CENNIK OKNA DACHOWE VELUX 2023

Przedstawiamy aktualną ofertę cenową okien dachowych Velux, czyli obowiązujące w tym roku cenniki, w których znajdą się także szczegółowe informacje na temat akcesoriów do okien dachowych. Poznaj szczegóły oferty Velux wraz z cenami oraz poznaj wszystkie dostępne możliwości, wśród których znajdzie się także wiele najświeższych nowości oraz innowacyjne technologie Velux, dzięki którym komfort użytkowania może być jeszcze wyższy!

cennik okna dachowe velux 2021

Cennik Okna dachowe - VELUX 2023

Razem z firmą VELUX mamy przyjemność zaprezentować Państwu aktualny cennik okien dachowych na rok 2023. Ceny podane w katalogu są cenami detalicznymi – od tych cen posiadamy rabaty nawet do 40% wartości okien. Po obejrzeniu cennika zapoznaj się również z naszymi cenami dostępnymi poniżej.

Zjedź niżej aby zobaczyć cennik, lub wybierz jedną z kategorii okien VELUX poniżej i zobacz nasze promocyjne ceny

Co nowego w oknach dachowych Velux – cennik 2023

Jeżeli do swojego poddasza planujesz wybrać okna dachowe marki Velux, to poszukiwania tych idealnych warto rozpocząć od zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym cen oraz nowości, które pojawiają się w katalogach po raz pierwszy i stanowią wynik najnowocześniejszych osiągnięć projektowych oraz zastosowania najnowszych technologii.

Jeżeli do swojego poddasza planujesz wybrać okna dachowe marki Velux, to poszukiwania tych idealnych warto rozpocząć od zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym cen oraz nowości, które pojawiają się w katalogach po raz pierwszy i stanowią wynik najnowocześniejszych osiągnięć projektowych oraz zastosowania najnowszych technologii. Okna dachowe Velux to znane na całym świecie, cenione okna dachowe, które produkowane są w oparciu o najwyższe standardy w swojej kategorii. Na tle innych marek, okna Velux wyróżnia najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wiele innowacji, a to wszystko opakowane jest w estetykę wpisującą się w nowoczesne budownictwo oraz style aranżacji wnętrz. Okna dachowe Velux oferują ponadto wybór górnego lub dolnego otwierania, w ofercie znaleźć można też rozwiązania do różnego typu pomieszczeń, zarówno standardowego użytku, jak i tych z podwyższonym poziomem wilgotności w powietrzu.

Wybierz spośród trzech, głównych kategorii okien dachowych Velux

velux cennik okien dachowych 2023 (2)

W cenniku okien dachowych Velux w 2023 roku znajdziemy całkowicie nową jakość – w tym roku energooszczędne, trzyszybowe okna obrotowe pojawiają się już w klasie STANDARD, a więc w klasie z najbardziej przystępnymi cenami. Okna o wysokich parametrach izolacji termicznej oraz wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, które pojawiały się dotąd dopiero w klasie STANDARD PLUS teraz znaleźć można w o wiele niższych cenach, dostępnych na każdą kieszeń. STANDARD Velux to teraz okna, które zapewniają przynajmniej taki współczynnik przepuszczalności cieplnej, która nie przekracza wartości Uw = 1,1 (W/m2K), co stanowi bardzo dobry wynik z perspektywy oszczędności energii grzewczej w budynkach mieszkalnych.

velux cennik okien dachowych 2023 (1)
Tym samym podwyższona została poprzeczka dla klas wyższych, czyli klasy STANDARD PLUS oraz PREMIUM. Okna w standardzie z plusem posiadają teraz jeszcze wyższe parametry, rozpoczynające się od przepuszczalności cieplnej na poziomie Uw = 1,0 (W/m2K), podniesiono w nich także wskaźniki izolacji akustycznej. W klasie tej pojawiają się teraz również takie rozwiązania, jak np. powłoka wyciszająca deszcz na szybie oraz warstwa hydrofilna, chroniąca przed trwałym osadzaniu się zabrudzeń.

Nowości w cenniku Velux 2023 dotyczą także akcesoriów do okien dachowych, czyli rolet i markiz. Przede wszystkim, znacząco rozszerzona została kolekcja wzorów i kolorów rolet wewnętrznych, która jeszcze lepiej dopasowana jest teraz do obowiązujących trendów wnętrzarskich. Ważną zmianą jest także możliwość wybrania koloru prowadnicy spośród dwóch możliwości – tradycyjnego aluminium oraz bieli.

Cart
Your cart is currently empty.