roleta solarna velux ssl 55x78

VELUX roleta zewnętrzna SSL CK04 55×98 – solarna

2 363,00 

Produkt dostępny na zamówienie

PRODUKT: VELUX ROLETA ZEWĘTRZNA SSL - solarna

Solarne rolety zewnętrzne produkcji Velux to najwyższy komfort mieszkania na poddaszu przez cały rok! Zapewniają prywatność zawsze, gdy tego potrzebujesz, umożliwiają pełne zaciemienie wnętrza, zimą tworzą dodatkową barierę dla utraty ciepła, a latem pomagają znacząco ograniczyć nagrzewanie. A wszystko to z wygodną, automatyczną obsługą oraz zasilaniem pochodzącym z energii słonecznej!
velux roleta ssl zewnętrzna

Velux SSL – solarna roleta zewnętrzna – komfort i bezpieczeństwo

Roleta zewnętrzna SSL Velux to aluminiowa przysłona okna dachowego, dlatego jest niezwykle trwała, wytrzymała oraz zapewnia dodatkową ochronę okien w kontakcie z gwałtownymi czynnikami pogodowymi. Tworzywo to nie wymaga konserwacji, wykazuje dużą odporność na wszelkie warunki atmosferyczne oraz nie ulega odkształceniom.
Roleta zewnętrzna pomaga dodatkowo chronić okno przed włamaniem – chociaż nie jest produktem antywłamaniowym, tworzy dodatkową barierę utrudniającą dostęp do okna i wydłużającą czas forsowania, co samo w sobie często zniechęca włamywaczy.

Zewnętrzne rolety Velux zapewniają dodatkową redukcję hałasu z zewnątrz, także w zakresie odgłosów deszczu czy gradu.

roleta solarna velux ssl
W oknach dachowych, w których zamontowane są rolety zewnętrzne SSL, można zastosować dodatkowo akcesoria wewnętrzne – rolety dekoracyjne, przyciemniające i całkowicie zaciemniające, żaluzje.
Roleta solarna SSL Velux dostępna jest w dwóch kolorach – 0700 (jasny szary), oblachowanie z tytan-cynku oraz 0000 – standardowe aluminium.
Roleta SSL Velux jest zasilana solarnie – produkty tego typu zalecane są zarówno w przypadku okien z manualną obsługą, jak i tych elektrycznych, a szczególnie wszędzie tam, gdzie obsługa manualna byłaby utrudniona, np. z powodu trudnodostępnej lokalizacji. Zasilanie solarne wyposażone jest w akumulator, który potrafi nagromadzić energię wystarczającą na nawet 600 cykli rozwijania i chowania rolety, dlatego działa ona sprawnie także po zachodzie słońca czy w pochmurne dni. Dzięki zasilaniu solarnemu, montaż rolety SSL nie wymaga doprowadzania kabli, przez co jest znacznie ułatwiony. Rolety solarne Velux mogą być obsługiwane także manualnie.
  • Szybki i łatwy montaż – bez doprowadzania kabli!
  • Dwa kolory do wyboru
  • Trzy lata gwarancji producenta
solarna roleta zewnętrzna ssl velux

Sprawdź, jak dobrać odpowiedni rozmiar rolety do wymiarów okna dachowego Velux:

Nie znasz wymiarów swojego okna dachowego? W prawym lub lewym rogu skrzydła okiennego znajdziesz tabliczkę znamionową, na której typ oraz rozmiar okna. Ten produkt pasuje do okien z oznaczeniem CK04 55×98

Cart
Your cart is currently empty.