OKNA DACHOWE POZNAŃ

Okna dachowe dostępne w ofercie naszego sklepu odbierzesz także samodzielnie w jednej z kilkunastu naszych siedzib w Poznaniu – po prostu zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne okna dachowe a także wiele innych produktów dodatkowych, w najlepszych cenach, jakie można znaleźć na rynku!
okna dachowe poznań

Poznań – pełen wybór okien połaciowych i odbiór w naszej siedzibie

okna dachowe szczecin

Dla wszystkich tych, którzy szukają najlepszej oferty okien dachowych dostępnych w okolicy Poznania przygotowaliśmy możliwość odbioru osobistego w naszej jednostce – wystarczy, że znajdziesz w naszej ofercie to, czego szukasz i skontaktujesz się z nami, aby umówić szczegóły.

 

Sprawdź, co oferuje nasz sklep – poznaj naszą kompleksową ofertę okien dachowych oraz akcesoriów, zawierającą produkty z każdej kategorii, na miarę każdej potrzeby, niezależnie od wymagań technicznych czy preferencji. Na tej stronie znajdziesz informacje, co mamy do zaoferowania a także poznasz nasze wskazówki dotyczące najlepszych możliwości oraz przemyślanego doboru okien dachowych do specyfiki pomieszczenia. Wybierz dobrze, zyskaj maksimum komfortu oraz sprawdź nasze najlepsze ceny!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji możesz także skontaktować się z nami i porozmawiać ze specjalistą, który udzieli wskazówek na temat doboru i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wybrane okna dachowe możesz zamówić lub odebrać osobiście w Poznaniu, po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów:

Odbiór osobisty wybranych okien dachowych w naszym oddziale w Poznaniu:

Ul. Ostrowska 334A
61-312 Poznań
Telefon: 697 700 638

Email: biuro@dachowe-okna.pl

Przed przyjazdem konieczne jest wczesniejsze umówienie odbioru telefonicznie lub mailowo.

Poznań: Największy wybór okien dachowych

Możliwości, jakie zapewniają obecnie producenci okien dachowych jest naprawdę jest naprawdę bardzo wiele – rodzaje, konstrukcje, modele i dodatkowe funkcjonalności pozwalają trafić w każdy gust i wymagania. Jeżeli chcesz poznać wszystkie najciekawsze propozycje, poznać możliwości oraz wybrać to, co najlepiej sprawdzi się na Twoim poddaszu, sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz spośród dziesiątek produktów, wśród których znajdziesz rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Jak znaleźć odpowiednie okna dachowe – kryteria wyboru:

Dobierz okno do specyfiki pomieszczenia

drewniane i plastikowe okna dachowe poznań(1)
w standardowych pomieszczeniach mieszkalnych najczęściej stosuje się drewniane okna dachowe, zaś w przypadku kuchni i łazienek – okna odporne na wilgoć, czyli o profilach PVC (okna plastikowe) lub drewniano-poliuretanowe. W pokojach dzieci lub sypialni warto zastanowić się nad podwyższonymi parametrami izolacji termicznej oraz ochroną przed hałasem, a także nad bezpieczeństwem antywłamaniowym. Z kolei salon, szczególnie większych rozmiarów, może wymagać zastosowania zestawów okien dachowych, które zapewnią więcej światła.

Wybierz parametry termoizolacji

drewniane i plastikowe okna dachowe poznań(1)
czy stawiasz bardziej na oszczędności na ogrzewaniu w całym domu czy może wolisz wybrać bardziej ekonomiczne okna? A może Wystarczy Ci podwyższona izolacja termiczna tylko w niektórych pomieszczeniach, np. w sypialni? Parametry okien dachowych mogą spełniać minimalne wymogi w tym zakresie (Uw = 1,1 W/m2K, co stanowi i tak dość dobry wynik) lub spełniać wymagania odpowiednie wręcz dla budownictwa pasywnego (np. Uw = 0,58 W/m2K).
okna dachowe w poznaniu

Pomyśl o komforcie użytkowania

okna dachowe mogą mieć różną konstrukcję, dlatego można w łatwy sposób wybrać takie, które usprawnią obsługę lub podwyższą komfort. Najbardziej klasyczne, obrotowe okna dachowe z drewna, które można znaleźć już w najbardziej ekonomicznych grupach cenowych sprawdzą się w większości pomieszczeń codziennego użytku, o standardowym układzie i aranżacji. Okna klapowo-obrotowe (uchylno-obrotowe) to z kolei podwójna funkcjonalność, ponieważ można dodatkowo unieść skrzydło okienne do kąta 45° i swobodnie wyjrzeć przez okno, zapewniają panoramiczny widok. Okna wysokoosiowe to możliwość podejścia do krawędzi otwartego okna, a więc przestrzeń pod oknem ma więcej możliwości użytkowych. Istnieją też okna wyłazowe, zapewniające możliwość wyjścia na dach z pomieszczeń mieszkalnych, na przykład, gdy zachodzi potrzeba przeprowadzenia prac dachowych. Okna wyłazowe mają parametry termoizolacyjne dostosowane do potrzeb pomieszczeń mieszkalnych.

Weź pod uwagę dodatkowe funkcje i możliwości

Większość producentów oferuje okna ze sterowaniem elektrycznym lub też możliwością jego zamontowania – podnosi to komfort obsługi, szczególnie w przypadku okien zamontowanych na dużej wysokości. Dla niektórych ważne może okazać się także podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe lub podwyższona ogólna wytrzymałość (np. w związku z czynnikami pogodowymi). Zaawansowane modele okien dachowych mogą zapewniać także szczególnie wysokie parametry w zakresie izolacji akustycznej lub posiadać powłokę wyciszającą odgłosy deszczu na szybie, a także powłokę niskoemisyjną, która ogranicza wymianę energii cieplnej z otoczeniem.

NIEZALEŻNIE OD TEGO, JAKIEGO RODZAJU OKIEN DACHOWYCH SZUKASZ, ZNAJDZIESZ JE W OFERCIE NASZEGO SKLEPU Z ODBIOREM OSOBISTYM W POZNANIU

Po czym poznać okno dachowe dobrej jakości

Wśród mnogości produktów czasem trudno rozpoznać rozwiązania godne zaufania i odróżnić je od takich, które jedynie dobrze wyglądają, nie zapewniając zbyt wiele pod względem jakości. Dlatego szukając okien dachowych, które będą warte swojej ceny zwróć uwagę na:

właściwie przygotowane drewno – powinno być impregnowane, klejone warstwowo oraz pokryte lakierem zabezpieczającym lub poliuretanem (dla okien odpornych na wilgoć).

dobry pakiet szybowy – posiada zewnętrzną szybę hartowaną, może też mieć bezpieczną, laminowaną szybę od wewnątrz. Dobrą izolację zapewnia wypełnienie pakietu gazem szlachetnym oraz ciepła ramka dystansowa.

Ważne jest też wyposażenie w moduł wentylacyjny, który zapewnia stały dostęp świeżego powietrza, zapobiegając zawilgoceniom, pleśniom i grzybom.

Poznaj najlepsze okna dachowe znanych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz okna dachowe od największych, sprawdzonych producentów, którym zaufały setki tysięcy Polaków i miliony ludzi na świecie! Mamy całkowitą pewność, że okna które u nas znajdziesz to wyłącznie najwyższa jakość, nowoczesność oraz trwałość na lata. Wszystkie dostępne u nas produkty są bezpieczne oraz realizują wszystkie parametry, które deklaruje producent. Poznaj oferty marek:
Cart
Your cart is currently empty.