Cennik okna dachowe 2024

Szukasz najlepszych, aktualnych ofert wraz z cenami okien dachowych? Sprawdź, jak przedstawiają się cenniki okien w 2024 roku i jakie propozycje na doświetlenie poddasza mogą być najciekawsze!

cennik okien dachowych

Cennik okien dachowych – producenci

Wybierz poniżej którego producenta cennik Cię interesuje.

Cennik okien dachowych – co nowego w 2024 roku

cenniki okna dachowe 2023
Okna dachowe to wciąż najbardziej skuteczny, ekonomiczny i energooszczędny sposób na doświetlenie poddaszy użytkowych. Propozycje, wśród których można przebierać na rynku to niezwykle szeroki zakres zarówno w kwestii możliwości technicznych, estetycznych, jak i przede wszystkim cenowych. Są to rozwiązania tak budżetowe, za które przyjdzie zapłacić jedynie trzycyfrową kwotę, jak i ekskluzywne, o bogatej funkcjonalności okna sterowane elektrycznie, za nawet kilka tysięcy złotych. Aby dokonać trafnego wyboru warto jest znać zależności pomiędzy cenami, które panują obecnie na rynku a jakością produktów, w zestawieniu z efektami, na jakie można liczyć w przypadku konkretnych okien dachowych oraz z wymogami, które wynikają z konstrukcji dachu i budynku, czy nawet postanowień prawa budowlanego. W poszukiwaniu cen okien dachowych należy więc brać pod uwagę różne czynniki i potrafić przeanalizować je pod kątem konkretnych potrzeb.

Cennik okien dachowych 2024 – wszystkie możliwości

Okna dachowe – obrotowe, wysokoosiowe, uchylno-obrotowe czy nawet wyłazowe – niezależnie od wymagań dachu czy indywidualnych preferencji, dostępne na rynku możliwości pozwalają na realizację każdego projektu i każdej wizji. W wyborze idealnych okien często decydujące są także ich ceny, dlatego aktualne cenniki okien dachowych często stanowią najlepszy start dla poszukiwań czy kreowania planów. Największe zainteresowanie wśród klientów w całym kraju wzbudzają zdecydowanie ceny okien obrotowych. Okna obrotowe to konstrukcja, którą spotkać można tym samym najczęściej wśród okien do poddaszy, zarówno w wersjach podstawowych i najniższych możliwych cenach, jak i w grupie bardziej nowoczesnych i ulepszonych, na przykład superenergooszczędnych okien. Często jednak oknom dachowym stawia się poważniejsze wymagania, na przykład w zakresie konstrukcji, która lepiej sprawdzi się w nietypowej lokalizacji czy ustawieniu wraz z meblami. Okna o bardziej złożonej konstrukcji często mają wyższe ceny niż bardziej standardowe rozwiązania, dlatego warto poszukać najbardziej konkurencyjnych propozycji, promocji czy rabatów, dzięki którym ceny zakupu okien dachowych mogą zostać znacznie ograniczone.

Cennik okien dachowych – nowości w cennikach 2024

Wraz z nadejściem 2024 roku zarówno w ofertach okien dachowych, jak i w cennikach wszystkich producentów można zaobserwować wiele zmian i nowości. Wynika to przede wszystkim z tego, że od nowego roku weszły w życie nowe rozporządzenia w zakresie prawa budowlanego, które określają m.in. maksymalny dopuszczalny współczynnik przenikania ciepła dla okien dachowych, który wynosi obecnie Uw = 1,1 W/m2K. W związku z tym okna o niższych parametrach, czyli przekraczające tę wartość, nie mogą być już montowane w nowo wznoszonych budynkach (poza pewnymi wyjątkami), dlatego też oferty musiały zostać dostosowane do wymogów prawa. Wśród nowości w zakresie okien dachowych można więc znaleźć nowe okna w klasach ekonomicznych, czyli o podstawowej konstrukcji, lecz spełniające warunek Uw, które nie przekracza 1,1 W/m2K, a co za tym idzie, w klasach wyższych pojawiają się okna o znacznie lepszych parametrach, niż dotychczas.

cennik okna dachowe
Wśród nowości w ofercie okien dachowych Fakro znaleźć można ponadto m.in. rozszerzenie funkcjonalności sterowania elektrycznego na nowe modele okien, a także szerszy i bogatszy funkcjonalnie oraz kolorystycznie zakres akcesoriów do okien dachowych. Warto też zwrócić uwagę na nowości w zakresie termoizolacyjnych zestawów i akcesoriów montażowych.
cennik okna na dach 2021
W najnowszej ofercie Velux pojawiają się nowe, energooszczędne okna trzyszybowe w różnych wariantach otwierania (górne lub dolne), nowe kołnierze uszczelniające do okien dachowych, a wiele spośród funkcjonalności, które znaleźć można było do tej pory jedynie w produktach klasy PREMIUM, pojawia się obecnie już w atrakcyjniejszej cenowo klasie STANDARD PLUS. Znaleźć można także gotowe zestawy produktów, które łączą okno, zestaw montażowy lub system sterowania elektrycznego, dostępne w korzystniejszych cenach.

Cenniki okien dachowych 2024 – najlepsze rabaty

Sprawdź aktualny cennik okien dachowych najlepszych i najbardziej uznanych producentów dostępnych w Polsce, wraz z rabatami i ofertami specjalnymi, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w aktualnej ofercie. Poznaj najlepsze rozwiązania i wszystkie nowości, które mogą Cię zainteresować. W ofercie naszych hurtowni czeka na Ciebie także możliwość uzyskania darmowej wyceny wybranych produktów, a nasi specjaliści pomogą Ci w odnalezieniu dokładnie takich okien, jakie spełnią Twoje oczekiwania w każdym możliwym zakresie. Oferujemy także możliwość organizacji transportu wybranych produktów do dowolnie wybranego miejsca na terenie całego kraju!

Sprawdź także nasze pozostałe cenniki:

Cennik akcesoriów na okna dachowe

Poniżej prezentujemy katalogi akcesoriów do okien dachowych FAKRO oraz VELUX. Sprawdź najpopularniejsze rolety na okna dachowe, żaluzje, moskitiery i inne akcesoria na okna dachowe.

Cennik okien dachowych VELUX

Cennik schody strychowe

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i modelami schodów strychowych FAKRO.

Cart
Your cart is currently empty.