velux kołnierz EDQ PK06 94x118 do montazu okna blacha na rąbek

VELUX EDQ 1000 PK06 94×118 – kołnierz do blachy płaskiej na rąbek

VELUX EDQ KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY ROZMIAR 94x118

Kołnierze uszczelniające Velux to obowiązkowy element montażu okien dachowych, dzięki którym okno będzie prawidłowo zamocowane w dachu, zachowując właściwą izolację termiczną oraz maksymalną trwałość. To najłatwiejszy sposób na uniknięcie błędów wykonawczych podczas prac montażowych a także gwarancja najwyższej estetyki łączenia. Kołnierze uszczelniające Velux zapobiegają powstawaniu mostków termicznych, zaciekom czy zawilgoceniom od wewnątrz czy też w warstwach izolacji. Kołnierze uszczelniające EDQ stworzone zostały specjalnie z myślą o oknach dachowych Velux i ich montażu w pokryciach dachowych z blachy na rąbek i zapewniają najwyższą jakość i komfort użytkowania.
kołnierz edq do montażu blacha na rąbek
Kołnierz velux EDQ do montażu blacha panelowa PK06 94x118 (3)

VELUX EDQ PK06 94x118

 • Do montażu okien w pokryciu z blachy na rąbek
 • Płaski element podokienny
 • Izolacja termiczna ościeżnicy
 • Możliwość łączenia z systemami ciepłego montażu BDX
 • Zastosowanie z pokryciem o wysokości od 25 do 40 mm
 • Zapewnia odpowiednią wentylację

Kołnierz EDQ do blachy na rąbek rozm. 94x118

Kołnierz velux EDQ do montażu blacha panelowa PK06 94x118 (2)
Kołnierz uszczelniający EDQ do okien dachowych Velux to unikalne rozwiązanie, stworzone specjalnie z myślą o montażu okien w dachach skośnych, z pokryciem dachowym z blachy na rąbek. Kołnierz EDQ jest efektem współpracy specjalistów zarówno od okien dachowych, jak i producentów blachy na rąbek, dlatego właśnie wyróżnia się wyjątkową precyzją i dopasowaniem do docelowych produktów. Cechą charakterystyczną kołnierzy EDQ jest płaski element podokienny, dzięki któremu zamontowane okno wraz z łączeniem z pokryciem dachowym prezentuje się spójnie i estetycznie. Montaż okien połaciowych z kołnierzem uszczelniającym EDQ to także łatwiejsze i znacząco przyspieszone prace dachowe, co szczególnie doceniane jest przez dekarzy.

Velux: kołnierz uszczelniający EDQ – budowa

Kołnierz velux EDQ do montażu blacha panelowa PK06 94x118 (1)

W kołnierzu uszczelniającym EDQ w rozm. 94×118 zastosowano m.in. listwę mocującą, znajdującą się w dolnej części konstrukcji, boczne elementy ościeżnicy oraz paski, stworzone z myślą o zapewnieniu dodatkowej izolacji termicznej. Dzięki systemowi odprowadzania wody deszczowej poza obrys okna kołnierz EDQ dba dodatkowo o maksymalizację szczelności oraz ochronę przed zaciekami, co znacząco wpływa na trwałość zarówno okien dachowych, jak i materiałów izolacyjnych. Kołnierz zbudowany jest z aluminium, w uniwersalnym, szarym kolorze, który bardzo dobrze komponuje się z niemal wszystkimi odcieniami blachy dachowej. Kołnierz zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania okien dachowych. Wariant EDQ 0000 wyposażony jest w boczne elementy ocieplające ościeżnicę, dzięki czemu właściwości izolacji są jeszcze wyższe.

Kołnierz uszczelniający EDQ Velux - detale produktu

 • Zastosowanie – montaż okien dachowych w pokryciu z blachy na rąbek (wys. 25 mm – 40 mm)
 • Rozmiar – 94×118
 • Do dachów o kącie nachylenia od 15° do 90°
 • Estetyczny, płaski fragment podokienny
 • Materiał – aluminium
 • Kolor – szary RAL 7043
 • Gwarancja – 10 lat

Promocja na okna dachowe z BDX! Przy zakupie dodatkowego pakietu termoizolacjnego BDX producent przedłuża gwarancję użytkową z 10 do aż do 20lat! Dokup pakiet izolacyjny i ciesz się spokojem na wiele lat. Dodatkowo pakiet termoizolacyjny BDX zwiększa izolację termiczną całego okna o około 10% – co znacząco wpłynie na rachunki za ogrzewanie. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX EDQ 1000 PK06 94×118 – kołnierz do blachy płaskiej na rąbek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.