi rodzajami rolet zewnętrznych i wewnętrznych oraz markiz. Zwinięta moskitiera pozostaje estetycznie ukryta w górnej, smukłej kasecie. Siatka moskitiery jest biała i nie wpływa na nasłonecznienie wnętrza, cała instalacja jest bardzo łatwa do samodzielnego przeprowadzenia.
Cart
Your cart is currently empty.