kołnierz do okien kolankowych velux

VELUX Kołnierz Uszczelniający EFW 0012 – do okien kolankowych

531,00 700,00 

Kołnierz uszczelniający do montażu okien VFE (kolankowych)

 

VELUX KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY EFW 0012 DO OKIEN KOLANKOWYCH

Kołnierze uszczelniające Velux do montażu okien Velux wraz z oknem kolankowy, czyli EFW 0012 przeznaczony jest do montażu okien kolankowych VFE/VFA/VFB oraz VIU. Zadaniem kołnierza uszczelniającego jest zapewnienie precyzyjnego i szczelnego montażu okna w dachu – z jednej strony ułatwia on prawidłowe osadzenie i zaizolowanie okna, z drugiej – przyspiesza i ułatwia prace dachowe. Zastosowanie odpowiednio dobranego kołnierza uszczelniającego to także dopasowanie do specyfiki pokrycia dachowego oraz estetyczne wykończenie łączeń. Kołnierze uszczelniające zalecane są przez wszystkich producentów okien dachowych, ponieważ odpowiadają za maksymalizację trwałości okna i realizację jego parametrów w zakresie izolacji termicznej.

Kołnierz uszczelniający Velux EFW 0012 - charakterystyka

Kołnierz uszczelniający EFW 0012 służy do montażu okien Velux wraz z dodatkowymi elementami kolankowymi, zapewniając szczelność i precyzję łączeń, a także estetyczne i trwałe wykończenie. Na pełen zestaw składają się takie elementy, jak górna część kołnierza uszczelniającego, dwa elementy boczne, rynienka odwadniająca oraz elementy przedłużające kołnierz o długości 1m. Właściwy montaż zestawu EFW 0012 rozm. *** obejmuje umieszczenie rynienki pomiędzy oknem dachowym a elementem kolankowym (VFE/VFA/VFB, VIU), zamocowanie elementów przedłużających kołnierz w dolnej części oraz elementów bocznych kołnierza na górze, obok okna, a następnie górnego elementu kołnierza w górnej części. Zestaw EFW 0012 dostosowany jest do montażu w dachach o kącie nachylenia mieszczącym się w przedziale 15° – 55°. Kołnierz wykonany jest z aluminium w kolorze szarym (RAL 7043), które odporne jest na działanie promieniowania UV, dlatego estetyka dachu pozostanie niezmienna przez długie lata.

Velux – kołnierz uszczelniający EFW 0012 – detale produktu

  • Do montażu okien Velux wraz z oknami kolankowymi
  • Dopasowanie do profilowanych pokryć dachowych (dachówka, blachodachówka)
  • Materiał – aluminium
  • Kolor – szary RAL 7043
  • Do dachów o kącie nachylenia od 15° do 55°
  • Gwarancja – 10 lat
kołnierz uszczelniający do okien kombi velux

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX Kołnierz Uszczelniający EFW 0012 – do okien kolankowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!