braas tegalit protegon dachówka betonowa płaska

BRAAS TEGALIT PROTEGON – dachówka podstawowa – betonowa płaska

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

8,65 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

BRAAS TEGALIT PROTEGON
betonowa dachówka płaska

BRAAS TEGALIT PROTEGON to płaska dachówka betonowa wpisująca się w definicję nowoczesnego designu. Charakteryzuje się wyrazistymi liniami. Idealnie odnajduje się w nowych, minimalistycznych projektach, podkreślając elegancki wygląd dachu. Jednak nie jest to jedyne przeznaczenie dachówki – w przypadku nieco starszego budownictwa, świetnie sprawdzi się również przy renowacjach pokryć dachowych, nadając budynkom lekkiego, nowoczesnego sznytu, nie kontrastującym jednocześnie z klasycznym stylem.

 

Dachówka występuje w kilku wersjach kolorystycznych: brąz kolonialny, ceglany, grafitowy oraz łupkowy.

 

Zużycie dachówki:

9,8 szt. - 10,7 szt.

Ilość szt. na palecie:

192 szt.

BRAAS TEGALIT PROTEGON
łupkowy

braas tegalit protegon łupkowy

BRAAS TEGALIT PROTEGON
ceglany

braas tegalit protegon ceglany

BRAAS TEGALIT PROTEGON
grafitowy

braas tegalit protegon grafitowy

BRAAS TEGALIT PROTEGON
brąz kolonialny

braas tegalit protegon brąz kolonialny

Dachówka betonowa:

 • nowoczesna dachówka i design

 • modne kolory

 • dachówka płaska

 • rekomendowany spadek dachu 25 stopnie

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

braas bałtycka cisar dachówka betonowa połaciowa

Dachówka cementowa Creaton Kapstadt – cena

Betonowa dachówka Braas Tegalit w technologii Protegon jest nowoczesną, wysokiej jakości dachówką płaską, która pozwala stworzyć solidny i estetyczny dach w atrakcyjnej cenie. Jakość techniczna oraz estetyka dachówek betonowych jest porównywalna do ceramiki dachowej, osiągają one przy tym niemal tak samo długą trwałość, która sięga nawet do 80 lat. Jednak do ich największych zalet należy wyraźnie niższa cena – nie wynika ona jednak z niższej jakości a jest efektem całkowicie odmiennych, zdecydowanie bardziej ekonomicznych procesów produkcyjnych. W przeciwieństwie do dachówek ceramicznych, które wypalane są w niezwykle wysokich temperaturach, produkcja dachówek betonowych jest o wiele mniej kosztowna, ponieważ dojrzewają one w lekko ogrzanych pomieszczeniach przez dłuższy czas. Proces taki jest również o wiele bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ nie przyczynia się do emitowania dużych ilości dwutlenku węgla do atmosfery. 

Całkowicie płaska, gładka i minimalistyczna dachówka betonowa Braas Tegalit reprezentuje jeden z najmodniejszych obecnie wzorów wśród pokryć dachowych, a ze względu na niską cenę, należy do jednego z najchętniej wybieranych modeli tego producenta. Poza nienaganną estetyką i długoletnią trwałością, dachówka Tegalit zapewnia także solidność i odporność na wiele rodzajów zagrożeń mechanicznych, a dzięki dopracowanej, precyzyjnej konstrukcji zamków, gwarantuje całkowitą szczelność pokrycia dachowego. Chcesz sprawdzić, ile może kosztować dachówka betonowa Braas Tegalit w zapotrzebowaniu wyliczonym na potrzeby Twojego dachu? Prześlij do nas swój projekt budowlany, w którym zawarte będą wszystkie istotne informacje na temat konstrukcji dachowej, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę dachówki Tegalit wraz z akcesoriami, całkowicie za darmo. Skorzystaj z tej możliwości i lepiej zaplanuj wszystkie wydatki związane z budową dachu lub porównaj ceny poszczególnych możliwości, jakie Cię interesują i wybierz najlepiej!

2 opinie dla BRAAS TEGALIT PROTEGON – dachówka podstawowa – betonowa płaska

 1. Oceniono 5 na 5

  Patrycja

  Betonowa dachówka Tegalit była dla nas najlepszym wyborem nie tylko ze względu na kształt i formę, ale także wszystkie zalety, jakie wynikają faktu, że jest to dachówka betonowa. Po pierwsze niższa waga, dzięki której udało nam się obniżyć szczęść wydatków związanych z budową więźby dachowej, po drugie – niższa cena, mimo zachowania wysokiej jakości pokrycia dachowego. Dach został zbudowany już sporo ponad dwa lata temu i w pełni realizuje wszystkie nasze oczekiwania. Wygląd jest absolutnie nie do podrobienia, nadal tak samo czysty i lśniący, dach zachował idealnie równą, perfekcyjną formę. Brak przecieków, brak popękanych elementów, nic się jak dotąd nie poluzowało, nawet po srogiej zimie. Dużą zaletą jest pełna dostępność w sklepie wszystkich akcesoriów do kompletu i to, że wszystko można zamówić za jednym zamachem.

 2. Oceniono 5 na 5

  Olaf

  Tegalit to model na miarę moich oczekiwań a nawet trochę więcej, bo nie spodziewałem się, że na wyborze dachówek uda się nawet trochę zaoszczędzić i nie rezygnować z jakości. Ale pewnie nie wpadłbym na to, gdyby nie dekarz, z którym konsultowałem wybór pokrycia. Przekonały mnie wymiary, wygląd i dostępne kolory, a na temat jakości technicznej znalazłem bardzo wiele pozytywnych opinii. No i ogólnie wszystko się zgadza, jestem zadowolony tak samo z wyglądu dachu, jak i z tego, w jaki sposób funkcjonuje – nie przecieka, trzyma się stabilnie, nie pojawiają się żadne uszkodzenia. Nie planuję jeszcze żadnych konserwacji, bo zwyczajnie nie są potrzebne, wszystko działa i wygląda jak trzeba. Wydaje mi się też, nie chyba nikt nie byłby w stanie rozróżnić, czy to pokrycie wykonane jest z dachówek ceramicznych, czy betonowych.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu