dachówka ceramiczna koramic alegra 9

KORAMIC ALEGRA 9 – dachówka podstawowa – ceramiczna renesansowa

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

7,39 9,48 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

KORAMIC OREA 9
ceramiczna dachówka płaska

Dachówka ceramiczna KORAMIC ALEGRA 9 to dachówka w nowoczesnym wydaniu, w prostej stylistyce, nawiązującej do dachówek renesansowych. Charakteryzuje się dość klasycznym kształtem fali o wyraźnym profilu. Jest to produkt przemyślany, dopracowany i o wyważonych proporcjach – pięknie prezentuje się na każdym dachu. Z uwagi na duży rozmiar, zużycie dachówki na m2 jest mniejsze a prace dekarskie wyraźnie przyspieszają. Zastosowanie systemu mocowania spinkami SturmFIX wpływa na szybsze układanie, ale również zwiększa bezpieczeństwo.

 

Dachówka występuje w powłoce angobowanej, angobowanej szlachetnej oraz naturalnej.

Zużycie dachówki:

min. 8,9 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

210 szt.

KORAMIC ALLEGRA 9
naturalna czerwień

koramic alegra 9 naturalny czerwony

KORAMIC ALLEGRA 9
czarny angobowany szlachetny

koramic alegra 9 czarny angobowany szlachetny

KORAMIC ALLEGRA 9
ceglasty angobowany szlachetny

koramic alegra 9 ceglasty angobowany szlachetny

KORAMIC ALLEGRA 9
brązowy angobowany szlachetny

koramic alegra 9 ciemnobrązowy angobowany szlachetny

KORAMIC ALLEGRA 9
antracytowy angobowany

koramic alegra 9 antracytowy angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9
antracytowy mat angobowany

koramic alegra 9 antracytowy mat angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9
brązowy angobowany

koramic alegra 9 ciemnobrązowy angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9
czerwony angobowany

koramic alegra 9 czerwony angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9
czerwony mat angobowany

koramic alegra 9 czerwony mat angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9
kasztanowy angobowany

koramic alegra 9 kasztanowy angobowany

KORAMIC ALLEGRA 9

szary angobowany

koramic alegra 9 szary angobowany

Dachówka ceramiczna:

 • dachówka renesansowa o klasycznym kształcie

 • modne kolory

 • wymiary ok. 47,7 x 31,4 cm

 • min. kąt nachylenia dachu (z membraną) 15 stopni

 • najwyższa jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

Dachówka ceramiczna Koramic Alegra 9 – cena

Wybierając solidną dachówkę ceramiczną na pokrycie swojego dachu chcesz wiedzieć, za co tak naprawdę płacisz. Sprawdź, z czego wynika cena dachówki Alegra 9 produkcji Koramic i dlaczego jest to inwestycja warta swojej ceny! Alegra 9 od Koramic to przede wszystkim najwyższej klasy pokrycie dachowe, którego estetyka oraz właściwości techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Pojedyncza sztuka to bardzo duże wymiary, a cyfra 9 w nazwie odnosi się do tego, że na ułożenie 1 m2 dachu zużywa się jedynie dziewięć sztuk. Zapewnia to szybkie i wygodne układanie dachu, dlatego też jest to rozwiązanie stworzone wręcz do krycia dachów o dużej powierzchni. Jest to przy tym pokrycie trwałe, odporne na skrajne warunki atmosferyczne i wyjątkowo stabilne – Alegra 9 wyposażona jest w nowatorski system mocowania z użyciem spinek SturmFIX, który przyspiesza mocowanie elementów i zapewnia im niezawodną wytrzymałość, niezależnie od pogody.
Cena dachówek ceramicznych Alegra 9 to także zaawansowany i skomplikowany proces produkcji – od projektu kształtu, który zapewnia stabilność i szczelność, przez precyzyjne formowanie aż po wypalanie w ekstremalnie wysokich temperaturach, aby masa uzyskała maksymalną wytrzymałość mechaniczną. Niektóre dachówki wytwarzane są dodatkowo z wykończeniem w postaci angoby lub glazury, które nadają kolor i połysk, a także chronią powierzchnię przez zabrudzeniami czy mchem, dzięki czemu dach zachowa trwałość także w zakresie estetyki. Wszystko to sprawia, że dach zbudowany z dachówki Alegra 9 to inwestycja na lata – nawet 100 lat użytkowania. Chcesz sprawdzić, ile będzie kosztować dachówka ceramiczna Alegra 9 na Twój dach? Skorzystaj z naszej darmowej wyceny – wyślij do nas projekt swojego dachu, w którym zawarte będą wszystkie istotne informacje, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny kosztorys!

2 opinie dla KORAMIC ALEGRA 9 – dachówka podstawowa – ceramiczna renesansowa

 1. Oceniono 5 na 5

  Bartek

  Jestem zadowolony z wyboru dachówki Alegra – szukałem po wyglądzie i z kilku możliwości dekarz doradził mi właśnie ją z powodu wymiarów i szczelności, no i nie żałuję. Ze względu na te duże wymiary dach wyszedł całkiem opłacalnie, taniej wyszło też za robociznę bo prace poszły sprawnie. Dach wygląda tak jak chciałem, czyli klasycznie i stylowo, w kolorze ceglastym z angobą. Dodatkową zaletą była obsługa sklepu – w asortymencie znalazły się wszystkie gąsiory i inne akcesoria ceramiczne a nawet inne produkty do dachu, dlatego wszystko przyszło w jednym zamówieniu – szybko i bez problemów. Śmiało można polecać i dachówkę i sam sklep! Polecam też opcję darmowej wyceny dachówek.

 2. Oceniono 5 na 5

  Alicja

  Wybraliśmy dachówkę Alegra już drugi raz! Za pierwszym razem, gdy remontowaliśmy dom moim rodzicom, dlatego też po sześciu latach u nich od razu wiedziałam co położyć u siebie na dachu. W obu przypadkach dachówki idealnie spełniają swoje zadanie – dach wygląda nieskazitelnie i szlachetnie, pod względem technicznym też nic się nie dzieje złego i nie można mieć zupełnie nic do zarzucenia. Alegra była też chwalona przez naszych dekarzy, mówili, że to dobrej klasy produkt, który układa się bez problemu i szybciej niż inne dachówki. Poleciłabym każdemu, kto chce raz zapłacić i mieć spokój na kilkadziesiąt lat. Szczególnie w powłokach z glazury bo w ogóle się nie brudzą.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu