markiza przeciwsłoneczna na okna dachowe velux mk00

VELUX Markiza MHL MK00 78cm do okna dachowego – manualna

284,00 

VELUX MARKIZA ZEWNETRZNA MHL - MANUALNA

Oryginalne markizy zewnętrzne Velux do okien dachowych powstały z myślą o ograniczeniu nagrzewania się wnętrz poddasza w upalne dni. Powierzchnia markizy, po rozciągnięciu jej na oknie, przejmuje większość promieni słonecznych, dzięki czemu zostają one rozproszone i energia cieplna nie wnika do pomieszczeń. Jest to przy tym rozwiązanie o wielu dodatkowych zaletach – nie zaciemnia wnętrza, dlatego jej zastosowanie nie musi wiązać się z brakiem naturalnego światła, a także nie przysłania ona widoku na zewnątrz. Zachowaj komfortową temperaturę, nie tracąc przy tym radości ze swoich okien dachowych!
ochrona przed słońcem moskitiera na okna dachowe veluxa

Velux: Markiza zewnętrzna MHL manualna – charakterystyka

Rozmiar MK00 pasuje do wszystkich okien dachowych VELUX o szerokości 78 i oznaczeniu MK np. 78×98, 78×118, 78×140, 78×160

Markiza zewnętrzna MHL Velux to bardzo skuteczna ochrona przed nagrzewaniem – wykonana jest z transparentnej tkaniny, która rozprasza energię cieplną z promieni słonecznych, nie odcinając jednocześnie dopływu naturalnego światła. Montowana jest zewnętrzne, dlatego pomiędzy warstwą tkaniny a szybą pozostaje przestrzeń, dzięki której promienie i temperatura nie docierają do powierzchni okna, dlatego wnętrze nie może ich pozyskać. Co bardzo ważne, tkanina ta nie przysłania widoku, dlatego wnętrze poddasza nie zostaje odcięte od widoczności na zewnątrz. Dodatkowo, ponieważ tkanina markizy jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne, nie ma potrzeby jej zwijania nawet przez całe lato.
Zewnętrzne markizy MHL od Velux mogą być łączone ze wszystkimi wewnętrznymi akcesoriami do okien dachowych – roletami dekoracyjnymi i zaciemniającymi czy moskitierami. Można w ten sposób dowolnie kształtować komfort mieszkania na poddaszu, które poza ochroną przed nagrzewaniem będzie mogło być w dowolnej chwili przyciemnione lub też całkowicie zaciemnione, a także chronione przed wszelkimi owadami.
velux mhl markiza na okna dachowe velux (2)

Markiza zewnętrzna MHL Velux manualna – detale produktu

  • Obsługa manualna
  • Wysoka ochrona przed nagrzewaniem poddasza – chłodniej aż do 76%
  • Transparentna tkanina – nie zaciemnia wnętrza, nie ogranicza widoczności
  • Możliwość łączenia z wewnętrznymi akcesoriami okiennymi Velux
  • Łatwy montaż od wewnątrz
  • Tkanina/siateczka – 5060 (kolor ciemnoszary)
  • Produkt bezpieczny dla użytkowników – certyfikat Oekotex
  • Dostępna w 13 rozmiarach, pasuje do wszystkich okien dachowych Velux
  • Długoletnia trwałość
  • 3 lata gwarancji producenta
velux mhl markiza na okna dachowe velux (3)
Cart
Your cart is currently empty.