creaton titania dachówka ceramiczna płaska

CREATON TITANIA – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

6,77 8,32 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

CREATON TITANIA
ceramiczna dachówka połaciowa

Dachówka ceramiczna CREATON TITANIA to klasyczna holenderka. Określa się ją również jako „format 10”, co oznacza, że na 1m2 dachu zużycie dachówki wynosi zaledwie ok 9 sztuk. Produkt posiada wysoką tolerancję przesuwu na zamkach a to bezpośrednio przekłada się na szybszy montaż pokrycia dachowego – dachówka dostosowuje się do wymaganego rozstawu na łatach.

 

CREATON TITANIA cechuje się wysoką jakością wykonania. Zapewnia świetną ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych oraz całkowitą szczelność konstrukcji pokrycia dachowego nawet w przypadku bardzo małego kąta nachylenia dachu jak 10 stopni.

 

Dachówka występuje w trzech wariantach: angobowanym Nuance – w kolorze miedzianym, łupkowym oraz antracytowym –  glazurowanym Finesse w kolorze kasztanowym, czarnym, łupkowym oraz glazurowanym Noblesse w kolorze brązowym.

Zużycie dachówki:

min. 9 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

192 szt.

CREATON TITANIA
miedziany (angobowany)

dachówka creaton titania miedziany

CREATON TITANIA
łupkowy (angobowany)

dachówka creaton titania łupkowy nuance

CREATON TITANIA
antracyt (angobowany)

dachówka creaton titania antracyt nuance

CREATON TITANIA
kasztanowy (glazurowany)

dachówka creaton titania kasztanowy finesse

CREATON TITANIA
łupkowy (glazurowany)

dachówka creaton titania łupkowy finesse

CREATON TITANIA
czarny (glazurowany)

dachówka creaton titania czarna glazurowana

CREATON TITANIA
brąz (glazurowany)

dachówka creaton titania brązowa

Dachówka ceramiczna:

 • nowoczesna dachówka w kształcie holenderki

 • modne kolory

 • tolerancja przesuwu ok 43 mm

 • nachylenie dachu już od 10 stopni

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

Dachówka ceramiczna Creaton Titania – cena

Chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztowała ceramiczna dachówka Titania w przypadku Twojego dachu? Możemy to dla Ciebie wyliczyć! Wystarczy, że prześlesz do nas projekt swojego dachu wraz ze wszystkimi istotnymi informacjami, a przygotujemy dla Ciebie w pełni darmową, indywidualną wycenę dachówki Titania wraz z akcesoriami! Pokrycie dachowe z dachówek ceramicznych nie należy do najtańszych, ale są to ceny, które wyraźnie przekładają się na jakość i trwałość pokrycia. Z czego wynika cena dachówki Titania Creaton? Przede wszystkim jest to elegancka, najwyższej jakości ceramika dachowa, która wyróżnia się nie tylko wyjątkową estetyką, ale także konstrukcją techniczną i wyjątkowymi właściwościami. Chociaż cena jednej sztuki zdaje się być wysoka, to warto jednak zwrócić uwagę, że jest to dachówka wielkoformatowa, dlatego do ułożenia jednego metra kwadratowego dachy zużywa się jedynie 9 – 10 sztuk. Dopracowana konstrukcja i bardzo wysoka tolerancja przesuwu na zamkach ułatwia i przyspiesza prace dachowe, co także ogranicza ich końcowy koszt.
Titania to także doskonała szczelność, która umożliwia zastosowanie tej dachówki nawet na dachach, których kąt nachylenia jest bardzo mały, już od 10 (z dodatkowym zabezpieczeniem). Na cenę dachówki Titania produkcji Creaton wpływa także jej zaawansowany i kontrolowany na każdym etapie proces produkcji – starannie wyselekcjonowana glina poddawana jest odpowietrzaniu i formowana w precyzyjne kształty, które następnie wypalane są w ekstremalnie wysokich temperaturach, ponad 1000C, co zapewnia dachówkom wyjątkową wytrzymałość na rozmaite warunku atmosferyczne, obciążenia czy uszkodzenia mechaniczne. Trwałość estetyczną wspierają z kolei szlachetne powłoki zewnętrzne z glazury lub angoby, które nadają gładkość i połysk, chronią przez zabrudzeniami oraz zapobiegają porastaniu mchem. Tak wysokiej jakości dachówki ceramiczne, jak Titania Creaton, to produkt o doskonałym stosunku jakości do ceny, szczególnie, że szacowana trwałość pokrycia to ok. 100 lat lub nawet więcej.
titania creaton dachówka ceramiczna

2 opinie dla CREATON TITANIA – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

 1. Oceniono 5 na 5

  Andrzej

  Jestem dekarzem od 20 lat i wybrałem na swój dach Titanię z kilku powodów. Przede wszystkim zawsze ceniłem sobie markę Creaton bo jak dotąd nigdy się nie zawiodłem na jej produktach. A Titanię układaliśmy u klientów kilkanaście razy i była dla mnie najlepszym wyborem. To jeden z bardziej dopracowanych modeli, z jakim miałem do czynienia, ma duże wymiary, przez co szybko się układa i spory przesuw na zamkach, co ułatwia manewrowanie w przypadku nie do końca równych krokwi. Na prostych i dużych dachach to idealne rozwiązanie. Wygląd to rzecz gustu, ale dla mnie klasyka i elegancja, szczególnie z powierzchnią glazury, która się właściwie nie brudzi/sama myje w deszczu i nie porasta mchem. W linii dachówki Titania są też wszystkie konieczne akcesoria ceramiczne – gąsiory, dachówki wentylacyjne, połówkowe itd., co bardzo ułatwia i zamówienie, i wykonanie. Mój top wśród ceramiki dachowej.

 2. Oceniono 5 na 5

  Kamil

  Titanię wybraliśmy z polecenia firmy dekarskiej, po ustaleniach, że chcemy klasyczny, falisty dach w glazurze, najlepiej duże dachówki, bo tak naszym zdaniem dach wygląda lepiej, gdy jest spory, i żeby dany model był dostępny z matowym wykończeniem. To wszystko zapewniła właśnie Titania. Prace z budową dachu poszły bardzo szybko i właściwie żadne materiały się nie zmarnowały. Dach jest absolutnie idealny, wygląda bezbłędnie i sprawuje się bez zarzutu. Przetrwał jak dotąd wiele załamań pogody, wichury, ulewy, mróz i grad, nie było żadnych uszkodzeń. Po trzech latach wygląda tak samo świeżo, jak zaraz po wykonaniu dachu. Polecamy też współpracę ze sklepem, który najpierw przygotował dla nas dokładną wycenę udało się znaleźć u nich wszystko co było potrzebne, gąsiory itd., taśmy kominowe. Najlepszy wybór!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu