braas rubin 9v dachówka ceramiczna

BRAAS RUBIN 9v- dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

7,55 7,95 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

 

BRAAS RUBIN 9v
ceramiczna dachówka połaciowa

BRAAS RUBIN 9v to największa dachówka, jaka jest obecnie dostępna w ofercie tego Producenta. Jej duży rozmiar oraz możliwość przesuwu o 30mm sprawiają, że jest to model uniwersalny, odpowiedni do niemal wszystkich rodzajów dachów.

 

Większy format dachówki to również szybszy montaż i znaczna oszczędność materiałów – o czym należy wspomnieć.

 

BRAAS RUBIN 9v to dachówka najwyższej jakości, niezwykle trwała o pięknym wyglądzie. Jej wyważony profil czyni ją odpowiednią także dla dachów o niewielkim kącie nachylenia.

 

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach: angobowanym – w kolorze miedzianym i antracytowym – oraz glazurowanym – w kolorze tekowym, czarnym (połysk) i kasztanowym.

Zużycie dachówki:

9,4 - 10,1 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

240 szt.

BRAAS RUBIN 9v
antracyt

dachówka braas rubin 9v antracyt

BRAAS RUBIN 9v
kasztanowy

dachówka braas rubin 9v kasztanowy

BRAAS RUBIN 9v
czarny (połysk)

dachówka braas rubin 9v czarny połysk

BRAAS RUBIN 9v
tekowy

dachówka braas rubin 9v tekowy

BRAAS RUBIN 9v
miedziany

dachówka braas rubin 9v miedziany

Dachówka ceramiczna:

 • Produkt klasy Premium

 • modne kolory

 • największa dachówka w ofercie BRAAS

 • rekomendowany spadek dachu 16 stopni

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

rubin 9v braas dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna Braas Rubin 9V – cena

Zastanawiasz się, czy inwestowanie w dachówki ceramiczne ma sens? Dowiedz się, z czego wynika cena wysokiej jakości ceramiki dachowej, takiej jak dachówki Rubin 9V i dlaczego przekłada się ona na jakość i wytrzymałość pokrycia dachowego. Dachówka ceramiczna Rubin 9V to doskonały stosunek jakości do ceny – chociaż nie jest to najtańsze pokrycie dachu, to raz poniesiony wydatek zapewni spokój i brak problemów na dziesięciolecia – trwałość wysokiej jakości ceramiki dachowej to nawet ponad 100 lat. Proces produkcji, w wyniku którego powstają dachówki Rubin 9V, opiera się na starannym wyselekcjonowaniu gliny, precyzyjnym formowaniu oraz wypalaniu dachówek w bardzo wysokich temperaturach, co z jednej strony jest procesem kosztownym, zapewnia jednak wyjątkową wytrzymałość elementów, zarówno w związku z czynnikami pogodowymi, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku dachówek z wykończeniem w postaci glazury lub angoby, powierzchnia dachu chroniona jest dodatkowo przed zabrudzeniami czy mchem, dlatego trwałość dotyczy także walorów estetycznych.
Rubin 9V to model, który wyróżnia się bardzo dużym formatem a do wykonania 1 m2 dachu wykorzystuje się jedynie około dziewięciu dachówek, co czyni układanie ekonomicznym i szybkim, dlatego szczególnie cenione jest w przypadku dachów o dużej powierzchni. Dodatkowo, dzięki precyzyjnej konstrukcji szczelnych zamków, dachówka Rubin 9V może być stosowana także na dachach, których kąt nachylenia jest niewielki, dlatego model ten ma wyjątkowo szerokie zastosowanie i sprawdzi się niemal na każdym dachu. Dowiedz się, ile może kosztować dachówka ceramiczna Rubin 9V produkcji Braas – wystarczy, że prześlesz do nas projekt swojego dachu, w którym zawarte będą wszystkie istotne informacje, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę całkowicie za darmo! Dzięki temu lepiej zaplanujesz swój budżet związany z inwestycją i nie zaskoczą Cię żadne wydatki.

2 opinie dla BRAAS RUBIN 9v- dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

 1. Oceniono 5 na 5

  Marcin

  Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej dachówki (Rubin 9V, glazurowana, tekowa), wszystko jest tak jak obiecywał producent. Dekarze szybko się uporali z ułożeniem dachu i mówili, że dobrze się pracowało z tą dachówką, wszystkie ceramiczne dodatki typu gąsiory itd. Były dostępne do kompletu, zamówione razem z dachówką i innymi potrzebnymi rzeczami. Dach się trzyma od czterech lat, wygląda tak samo dobrze jak na początku, nie było żadnych problemów technicznych, przeciekania czy luzowania dachówek. Kolor bez zmian, żadnych pęknięć, żadnego mchu. Mogę polecić każdemu, kto lubi taki tradycyjny styl i ma duże wymagania co do jakości, bo na to można liczyć na pewno. Obsługa ze strony sklepu na najwyższym poziomie – szybko, sprawnie, dobry kontakt.

 2. Oceniono 5 na 5

  Jan

  Rubin to był nasz pierwszy wybór ze względu na format i dostępne kolory, po konsultacji z dekarzem nie było wątpliwości, bo zachwalał i jakość i konstrukcję. Wybraliśmy czarną glazurę w połysku bo było u nas ryzyko mchów (okolice lasu) i wszyscy mówili, że glazura sobie z tym poradzi. No i mieli rację – już kilka lat i nic się nie dzieje, inne zabrudzenia też się jakoś nie trzymają, tylko raz zamówiliśmy szybkie mycie karcherem, ale to bardziej przy okazji, bo była możliwość odświeżenia. Dach nie przecieka i wszystko trzyma się solidnie, dachówki nie popękały nawet przy -25C, problemów brak. Ciekawą opcją w tym sklepie jest darmowa wycena – w naszym przypadku wyszła bardzo pokrywająca się z końcową ceną, dlatego nic nas nie zaskoczyło, nie było nieprzewidzianych wydatków.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu