VELUX SML

VELUX roleta zewnętrzna SML PK04 94×98 – elektryczna

1 954,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Roleta zewnętrzna do okien dachowych VELUX PK04 94x98 elektryczna

Rolety zewnętrzne VELUX SML do okien dachowych to najlepszy sposób na zwiększenie komfortu we wnętrzach poddasza, uzyskując pożądane warunki niezależnie od pory dnia czy roku a także pogody. W upalne lato docenisz stopień, w jaki ograniczają nagrzewanie, zimą zauważysz jeszcze lepszą izolację termiczną a przez cały rok – komfort ciszy w czasie deszczu oraz możliwość całkowitego zaciemnienia wnętrza nawet w pełnym słońcu. Poznaj wszystkie możliwości, jakie zyskasz wybierając zewnętrzne rolety SML od Velux z elektrycznym sterowaniem.

VELUX roleta zewnętrzna elektryczna
  • Całkowite zaciemnienie wnętrza zawsze, gdy to potrzebne

  • Zmniejszone nagrzewanie wnętrz – nawet do 94%

  • Poprawa parametrów termoizolacyjnych okna zimą – nawet do 17%

  • Ograniczenie odgłosów deszczu i gradu o ok. 10dB

  • Zwiększone bezpieczeństwo i ochrona przed włamywaczami

  • Wyjątkowa trwałość i estetyka

  • Najwyższa wygoda obsługi – sterowanie elektryczne z pilotem

  • Produkt chroniony 3-letnią gwarancją

Zewnętrzna roleta do okien dachowych VELUX 94x98 elektryczna

roleta zewnętrzna VELUX SML 94x98 do okien dachowych

Rolety zewnętrzne do okien dachowych od VELUX SML 94×98 to wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z trwałego i niewymagającego konserwacji aluminium, o najwyższej odporności na wszelkie czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zarówno szkielet jak i aluminiowe lamele są niezwykle trwałe i odporne na odkształcenia, zadrapania czy utratę koloru, dlatego przez wiele lat zachowają najwyższy stopień estetyki. Stanowią eleganckie dopełnienie każdego dachu, bardzo dobrze komponując się z różnymi typami pokrycia dachowego, oferując dwa kolory do wyboru.

 

Zewnętrzna roleta SML Velux to wiele zalet, a wśród nich najważniejsze to m.in. ograniczenie nagrzewania się wnętrz poddasza w upalne, słoneczne dni, nawet o 94%. Zasunięta roleta SML umożliwia uzyskanie pełnego zaciemnienia wnętrza o dowolnej porze dnia zawsze, gdy jest to potrzebne. Z kolei w czasie zimy, stanowi dodatkową barierę dla utraty energii grzewczej z poddasza, zwiększając parametry izolacji termicznej okna nawet o 17%. Zalety posiadania rolety zewnętrznej Velux docenić można także w przypadku opadów deszczu czy gradu, które będą znacząco wyciszone, co umożliwia spokojny sen lub relaks – redukcja hałasu to aż 10 dB.

 

Roleta zewnętrzna SML Velux może stanowić także dodatkową ochronę przed włamaniem – stanowi zewnętrzną, trudną do sforsowania barierę, która sama w sobie może odstraszyć potencjalnego włamywacza od dokonania próby włamania. Zasłonięta roleta to także zabezpieczenie okna przed wszelkimi mechanicznymi czynnikami, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia ramy okiennej czy szyb.

Roleta zewnętrzna VELUX SML do okien dachowych elektryczna

zewnętrzna roleta do okien dachowych VELUX 94x98

Sterowana elektrycznie roleta do okien dachowych SML Velux to najwyższa wygoda obsługi, szczególnie istotna w przypadku okien zlokalizowanych w dachu. Ten rodzaj rolety polecany jest najbardziej w przypadku okien zamontowanych na dużej, trudnodostępnej wysokości. Idealnie sprawdzi się także w połączeniu z elektrycznie sterowanymi oknami dachowymi Velux, działającymi w systemie Velux INTEGRA. Sterowanie roletą umożliwia załączony w zestawie pilot.

 

Roleta elektryczna SML Velux to wiele rozwiązań, które ułatwiają oraz przyspieszają montaż. Dostępna w dwóch, eleganckich kolorach, z którymi jeszcze lepiej dopasujesz ją do estetyki pokrycia dachowego. Wykonana jest z trwałych i bezpiecznych materiałów, które zachowają estetykę przez długie lata.

 

Dostępne rozmiary rolety SML Velux dostosowane są do wymiarów okien dachowych Velux zarówno starszego typu, jak i Nowej Generacji

Zewnętrzna roleta SML Velux z elektrycznym sterowaniem może być z powodzeniem łączona z wewnętrznymi akcesoriami do okien dachowych Velux, czyli z roletami dekoracyjnymi, przyciemniającymi i zaciemniającymi, a także żaluzjami i moskitierami Velux

Cart
Your cart is currently empty.