velux EDJ kołnierz do obniżonego montażu SK08 114x140

VELUX EDJ 1000 sk08 114×140 – kołnierz do obniżonego montażu

666,40 

VELUX Kołnierz uniwersalny EDJ do obniżonego montażu okien dachowych, rozmiar 114x140

Zastosowanie kołnierza uszczelniającego jest zalecane przez wszystkich producentów okien dachowych, ponieważ stanowi najlepszą gwarancję zarówno precyzyjnego i estetycznego montażu okna w dachu, ale także zachowania wszystkich deklarowanych parametrów okna oraz jego najwyższej trwałości. Precyzyjny montaż, uzyskany z zastosowaniem oryginalnych kołnierzy uszczelniających Velux, to także ochrona warstw izolacji wokół okna oraz izolacji dachowej przed zamakaniem w wyniku nieszczelności, dzięki czemu materiały te nie tylko zachowują swoją funkcję, ale także najdłuższy czas efektywnego działania.

velux kołnierz do okien dachowych EDJ obniżony montaż
Kołnierz do obniżonego montażu velux EDJ sk08 114x140

VELUX EDJ SK08 114x140

Kołnierze uszczelniające Velux to także dodatkowe odprowadzanie wody opadowej z powierzchni łączenia okna z pokryciem, co dodatkowo wspiera szczelność konstrukcji. Kołnierz uszczelniający EDJ przeznaczony jest do obniżonego montażu jednego okna dachowego, w dowolnym typie pokrycia dachowego, którego wysokość nie przekracza 90 mm.
 • Kołnierz uszczelniający uniwersalny
 • Do montażu pojedynczego okna dachowego
 • Przeznaczony do montażu obniżonego
 • Dowolny typ pokrycia dachowego do wysokości 90 mm
 • Kolorystyka dopasowana do oblachowania okien dachowych Velux
 • Montaż w dachach o nachyleniu od 15° do 90°

VELUX Kołnierz uniwersalny EDJ do obniżonego montażu okien dachowych rozmiar 114x140 - opis produktu

Kołnierz do obniżonego montażu velux EDJ sk08 114x140

Z użyciem uniwersalnych kołnierzy uszczelniających Velux do okien dachowych, montowane w dachu okno będzie precyzyjnie osadzone a łączenie z dachem – estetyczne i całkowicie szczelne. To najlepszy sposób na ochronę energii cieplnej na poddaszu i zachowanie maksymalnej trwałości okna w czasie jego użytkowania. Producenci okien dachowych rekomendują montaż z zastosowaniem oryginalnych kołnierzy uszczelniających, dzięki którym okna będą zapewniać deklarowane parametry, a więc maksimum komfortu we wnętrzach. Kołnierz uszczelniający do okien dachowych Velux EDJ przeznaczony jest do obniżonego montażu okien dachowych, co oznacza, że okno będzie osadzone w dachu o 40 mm głębiej, będzie wyrównane z pokryciem dachowym, tworząc jednolitą i estetyczną płaszczyznę. Konstrukcja kołnierza zapewnia także bardzo skuteczne odprowadzanie wody deszczowej poza obrys okna, wspierając dodatkowo ochronę przed przeciekaniem. 

W kołnierzu zastosowano także innowacyjny system ukośnych nacięć, który dodatkowo zapobiega nawiewaniu chłodu i wilgoci pod elementy łączeń.. Specyfika uniwersalnego kołnierza uszczelniającego EDJ o wymiarach 114×140 dostosowana jest do montażu okien w każdym rodzaju pokrycia dachowego (dachówki, blachodachówki) do wysokości profilu max. 90 mm. Jeden kołnierz EDJ przeznaczony jest do montażu pojedynczego okna dachowego, m.in. takich modeli okien Velux, jak GZL, GLL, GLU, GPL, GPU, GGL, GGU, GTL, GXL i innych.
Kołnierz uniwersalny EDJ o wymiarach 114×140 zbudowany jest z blachy aluminiowej, wykończonej na kolor szary (RAL 7043), przez co odcień jest idealnie dopasowany do oblachowania okien dachowych Velux. Powierzchnia blachy, z której wykonany jest kołnierz zabezpieczona jest lakierem, dzięki któremu zachowa on estetykę wraz z kolorem przez cały okres użytkowania.

Kołnierz uniwersalny EDJ Velux do obniżonego montażu okien dachowych – detale produktu

 • Kołnierz uszczelniający do montażu okien dachowych
 • Umożliwia montaż obniżony o 40 mm
 • Wymiary – 114×140
 • Uniwersalna konstrukcja – do wszystkich rodzajów pokryć dachowych do wysokości 90 mm
 • Jeden kołnierz pozwala na montaż jednego okna dachowego
 • Materiał – aluminium w kolorze szarym (RAL 7043)
 • Zakres montażu – dachy o nachyleniu od 15° do 90°

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX EDJ 1000 sk08 114×140 – kołnierz do obniżonego montażu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.