FAKRO Cennik okien dachowych 2024

Sprawdź aktualne cenniki okien dachowych oraz akcesoriów Fakro – poznaj najnowszą ofertę i wszystkie nowe propozycje z zakresu okien dachowych, nie przegap promocji oraz ofert specjalnych!

Strona główna » Cenniki – Okna dachowe 2023 » Cennik okien dachowych FAKRO 2024

Cennik fakro okna dachowe 2024

Cennik okien fakro 2024

Okna dachowe Fakro to szeroki zakres nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym nie tylko można w łatwy sposób dostosować poddasze do celów mieszkalnych, zapewniając im dostęp do naturalnego światła i świeżego powietrza, ale także zachować w nim najwyższe parametry termoizolacyjne. Okna połaciowe produkcji Fakro to przy tym wysoka funkcjonalność i estetyka, która dopełni każde wnętrze i ozdobi je naturalnym światłem. Montaż okien w połaci dachowej to rozwiązanie łatwiejsze i mniej kosztowne niż budowa lukarny, a dostępne obecnie możliwości oferowane przez Fakro to szeroki zakres rozwiązań – od ekonomicznych okien o podstawowych funkcjonalnościach, aż po zaawansowane, supertermoizolacyjne okna sterowane elektrycznie czy balkony dachowe. W najnowszym cenniku 2023 okien dachowych Fakro znajdziesz wszystkie najświeższe propozycje tego producenta i dzięki temu nie przegapisz rozwiązania, które może być idealne dla Twojego domu. W najnowszej ofercie Fakro z cennika 2023 wybierz spośród m.in.:

Okna trzyszybowe Fakro – okna z pakietem trzyszybowym to wszystko, czego trzeba dla zachowania ciepła i komfortu na poddaszu. Wśród okien trzyszybowych znajdą się zarówno okna w klasie STANDARD, w atrakcyjnych cenach i o optymalnych parametrach użytkowych, jak i wiele rozwiązań o podwyższonym standardzie dla wymagających. Trzyszybowe pakiety okien Fakro to zawsze najwyższe bezpieczeństwo, które zapewniają szyby hartowane i/lub laminowane, a także pakiety o podwyższonych właściwościach antywłamaniowych klasy P2A.
Okna czteroszybowe Fakro – najwyższej klasy okna z pakietami czteroszybowymi przeznaczone są przede wszystkim do budownictwa pasywnego i pozwalają ograniczyć straty energii grzewczej do minimum. Trzykomorowe pakiety zbudowane są w całości z szyb hartowanych i zapewniają podwyższone bezpieczeństwo.
Różne rodzaje konstrukcji – oferta okien dachowych Fakro to wiele możliwości w zakresie konstrukcji, dzięki czemu można dopasować je idealnie do potrzeb i specyfiki każdego poddasza. Poza tradycyjnymi oknami obrotowymi ze środkową osią, wśród okien Fakro znaleźć można konstrukcje uchylno-obrotowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna wyłazowe i balkonowe a także uzupełniające okna kolankowe i do zespoleń oraz do dachów płaskich czy też świetliki dachowe.
Profile okien dachowych Fakro – z ofertą Fakro nietrudno jest dopasować rodzaj profili okiennych do specyfiki pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane. Do standardowych pomieszczeń codziennego użytku można wybrać okna z profilami z drewna sosnowego, które może być pokryte bezbarwnym lakierem akrylowym lub też wykończone białą powłoką z akrylu. Z kolei wszędzie tam, gdzie okna muszą zmagać się z podwyższonym poziomem wilgotności w powietrzu, czyli w kuchniach, łazienkach i suszarniach, sprawdzą się najlepiej okna o podwyższonej odporności na wilgoć, czyli z profilami drewniano-poliuretanowymi lub z PVC.
Oferta Fakro to także szereg akcesoriów do okien dachowych, takich jak kołnierze uszczelniające, akcesoria sterowania elektrycznego, rolety wewnętrzne i zewnętrzne a także wszelkie przydatne akcesoria do montażu okien dachowych oraz ich obsługi.

Cennik okien dachowych Fakro 2024 – nowości

W najnowszym cenniku znaleźć można interesujące nowości, zarówno w zakresie produktów, jak i dodatkowych opcji. Na przykład, teraz w pakiecie superTrio wybrane trzy lub czteroszybowe okna dachowe dostępne są w trzech kolorach oblachowania – szarobrązowym RAL 7022, antracytowym RAL 7016 oraz czarnym – RAL 9005. Poszerzona została oferta okien dostępnych ze sterowaniem elektrycznym i solarnym oraz oferta rolet do okien dachowych. Znaleźć można także dodatkowe akcesoria montażowe. Więcej możliwości można teraz znaleźć także w kategorii okien do dachów płaskich. Zapoznaj się z najnowszym cennikiem Fakro i znajdź rozwiązania dla siebie!
Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!