creaton premion dachówka ceramiczna

CREATON PREMION – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

6,48 9,66 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

CREATON PREMION
ceramiczna dachówka połaciowa

Dachówka ceramiczna CREATON PREMION to produkt o typowym kształcie holenderki – najwyższej jakości, stworzony z wyselekcjonowanej gliny. Surowce – na bazie której powstała ta dachówka – są opracowywane przy użyciu najnowocześniejszej technologii, uwzględniającą najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy produkcyjne. CREATON PREMION jest barwiona w masie, co onacza, że dana barwa nie jest powierzchowna i nie dotyczy jednej powłoki, a całej dachówki w jej przekroju – dzięki temu nie ma konieczności malowania w przypadku ewentualnych uszkodzeń czy w miejscu cięcia.

 

Dachówka występuje w wersji naturalnej w kolorze nawiązującym do czerwieni, w wersji angobowanej NUANCE (w kolorach: miedziany, brązowy, mangan, łupkowy, czarny mat), glazurowanej FINESSE (kasztanowy, czerwony winny, brązowy, czarny) a także w powłoce NOBLESSE o najwyższym stopniu połysku (łupkowy kryształ, czarny kryształ).

Zużycie dachówki:

ok. 11,6 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

240 szt.

CREATON PREMION
Naturalny czerwony

CREATON PREMION
miedziany NUANCE

CREATON PREMION
brązowy NUANCE

CREATON PREMION
mangan NUANCE

CREATON PREMION
łupkowy NUANCE

CREATON PREMION
czarny mat NUANCE

CREATON PREMION
kasztanowy FINESSE

CREATON PREMION
czerwień winna FINESSE

CREATON PREMION
brązowy FINESSE

CREATON PREMION
czarny FINESSE

CREATON PREMION
czarny kryształ NOBLESSE

CREATON PREMION
łupek kryształ NOBLESSE

Dachówka ceramiczna:

 • nowoczesna dachówka w kształcie holenderki

 • modne kolory

 • wymiary ok. 280 x 460 mm

 • nachylenie dachu już od 7 stopni

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

dachówka ceramiczna creaton premion połaciowa

Dachówka ceramiczna Roben Bergamo – cena

Dachówka ceramiczna Bergamo produkcji Roben to jeden z najbardziej nowoczesnych modeli dachówek tego producenta i jednocześnie, jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ceramicznych dachówek płaskich. Jest to model, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne, a na cenę tej modnej dachówki płaskiej składa się kilka czynników, za które jest ona szczególnie ceniona na rynku. Jako dachówka płaska ma optymalne wymiary i praktyczną wydajność, dlatego przyspiesza układanie pokrycia dachowego. Należąc do grupy najwyższej jakości ceramicznych pokryć dachowych, zapewnia nawet ponad stuletnią trwałość i bezproblemową eksploatację dachu. Trwałość i wytrzymałość ceramicznej dachówki Bergamo to połączenie wysokiej jakości gliny i zaawansowanego procesu produkcyjnego, w którym precyzyjnie formowane elementy wypalane są w bardzo wysokich temperaturach, wraz z powłoką z angoby, dzięki czemu dachówki są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne, a cena odzwierciedla tę wyjątkową jakość.
Dzięki precyzyjnej konstrukcji zamków, powstałe pokrycie dachowe jest całkowicie szczelne i chroni głębsze warstwy dachu przed przeciekami, ułożone pokrycie jest stabilne i odporne na obciążenia zarówno zalegających złogów śniegu, jak i porywisty wiatr. Wykończenie w postaci warstwy wysokojakościowej angoby nie tylko zapewnia szlachetny i modny kolor, ale także zmniejsza nasiąkliwość dachówki, chroni ją przed trwałym wnikaniem zabrudzeń oraz przed mchem i porostami. Dzięki temu trwałość estetyczna jest maksymalnie wydłużona a pokrycie dachowe nie będzie wymagało zbyt skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, aby przywrócić mu świeżość. Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile dokładnie będzie kosztowała ceramiczna dachówka płaska Bergamo wraz ze wszystkimi ceramicznymi akcesoriami dachowymi, skontaktuj się z nami i dostarcz do nas projekt swojego dachu, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wycenę za darmo!

2 opinie dla CREATON PREMION – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

 1. Oceniono 5 na 5

  Grzesiek

  Premion to była dla mnie dachówka pierwszego wyboru bo szukaliśmy czegoś co wygląda tradycyjnie a do tego będzie odpowiednie dla dachu o niedużym spadku. I teraz, po dwóch latach mogę ją polecić z czystym sumieniem. Dach funkcjonuje bez zarzutu, całkowita szczelność, wszystko solidne i porządne. Po tym czasie nawet ani razu pokrycie nie wymagało mycia – powłoka z gładkiej glazury spłukuje się w deszczu ze wszystkich zanieczyszczeń. Całość prezentuje się naprawdę elegancko i dzisiaj na pewno wybrałbym dokładnie takie same dachówki. Ekipa dekarska też chwaliła sobie układanie przez duży przesuw na zamkach, szczególnie że krokwie nie były u nas idealnie równe. W sklepie bez trudu udało się też dopasować wszystkie akcesoria ceramiczne i załatwić wszystko w jednym zamówieniu prosto z dostawą na budowę. Polecam!

 2. Oceniono 5 na 5

  Łukasz

  Wystawiam opinię po pięciu latach od położenia dachu – dachówka Premion to klasyka gatunku bo dachówka falista z miękkim wykończeniem to było dokładnie to, czego od początku szukaliśmy. A było tyle kolorów do wyboru, że też bez trudu udało się dobrać – matową czerń w angobie, która wygląda bardzo elegancko. Radziliśmy się dekarza, czy to dobry wybór i ocenił, że będzie wytrzymała i poradzi sobie w każdych warunkach, mówił też, że łatwe będzie układanie dachu, bo przesuwa się zamkach i ma optymalne wymiary. Po latach mogę powiedzieć, że z dachem zupełnie nic się nie dzieje, nie przecieka, żadne elementy nawet się luzowały, nic nie popękało w czasie mrozu. Dach wygląda ciągle tak samo dobrze, jak na samym początku.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu