roben monza plus dachówka

ROBEN MONZAplus – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

5,65 6,92 

Dachówka podstawowa to nie wszystko. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe akcesoria dachowe niezbędne do budowy kompletnego i trwałego dachu. Wyślij nam projekt swojego dachu a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną wycenę.

KOSZT TRANSPORTU USTALANY INDYWIDUALNIE
Oferta warta do wyczerpania zapasów

Roben MONZAplus
ceramiczna dachówka połaciowa

ROBEN MONZAplus to wyjątkowe dachówki ceramiczne, które za sprawą dużego rozmiaru są niezwykle wydajne (na 1m2 dachu wystarczy ok 9,4-9,9 dachówki). Dodatkowo, na co warto zwrócić uwagę, produkt jest lekki a przy tym trwały. MONZAplus jest bezkonkurencyjna w swojej kategorii i gwarantuje najwyższe standardy jakości. Jej powierzchnię pokrywa precyzyjnie nałożona warstwa angoby.

 

MONZAplus zawdzięcza popularność dużemu rozmiarowi. Szybszy oraz sprawniejszy montaż pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i środki pieniężne. Zaletą tej dachówki są „ząbki”, które umieszczone są przy bocznej krawędzi dachówki. Zapewniają one łatwe, stabilne oraz trwałe przypięcie do łaty za pomocą większości klamer dostępnych na rynku.

 

Dachówka w tym modelu występuje w dwóch wariantach: angobowanym (miedziany, kasztanowy, grafitowy, antracytowy, Trentino) oraz w glazurowanym (w czarno-brązowym kolorze Tobago oraz Maduro).

Zużycie dachówki:

9,5 szt./m2

Ilość szt. na palecie:

240 szt./m2

ROBEN MONZAplus
kasztanowy

dachówka roben monza plus kasztanowa

ROBEN MONZAplus
antracyt

dachówka roben monza plus antracyt

ROBEN MONZAplus
grafitowy

dachówka roben monza plus antracyt

ROBEN MONZAplus
miedziany

ROBEN MONZAplus
tobago

ROBEN MONZAplus
maduro

dachówka roben monza plus maduro

ROBEN MONZAplus
trentino

dachówka roben monza plus trentino

Dachówka ceramiczna:

 • duży format

 • „ząbki” przy bocznej krawędzi dachówki

 • mała liczba dachówek potrzebna do pokrycia 1 m² połaci

 • dopasowanie do dachów o kącie nachylenia już od 22 stopni

 • wysoka jakość

 • posiada trwałą kolorystykę odporną na działanie promieni UV

 • odporna na działanie czynników atmosferycznych

 • niepalna

Dachówka ceramiczna Roben Monza Plus – cena

W naszym sklepie znajdziesz dachówkę Monza Plus produkcji Roben w najlepszych cenach! Dachówki Roben Monza Plus to szlachetne, eleganckie pokrycie dachowe w formie dachówki falistej, którego cena doskonale przekłada się na najwyższą jakość pokrycia wraz z niezwykłą trwałością, która osiąga nawet ponad sto lat. W przeliczeniu na długość czasu użytkowania, koszt pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej Monza Plus przedstawia się szczególnie ekonomiczne, tym bardziej, że tak solidny i wytrzymały dach nie wymaga zbyt wielu zabiegów naprawczych na przestrzeni lat. Cena dachówek ceramicznych Monza Plus związana jest także ze specyficznym procesem ich wytwarzania, który to odpowiada bezpośrednio za stopień wytrzymałości gotowego pokrycia. Dachówki ceramiczne Roben powstają z wysokiej jakości, wyselekcjonowanej gliny, której właściwości poprawiane są dzięki różnym procesom. Uformowane elementy wypalane są w bardzo wysokich temperaturach, nawet powyżej 1000C, aby zapewnić im maksymalną wytrzymałość na wszelkie warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. 

Dachówki Monza Plus dostępne są ponadto w uszlachetniających powłokach z glazury lub angoby, które dodatkowo wspierają trwałość estetyczną całego pokrycia, chroniąc przed trwałym wnikaniem zabrudzeń czy też przed mchem i porostami. Tak zabezpieczone dachówki zachowują nieskazitelny wygląd przez dziesięciolecia użytkowania, nie wymagając malowania czy skomplikowanej konserwacji. Precyzyjna konstrukcja, czyli dopracowane zamki i elementy stabilizujące sprawiają, że pokrycie zbudowane z dachówek Monza Plus będzie odporne na trudne warunki atmosferyczne, jak porywisty wiatr, gwałtowne ulewy czy też złogi zamarzniętego śniegu. Wszystko to razem sprawia, że ceramiczne dachówki Roben Monza Plus to zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny i wybór, który sprawi, że raz wykonany dach pozwoli zapomnieć o sobie na całe dziesięciolecia. Poznaj ceny dachówek Monza Plus – jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowała dachówka Monza Plus na Twój dach, skorzystaj z naszej profesjonalnej, darmowej wyceny!

2 opinie dla ROBEN MONZAplus – dachówka podstawowa – ceramiczna połaciowa

 1. Oceniono 5 na 5

  Mariusz,

  Ceramiczna dachówka Monza Plus od Roben to według mnie po prostu klasyka gatunku – szlachetna ceramika dachowa, tradycyjny wygląd i najlepsza jakość! Kolor grafitowy z angobą, który wybrałem na swój dom w nowoczesnym stylu, wygląda elegancko i idealnie podkreśla efekt, który chciałem osiągnąć na dachu. Wykonanie dachu poszło sprawnie, dekarze chwalili sobie ten model, który nie sprawiał im żadnych problemów. Wielką zaletą tych dachówek jest to, że w ramach tego samego modelu dostępne są wszystkie gąsiory i dachówki o specjalnych kształtach, dlatego za jednym zamachem można było kupić cały ceramiczny zestaw potrzebny do ukończenia dachu. Polecam wszystkim wymagającym i ceniącym sobie elegancję i najwyższą jakość.

 2. Oceniono 5 na 5

  Marta

  Wybraliśmy dachówkę ceramiczną Monza Plus nie tylko z powodu klasycznego wyglądu, ale ważny był dla nas też rozmiar dachówki, a tutaj pojawia się właśnie wielki format. Nasz dach był bardzo duży i prosty, dlatego Monza Plus sprawdziła się idealnie podczas układania a co najważniejsze, efekt końcowy wygląda lżej, bo elementy nie tworzą wrażenia zbyt dużego zagęszczenia. Sklep bardzo dobrze wyliczył nam zapotrzebowanie a to, że wszystkie ceramiczne elementy były dostępne do tego modelu ułatwiło zakupy i właściwie nie było istotnych strat materiałowych. Dachówka jest solidna i jak dotąd z dachem nie było żadnych problemów, chociaż minęły już dwie zimy. Polecamy zarówno sklep jak i dachówkę Monza Plus Roben.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Darmowa wycena całego dachu