velux kołnierz do okien dachowych EDZ FK06 66x118 (3)

VELUX EDZ 1000 FK06 66×118 kołnierz do okien dachowych o profilu do 45mm z bfx

438,00 

PRODUCENT: Velux
KOLOR: 7043
PRZEZNACZENIE: Do płaskich pokryć tupu gont bitumiczny, blacha płaska, papa

 

KOŁNIERZ UNIWERSALNY VELUX EDZ rozmiar 66x118

Kołnierz uszczelniający Velux EDZ 66×118 to  zdecydowanie najlepsza gwarancja precyzyjnego montażu okna w dachu, z dostosowaniem go do specyfiki pokrycia dachowego. Dzięki instalowaniu oryginalnych kołnierzy Velux okno dachowe osiąga deklarowane przez producenta parametry w obszarze izolacyjności cieplnej oraz maksimum szczelności,  jak i precyzję połączenia z pokryciem dachowym.  Od 2023 roku wszystkie kołnierze VELUX o oznaczeniu 1000 (wcześniej 0000) są wyposażone w dodatkową izolację przeciwwilgociową BFX. 
kołnierz do okien dachowych VELUX EDZ 0000 do 45mm
velux kołnierz do okien dachowych EDZ FK06 66x118 (1)

Innowacyjny kołnierz uszczelniający Velux EDZ 66×118 to przede wszystkim ochrona warstw izolacji wokółokiennej oraz dachowej, dzięki czemu zachowają one możliwie najdłuższą trwałość. Budowa kołnierzy Velux odprowadza wodę deszczową poza obręb okna i zapewnia dodatkową izolację przed wiatrem.

 • Uniwersalny kołnierz uszczelniający
 • Dedykowany do pokryć falistych, do wysokości 45 mm
 • Do montowania jednego okna dachowego
 • Materiał: wykonany z aluminium z lakierem poliestrowym
 • Kolorystyka szara, pasująca do okien dachowych Velux
 • Maksimum szczelności okna dachowego
 • Do dachów o nachyleniu od 15 stopni do 90.
velux kołnierz do okien dachowych EDZ FK06 66x118

VELUX KOŁNIERZ UNIWERSALNY EDZ rozmiar 66x118 - precyzja oraz bezpieczeństwo

 • Kołnierz uszczelniający EDZ Velux 66×118 jest wysokiej jakości produktem stworzonym z myślą o profesjonalnym i dokładnym połączeniu okna dachowego z profilowanymi pokryciami dachowymi – dachówką falistą i blachodachówką oraz innymi produktami, o wysokości do 45 mm. Z jego zastosowaniem możliwa jest instalacja takich okien Velux, jak np. GZL, GLL, GLU, GPL, GPU, GGL, GGU, GTL czy GXL.
 • Kołnierz EDZ dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji zapewnia świetne odprowadzanie wody opadowej poza obszar okna, co ułatwia zachowanie szczelności i w dodatku wspiera termoizolacyjne okna dachowe przed stratami ciepła z wnętrz. Zastosowany w kołnierzu innowacyjny system ukośnych nacięć pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie do kształtu pokrycia dachowego i dodatkowo podnosi szczelność łączeń.
 • Kołnierz uszczelniający uniwersalny EDZ 66×118 skonstruowany jest z blachy aluminiowej w kolorze szarym (RAL 7043), dlatego pasuje do standardowej kolorystyki oblachowania okien dachowych Velux, a ponieważ powierzchnia aluminium zabezpieczona jest lakierem, nie wymaga on konserwacji i zachowa estetykę oraz kolor przez cały czas użytkowania.
 • Velux sugeruje stosowanie oryginalnych kołnierzy uszczelniających do montażu wszystkich okien dachowych, dla zapewnienia najwyższej jakości oraz deklarowanych parametrów okien w zakresie izolacji termicznej, a także w celu zachowania najwyższej trwałości.

VELUX KOŁNIERZ UNIWERSALNY EDZ do okien dachowych – detale produktu

 • Kołnierz uszczelniający do okien dachowych
 • Rozmiar – 66×118
 • Uniwersalna konstrukcja – do wszystkich pokryć dachowych do wysokości 45 mm
 • Przeznaczony do montażu pojedynczego okna
 • Materiał – aluminium w kolorze szarym (RAL 7043)
 • Zakres montażu – dachy o nachyleniu od 15° do 90°98

Promocja na okna dachowe z BDX! Przy zakupie dodatkowego pakietu termoizolacjnego BDX producent przedłuża gwarancję użytkową z 10 do aż do 20lat! Dokup pakiet izolacyjny i ciesz się spokojem na wiele lat. Dodatkowo pakiet termoizolacyjny BDX zwiększa izolację termiczną całego okna o około 10% – co znacząco wpłynie na rachunki za ogrzewanie. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX EDZ 1000 FK06 66×118 kołnierz do okien dachowych o profilu do 45mm z bfx”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!