FAKRO EHV-AT THERMO - kołnierz uniwersalny do okien dachowych

323,00 383,00 

PRODUCENT: FAKRO
KOLOR: Standard: 7022 na zamówienie: 7016, 9005
PRZEZNACZENIE: Kołnierz termiczny – zwiększający termoizolacyjnośc okna o około 10%

 

fakro kołnierze do okien dachowych

Produkt superTrio – kołnierz w wersji Thermo. Uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo z dodatkową termoizolacją gwarantuje szczelne i „ciepłe” połączenie okna z połacią dachu. Zastosowany w kołnierzu materiał dociepleniowy szczelnie przylega do ościeżnicy okna dzięki czemu po zamontowaniu tworzy termoizolacyjną ramę. Kołnierz znacznie poprawia współczynnik przenikania ciepła – nawet do 15% w zależności od typu okna.

Nowy uniwersalny kołnierz uszczelniający EH_-AT Thermo z dodatkową termoizolacją

jest doskonałym systemowym rozwiązaniem gwarantującym szczelne i „ciepłe” połączenie okna z połacią dachu. Kołnierz uszczelniający EH_-AT Thermo umożliwia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat. Posiada przyklejony od wewnątrz elastyczny materiał dociepleniowy, który szczelnie przylega do ościeżnicy okna dzięki czemu po zamontowaniu tworzy termoizolacyjną ramę. Materiał termoizolacyjny charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami (bardzo dobry współczynnik λ). Poniżej poziomu łat okno docieplane jest przez naturalną wełnę owczą znajdującą się w odrębnym produkcie zestaw izolacyjny XDP. Kołnierz Thermo izoluje termicznie okno i znacznie poprawia współczynnik przenikania ciepła nawet do 15% w zależności od typu okna. Ogranicza ryzyko powstawania ewentualnych mostków termicznych i strat ciepła.

 

Przeznaczony do wszystkich okien dachowych zarówno drewnianych jak i aluminiowo- tworzywowych. Kołnierz Thermo standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występuje również w wersji modułowej do zespalania okien w poziomie, pionie oraz blokowo. Montowany jest na głębokości V (0), a zakres montażu wynosi od 15° do 90°.

fakro 3x3 super trio
kołnierz ehv-at thermo fakro
fakro kołnierz do okien dachowych

EH_-AT Thermo jest uniwersalnym kołnierzem uszczelniającym i może być zastosowany do większości pokryć dachowych. Kołnierz jest szerszy od standardowego o 22 mm i składa się z czterech podstawowych elementów (dolny, dwa boczne i górny) z przyklejonym materiałem dociepleniowym. Pakiet zawiera również odpowiedniej szerokości boczne profile kryjące okno. Dolny element kołnierza posiada długi i szeroki aluminiowo-tworzywowy fartuch. Od spodu ma podklejoną plastyczna masę, która umożliwia przyklejenie kołnierza do pokrycia dachowego. Na kołnierzu znajdują się fabrycznie naklejone kliny uszczelniające zapewniające ochronę przed nawiewaniem liści, pyłu i śniegu. W zestawie znajduje się również rynienka odwadniającą mająca na celu odprowadzenie skroplin pary wodnej z folii wstępnego krycia.

fakro 3x3 super trio

Porodukty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku kołnierzy do okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory fartucha do wyboru bez żadnych dopłat.

STANDARDOWY KOLOR KOŁNIERZA 7022 Szarobrązowy

CZARNY KOLOR KOŁNIERZA RAL 9005

ANTRACYTOWY KOLOR KOŁNIERZA RAL 7016

Aby otrzymać inny kolor oblachowania niż standardowy należy wpisać w dodatkowych uwagach do zamówienia odpowiedni kolor

fakro okna dachowe oblachowanie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO EHV-AT THERMO – kołnierz uniwersalny do okien dachowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cart
Your cart is currently empty.