creaton kapstadt cementowa betonowa dachówka płaska

CREATON KAPSTADT – dachówka podstawowa – betonowa płaska

5,49 6,07 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

 

CREATON KAPSTADT
betonowa dachówka płaska

Cementowa dachówka KAPSTADT to przede wszystkim nowoczesny styl dachówki płaskiej ze schowanym zamkiem bocznym. Najwyższą jakość gwarantują naturalne, bezpieczne i starannie wyselekcjonowane surowce, opracowane przy użyciu zaawansowanych technologii CREATON. Warto dodać. że proces produkcji wykorzystuje minimalną ilość energii, a to sprawia, iż dachówka KAPSTADT jest przyjazna dla środowiska. Dachówka świetnie wpisuje się w obecnie panujące trendy architektoniczne pod względem formy i funkcjonalności. Na dachu tworzy wrażenie gładkiej, jednolitej faktury. Jest niepalna i całkowicie odporna na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych, w tym gwałtowne zmiany temperatur.

 

UWAGA: Dachówka KAPSTADT jest oferowana w dwóch opcjach w zależności od powłoki zewnętrznej – w opcji Duratop Pro (połysk) lub Planar (mat).

 

Zużycie dachówki:

9,7 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

216 szt.

CREATON Kapstadt
Duratop Pro Grafit

CREATON Kapstadt
Duratop Pro Czarna

CREATON Kapstadt
Planar Grafit

CREATON Kapstadt
Planar Grafit

CREATON Kapstadt
Planar Grafit

CREATON Kapstadt
Planar Czarna

POWIERZCHNIA DURATOP PRO

Błyszcząca powierzchnia DURATOP PRO nadaje dachówkom KAPSTADT wyjątkową estetykę. Zapewnia ona niepowtarzalny oraz trwały wygląd. To sprawia, że produkt ten jest zdecydowanie w branżowej „lidze premium”. Posiada właściwości hydrofobowe, za sprawą których woda swobodnie umyka z dachu w postaci kropel – nie rozlewając się. Chroni przed wnikaniem i osadzaniem się na nim zanieczyszczeń. Deszcz nie tylko nie pozostawia nieestetycznych smug na dachówce, ale również w naturalny sposób doprowadza ją do czystości.

 

Powierzchnia powłoki DURATOP PRO jest gładka, co umożliwia usuwanie z niej pyłu, kurzu, mchu oraz pozostałych zanieczyszczeń. Dach z powłoką DURATOP PRO na długo zachowuje zjawiskowy wygląd.

POWIERZCHNIA PLANAR

Powierzchnia PLANAR jest matowym, naturalnym zabezpieczeniem dachu przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Dachówka cementowa KAPSTADT jest dzięki takiemu rozwiązaniu bardziej odporna na rozmaite temperatury, utratę koloru czy efekt tzw. „starzenia się dachu”. Podwyższona gładkość dachówki sprawia, iż woda bez przeszkód spływa z dachu. Dodatkowo, w dużej mierze przyczynia się do ograniczenia wnikania jej w strukturę dachówki.

 

Powierzchnia PLANAR zapobiega osadzaniu się: pyłu, kurzu oraz mchu. Podkreśla wszystkie walory estetyczne dachu. Intensywne, modne kolory i matowe wykończenie uwydatniają nowoczesny charakter pokrycia.

Dachówka betonowa:

  • ekologiczna, wykonana z naturalnych składników

  • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

  • odporna na działanie czynników atmosferycznych

  • odporna na działanie szkodników

  • niepalna

  • zapobiega przenikaniu dźwięków z otoczenia

  • posiada znakomite właściwości izolacyjne

  • bez efektu rozszerzalności termicznej

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CREATON KAPSTADT – dachówka podstawowa – betonowa płaska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!