roben bergamo dachówka ceramiczna płaska antracyt

ROBEN BERGAMO – dachówka podstawowa – ceramiczna płaska

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

6,24 6,66 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta warta do wyczerpania zapasów

Roben BERGAMO
ceramiczna dachówka płaska

Dachówka płaska ceramiczna ROBEN BERGAMO jest świetną propozycją dla budynków o nowoczesnej stylistyce, która stawia na prostą formę i nieskomplikowany dach. Ceramiczne pokrycie dachowe BERGAMO sprawdzi się idealnie w nowoczesnym budownictwie, dążącym do prostej, nieskomplikowanej formy.

 

Dachówka BERGAMO zapewnia wyjątkowy design – tworzy płaską powierzchnię, której układ może być zarówno szeregowy, jak i z przesunięciem linii. Płaska powierzchnia i klasyczny kształt podkreślą idealnie połacie dachowe budynków w stylu minimalistycznym, dodając elegancji i nie zaburzając linii zarówno dachów kopertowych, jak i dwuspadowych, zaś oferowana kolorystyka odnajduje się w najnowszych trendach. Połączenie prostej linii dachówki oraz zalet, jakie od setek lat płyną za sprawą stosowania ceramiki jako pokrycia dachowego, jest dobrą alternatywą dla budujących nowoczesne budynki przy zachowaniu wysokich parametrów. Wyposażona w wygodne zamki, wyprofilowane w taki sposób, aby usprawnić klamrowanie oraz zwiększyć szczelność pokrycia.

 

Zużycie dachówki:

12 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

240 szt./m2

ROBEN Bergamo
antracyt

roben bergamo dachówka ceramiczna płaska

Dachówka ceramiczna:

 • nowoczesna forma, płaska powierzchnia dachu

 • możliwość ułożenia dachówki szeregowo i z przesunięciem

 • szczelne pokrycie za sprawą precyzyjnych zamków

 • dopasowanie do dachów o kącie nachylenia już od 25 stopni

 • wysoka jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

Dachówka ceramiczna Roben Bergamo – cena

Dachówka ceramiczna Bergamo produkcji Roben to jeden z najbardziej nowoczesnych modeli dachówek tego producenta i jednocześnie, jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ceramicznych dachówek płaskich. Jest to model, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne, a na cenę tej modnej dachówki płaskiej składa się kilka czynników, za które jest ona szczególnie ceniona na rynku. Jako dachówka płaska ma optymalne wymiary i praktyczną wydajność, dlatego przyspiesza układanie pokrycia dachowego. Należąc do grupy najwyższej jakości ceramicznych pokryć dachowych, zapewnia nawet ponad stuletnią trwałość i bezproblemową eksploatację dachu. Trwałość i wytrzymałość ceramicznej dachówki Bergamo to połączenie wysokiej jakości gliny i zaawansowanego procesu produkcyjnego, w którym precyzyjnie formowane elementy wypalane są w bardzo wysokich temperaturach, wraz z powłoką z angoby, dzięki czemu dachówki są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne, a cena odzwierciedla tę wyjątkową jakość.
Dzięki precyzyjnej konstrukcji zamków, powstałe pokrycie dachowe jest całkowicie szczelne i chroni głębsze warstwy dachu przed przeciekami, ułożone pokrycie jest stabilne i odporne na obciążenia zarówno zalegających złogów śniegu, jak i porywisty wiatr. Wykończenie w postaci warstwy wysokojakościowej angoby nie tylko zapewnia szlachetny i modny kolor, ale także zmniejsza nasiąkliwość dachówki, chroni ją przed trwałym wnikaniem zabrudzeń oraz przed mchem i porostami. Dzięki temu trwałość estetyczna jest maksymalnie wydłużona a pokrycie dachowe nie będzie wymagało zbyt skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, aby przywrócić mu świeżość. Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile dokładnie będzie kosztowała ceramiczna dachówka płaska Bergamo wraz ze wszystkimi ceramicznymi akcesoriami dachowymi, skontaktuj się z nami i dostarcz do nas projekt swojego dachu, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wycenę za darmo!

2 opinie dla ROBEN BERGAMO – dachówka podstawowa – ceramiczna płaska

 1. Oceniono 5 na 5

  Ola, Katowice

  Bergamo, czyli ceramiczna dachówka płaska Roben była dla mnie najlepszym wyborem spośród podobnych modeli innych producentów głównie dlatego, że ma całkowicie płaską i gładką formę bez zdobień, pasującą mi kolorystykę (wybrałam antracyt w angobie), najlepsze parametry techniczne i sensowne, szczególnie dla mojego dachu wymiary. Na dachu wygląda wręcz idealnie, a satynowa powierzchnia dodatkowo dodaje jej elegancji, bo nie bije po oczach glazurowym blaskiem. Mój dom jest w stylu tradycyjnym, dlatego taka prosta i minimalistyczna dachówka dodaje mu trochę nowoczesnego charakteru i świetnie się to razem komponuje. Jestem zachwycona efektem, pod względem technicznym także zupełnie nic do zarzucenia, dlatego to produkt godny polecenia.

 2. Oceniono 5 na 5

  paweł

  Bergamo to była dla mnie najlepsza płaska dachówka na rynku, przede wszystkim dlatego, że ma ogólnie niedużą wagę i idealne wymiary dla średniego dachu, takiego jak mój. Dlatego dach został ułożony bardzo szybko i bez problemów. Łatwo można było skompletować w sklepie wszystkie pasujące gąsiory czy dachówki połówkowe czy skrajne, w jednym zamówieniu, co jest sporym plusem. Dekarz polecał mi ten model też przez to, że ma porządne łączenia klamrami i solidne zamki, dlatego nie ma żadnych przecieków, mimo, że mój dach na małe nachylenie. Polecam też współpracę z tym sklepem bo wszystko dostarczyli na miejsce bez problemu, pomogli dobrać wszystko co potrzebne i naprawdę rzeczowa obsługa.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu