markizy na okna dachowe velux solarne SSS

VELUX Markiza zaciemniająca SSS – solarna

1 308,00 1 621,00 

VELUX markiza SSS

Niezwykle skuteczne zapobieganie nagrzewaniu się wnętrz poddasza w upalne dni – poznaj zewnętrzne akcesoria do okien dachowych VELUX, z którymi zyskasz maksymalny komfort mieszkania na poddaszu, niezależnie od pory roku czy dnia! Markiza VELUX montowana jest na zewnątrz okna dachowego, dlatego przechwytuje promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą do szyby. Kontroluj światło i temperaturę w swoim domu i ciesz się przyjemnym klimatem na poddaszu z akcesoriami VELUX !

velux roleta markiza SSS solarna zaciemniająca

Z zewnętrzną markizą solarną SSS VELUX zyskujesz:

  • Całkowite zaciemnienie wnętrza
  • Brak okablowania i oszczędność energii – zasilanie energią słoneczną
  • Ograniczenie nagrzewania poddasza nawet o 93%
  • Nowoczesna estetyka
  • Pełen zestaw zawierający klawiaturę naścienną i panel fotowoltaiczny
  • Najwyższa trwałość materiałów
  • Komfortowe, zdalne sterowanie
velux markiza zaciemniająca solarna

VELUX Markiza zewnętrzna zaciemniająca SSS – solarna

Zaciemniająca markiza zewnętrzna VELUX SSS to gwarancja najwyższego komfortu mieszkania na poddaszu. Innowacyjna tkanina zastosowana w markizie wychwytuje i rozprasza promienie słoneczne, uniemożliwiając im dotarcie do szyby i nagrzewanie wnętrza poddasza. Pozwala to na znaczące ograniczenie temperatury, nawet w najbardziej upalne dni.

Elektryczne sterowanie zasilane energią słoneczną to wygodna obsługi i brak konieczności instalowania skomplikowanego okablowania. Innowacyjna konstrukcja szkieletu oraz tkanina markizy SSS są jeszcze bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i rozerwanie. Tkanina posiada właściwości zaciemniające, co może być szczególnie przydatne w takich pomieszczeniach, jak sypialnie czy pokoje dziecięce, pozwalając stworzyć warunki odpowiednie do snu niezależnie od pory dnia. Niezwykle estetyczna budowa bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnymi oraz tradycyjnymi dachami, nie zaburzając ich wyglądu.
velux markiza SSS solarna promocja FK MK

Solarna markiza zewnętrzna SSS VELUX posiada w pakiecie klawiaturę przeznaczoną do zamocowania na ścianie, która jest już wstępnie skonfigurowana z urządzeniem. Klawiatura umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie urządzeniem z wnętrza pomieszczenia. Z kolei dzięki solarnemu zasilaniu markiza jest w pełni samowystarczalna, zapewnia oszczędność energii elektrycznej i brak problemów z okablowaniem. W przypadku posiadania elektrycznych okien dachowych w systemie VELUX INTEGRA, markizę SSS można również przyłączyć do panelu dotykowego sterującego innymi urządzeniami.

Markiza zewnętrzna solarna SSS VELUX to także wyjątkowo łatwy i szybki montaż, bez konieczności wychodzenia na dach!

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów markizę zewnętrzną SSS VELUX można dowolnie łączyć z wewnętrznymi akcesoriami do okien dachowych VELUX, na przykład z roletami dekoracyjnymi, które umożliwiają jedynie częściowe zaciemnienie wnętrz.

Cart
Your cart is currently empty.