braas turmalin dachówka ceramiczna

BRAAS TURMALIN – dachówka podstawowa – ceramiczna płaska

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

9,13 9,90 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta warta do wyczerpania zapasów

BRAAS TURMALIN
ceramiczna dachówka połaciowa

Dachówka płaska BRAAS TURMALIN podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Szczególnie często stosowana jest na budynkach o minimalistycznej stylistyce. Jej urok tkwi w eleganckiej prostocie a siła – w najwyższej jakości. Dachówki TURMALIN to zdecydowanie produkt Premium wśród dostępnych na rynku polskim pokryć dachowych. Wszystkie warianty kolorystyczne stanowią kompletne systemy dachowe, w skład których wchodzą nie tylko dachówki podstawowe, ale również kształtowe oraz wszelkie niezbędne dodatki i akcesoria.

 

Dachówki występują w wersji angobowanej – w kolorze miedzianym, antracytowym oraz jasnoszarym – a także glazurowanej w kolorze szarym, kasztanowym lub czarnym (połysk).

Zużycie dachówki:

11,00 - 11,7 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

210 szt./m2

BRAAS TURMALIN
czarny (połysk)

dachówka braas turmalin czarny

BRAAS TURMALIN
antracyt

dachówka braas turmalin antracyt

BRAAS TURMALIN
szary

dachówka braas turmalin szary

BRAAS TURMALIN
kasztanowy

dachówka braas turmalin kasztanowy

BRAAS TURMALIN
miedziany

dachówka braas turmalin miedziany

Dachówka ceramiczna:

 • Produkt klasy Premium

 • modne kolory

 • dachówka płaska w nowoczesnej stylistyce

 • rekomendowany spadek dachu 30 stopni

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

turmalin braas dachówka ceramiczna

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

Dachówka ceramiczna Creaton Cantus – cena

Zastanawiasz się nad wyborem dachówki ceramicznej Braas Turmalin na swój dach? Nie wiesz, czy będzie to dobra inwestycja ze względu na cenę? Warto wiedzieć, że cena najwyższej jakości ceramiki dachowej wynika z wielu istotnych czynników, które sprawiają, że pokrycie dachowe osiąga nawet 100-letnią trwałość, jest odporne na wszelkie niszczące czynniki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne, a do tego zapewnia najwyższy wymiar estetyki, którego nie da się porównać z żadnym innym. Dachówka ceramiczna Braas Turmalin jest nowoczesnym wzorem – to dachówka płaska o precyzyjnie zaprojektowanej konstrukcji, która zapewnia idealną szczelność i solidne mocowanie. Procesy produkcji nastawione są na najwyższy wymiar precyzji, zarówno podczas formowania każdej pojedynczej sztuki, jak i w trakcie jej wypalania w ekstremalnie wysokich temperaturach przekraczających 1000C.
Dachówka Turmalin pokrywana jest dodatkowo szlachetnymi powłokami – angobą, glazurą lub glazurą Topline, których zadaniem jest jednocześnie nadanie koloru, jak i dokładne wygładzenie powierzchni, aby była ona odporna na zabrudzenia czy porastanie mchem a kolor nie tracił swojej intensywności w wyniku promieniowania UV. Dzięki temu dach nie będzie wymagał dużego nakładu prac w trakcie eksploatacji i pozwoli o sobie zapomnieć na wiele, długich lat. Poznaj dokładną cenę dachówki ceramicznej Turmalin, w zapotrzebowaniu wyliczonym dokładnie dla Twojego dachu – wystarczy, że otrzymamy projekt Twojego dachu a Ty wybierzesz materiały, których potrzebujesz. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie darmową wycenę, dzięki której lepiej zaplanujesz wydatki związane z Twoją inwestycją.

2 opinie dla BRAAS TURMALIN – dachówka podstawowa – ceramiczna płaska

 1. Oceniono 5 na 5

  Marcin

  Dachówka Turmalin od Braas to model, który najlepiej wpisał się w wizję naszego przyszłego dachu – płaski i nowoczesny kształt, dość duży format dostosowany do dużych rozmiarów połaci, kolor i wykończenie dokładnie takie, jak chciałem – jasny, szary, glazura. Decyzję konsultowałem też z dekarzem, który potwierdził, że to solidny model i nie sprawia problemów, ma bardzo dobre opinie. Jestem zadowolony z efektów końcowych a w trakcie układania dachówek też nie było żadnych problemów. Sporą zaletą jest cały komplet dostępnych akcesoriów, jak gąsiory czy inne uzupełniające dachówki, bo można skompletować całość w jednym zamówieniu. Dach jest solidny i wygląda bardzo dobrze, nic złego się z nim nie dzieje, jest szczelny i wszystko trzyma się na swoim miejscu

 2. Oceniono 5 na 5

  Karol

  Na dachówki firmy Braas stawiałem od początku, bo ufam temu producentowi, a model Turmalin spodobał się najbardziej mi i na szczęście reszcie rodziny. Dach o sporej powierzchni i niewielkim nachyleniu wymagał pokrycia, które będzie złożone z dość dużych elementów i który zapewni wysoką szczelność. Chcieliśmy też czegoś na wysoki połysk, a Turmalin dostępna jest też w glazurze topline o intensywniejszym połysku. Efekt końcowy można powiedzieć, że jeszcze lepszy od zamierzonego, dach wygląda solidnie i schludnie, lśni z pięciu kilometrów. Przez ostatnie trzy sezony zimowe nic się złego nie wydarzyło, szczelność 100%, wszystkie elementy pokrycia na miejscu. Raz zamówiliśmy mycie, żeby trochę odkurzyć powierzchnię i odzyskać maksymalny połysk. Dach wygląda idealnie i nie zamieniłbym go na żaden inny.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu