velux EDT 0000 MK10 78x160 - kołnierz do dachówek płaskich

VELUX EDT 1000 MK10 78×160 – kołnierz do dachówek płaskich

520,00 

VELUX KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY EDT DO DACHÓWEK PŁASKICH rozm. 78×160

Profesjonalny montaż okna dachowego w pokryciu to kluczowy etap, który wpłynie na późniejsze użytkowanie i zachowanie najwyższych wyników w zakresie izolacji okna. Tylko odpowiednie zabezpieczenie łączeń zapewnia realizację parametrów, określanych przez producenta oraz szczelność i pełną trwałość produktu. Kołnierze uszczelniające do okien dachowych Velux zapewniają także skuteczne odprowadzanie wody deszczowej poza obszar łączenia okna z dachem oraz dbają o odpowiedni poziom izolacji przed wiatrem i chłodem. Odpowiednio dobrany kołnierz uszczelniający jest nieodzownym elementem montażu dachowego.

kołnierz velux EDT do dachówki płaskiej
velux kołnierz do dachówek płaskich EDT 0000MK10 78x160 (1)

VELUX EDT MK08 78×160

 • Trwałe i szczelne łączenie okna z dachem
 • Do dachówek płaskich (ceramicznych, betonowych)
 • Do blachodachówek imitujących dachówki płaskie
 • Estetyczne łącznie z płaskim modułem podokiennym
 • Odpowiedni do montażu z systemem BDX
 • Wspieranie najwyższych właściwości okien Velux
 • Uniwersalne zastosowanie do różnych dachówek płaskich (wysokość od 15 do 40 mm)
 • Do dachów o nachyleniu od 20° do 90°

Kołnierz izolacyjny EDT Velux ? parametry

 • Do płaskich dachówek o wysokości od 15 do 40 mm
 • Rozmiar ? 78×160
 • Materiał ? aluminium
 • Kolor ? RAL 7043
 • Można stosować wraz z systemem ciepłego montażu BDX
 • Odpowiedni do dachów o nachyleniu od 20° do 90°

Kołnierz uszczelniający EDT do płaskich dachówek ? ochrona i estetyka

velux kołnierz do dachówek płaskich EDT 0000MK10 78x160 (2)

Kołnierz uszczelniający EDT Velux do okien dachowych w rozmiarze 78×160 to profesjonalne rozwiązanie, które zapewnia najwyższą jakość montażu okien w płaskich pokryciach dachowych, takich jak np. płaskie dachówki ceramiczne. Konstrukcja kołnierza EDT zapewnia nie tylko precyzyjny montaż i łączenie, ale także najwyższy wymiar estetyki, dopracowany do specyfiki płaskich dachówek – w dolnej części kołnierza zastosowano element, który wygładza i spaja wizualnie łączone elementy. Wykonany jest z blachy aluminiowej w kolorze szarym, a jego powierzchnia zabezpieczona jest przed wpływem czynników atmosferycznych, dla zachowania wieloletniej trwałości bez potrzeby konserwacji. Zastosowana w kołnierzu EDT gąbka, zapewniająca dodatkowe uszczelnienie, wykonana jest z tworzywa odpornego na promieniowanie UV, która docięta jest w taki sposób, aby jak najskuteczniej chronić przed wnikaniem wilgoci, zarówno pod samą konstrukcję kołnierza, jak i głębiej, w warstwy izolacji.

Kołnierz izolacyjny EDT do także ułatwiony i szybki montaż, szczególnie ceniony przez dekarzy.
Ogromną zaletą kołnierza EDT jest konstrukcja zaprojektowana w taki sposób, aby można było zastosować go wraz z systemem ciepłego montażu BDX, co w całości zapewni perfekcyjne, wyjątkowo szczelne i ocieplone osadzenie okna w dachu, zapewniając najwyższy komfort użytkowania oraz znaczące przedłużenie żywotności okna dachowego.
Kołnierz uszczelniający EDT to zarówno wariant do stosowania w przypadku pojedynczych okien, jak i łączenia ich w zestawach KOMBI.

velux przedłużona gwarancja na okna dachowe z pakietem BDX

Promocja na okna dachowe z BDX! Przy zakupie dodatkowego pakietu termoizolacjnego BDX producent przedłuża gwarancję użytkową z 10 do aż do 20lat! Dokup pakiet izolacyjny i ciesz się spokojem na wiele lat. Dodatkowo pakiet termoizolacyjny BDX zwiększa izolację termiczną całego okna o około 10% – co znacząco wpłynie na rachunki za ogrzewanie.


Dowiedz się więcej

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX EDT 1000 MK10 78×160 – kołnierz do dachówek płaskich”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.