Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

velux markzia solarna na okna dachowe SSS (2)

Markizy na okna Velux

Markizy zewnętrzne na okna dachowe to wyjątkowo prosty i skuteczny sposób na ograniczenie nagrzewania się wnętrz na poddaszu w upalne dni. W zależności od modelu, markizy Velux potrafią ograniczyć nagrzewanie nawet do 93%, co z pewnością zapewni komfortową atmosferę dla codziennego funkcjonowania, nawet w najbardziej upalne dni. W przypadku połączenia z klimatyzacją, zastosowanie markizy na okna dachowe Velux pozwoli ograniczyć jej zużycie, co przynosi wymierne oszczędności. W przypadku niektórych poddaszy skuteczność markiz zewnętrznych na okna dachowe może okazać się na tyle skuteczna, że nie będzie już konieczności instalacji urządzeń klimatyzacyjnych.

Wybierz który model okna Cię interesuje, lub sprawdź poniżej wszystkie akcesoria do okien dachowych VELUX. Możesz skorzystać z filtrów aby jeszcze łatwiej dotrzeć do odpowiednich dla Ciebie okien. 

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

Markizy zewnętrzne na okna dachowe

markiza przeciwsłoneczna na okna dachowe velux pk00
To klasyczne rozwiązanie marki Velux cenione jest już od wielu lat na tysiącach poddaszy. Skuteczność działania markiz na okna dachowe opiera się na niezwykle prostym mechanizmie. Rozpostarta po zewnętrznej stronie okna dachowego siateczka z tworzywa sztucznego absorbuje energię cieplną z promieni słonecznych, dzięki czemu nie dociera ona już do szyby a temperatura nie przechodzi do wnętrza. Klasyczne markizy zewnętrzne do okien dachowych Velux zapewniają ograniczenie nagrzewania się poddaszy nawet o 76%. Co dodatkowo bardzo ważne, siateczka, z której wykonana jest markiza ma transparentną strukturę, dzięki czemu do wnętrza na poddaszu nadal docierają promienie światła, dlatego wnętrze nie zostaje zaciemnione i nie trzeba będzie wspomagać się światłem sztucznym. Podobnie jest także z widokiem na zewnątrz – siateczka zastosowana w markizie nie ogranicza widoczności i nie odcina pomieszczenia na poddaszu od świata zewnętrznego. Markizy do okien dachowych marki Velux to także wyjątkowo łatwy montaż – z reguły poradzi sobie z nim nawet jedna osoba, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Markizy do okien dachowych są przy tym eleganckie i estetyczne, nie zaburzają estetyki budynku – ich wygląd jest całkowicie neutralny. Gdy korzystanie z markizy nie jest konieczne, może ona pozostać zwinięta i całkowicie niewidoczna pod oblachowaniem okna. Klasyczne markizy do okien dachowych Velux dostępne są zarówno w formie z obsługą manulaną, jak i elektryczną oraz solarną.

Solarna markiza zaciemniająca SSS Velux

markizy na okna dachowe velux solarne SSS
o jedno z nowszych rozwiązań w ofercie ochrony przeciwsłonecznej Velux – zasilana energią solarną (a więc nie potrzebuje doprowadzania okablowania) markiza, która jednocześnie ogranicza nagrzewanie się wnętrz na poddaszu, jak i zapewnia skuteczne zaciemnienie. Tkanina zastosowana w markizie SSS blokuje docieranie promieni słonecznych do szyby, co przekłada się zarówno na zaciemnienie wnętrza, jak i nie dopuszcza do transportu energii grzewczej z promieniowania podczerwonego, ponieważ nie docierają one do szyby. Dzięki temu ochrona przed nagrzewaniem osiąga nawet do 93%. Tkanina tworząca markizę wykonana jest z poliestru, dlatego jest trwała i mocna – niestraszne jej czynniki atmosferyczne. Dzięki temu może pozostawać rozpostarta na oknach nawet przez cały sezon, bez obaw o jej zniszczenie. Prowadnice wykonane są z aluminium zabezpieczonego lakierem, którego odporność na warunki atmosferyczne była wielokrotnie testowana. Z tego samego materiału wykonana jest też estetyczna obudowa górna, której wygląd wtapia się w estetykę dachu. Markiza solarna SSS ma nowoczesny wygląd, dzięki czemu dobrze prezentuje się na dachu a zwinięta pozostaje niemal całkowicie niewidoczna. Zdalna obsługa markizy solarnej SSS to najwyższy komfort użytkowania, także w przypadku okien zamontowanych na dużej wysokości. Obsługa odbywa się za pośrednictwem naściennej klawiatury, która znajduje się w zestawie wraz z produktem. Praca markizy jest cicha i niezawodna, dlatego też sprawdzą się one nawet w pokojach dziecięcych.

Najwyższa jakość i trwałość na lata gwarantowane przez Velux

Zarówno tradycyjne, jak i solarne markizy SSS do okien dachowych Velux to najwyższa jakość w swojej klasie – pewność skutecznego działania oraz wielu lat bezproblemowego użytkowania. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów a ich konstrukcja techniczna minimalizuje uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu mogą pełnić swoją rolę przez wiele lat, w każdych warunkach atmosferycznych. Tak samo jak inne akcesoria okienne, także zewnętrzne markizy Velux do okien dachowych chronione są gwarancją producenta, która wynosi trzy lata.
Cart
Your cart is currently empty.