OKNA DACHOWE WARSZAWA

Najlepsze okna dachowe z odbiorem w Warszawie? W naszym sklepie możesz teraz zamówić okna, które odbierzesz osobiście w jednej z naszych placówek! Zapoznaj się z ofertą, w której nie brakuje najwyższej klasy okien dachowych od najlepszych producentów, a to wszystko znajdziesz u nas zawsze w atrakcyjnych cenach! Zapewniamy także bogaty wybór akcesoriów i dodatków do okien dachowych, czyli wszystko czego możesz potrzebować zarówno podczas montażu, jak i po, chcąc poprawić komfort użytkowania okien.
warszawa okna dachowe jabłonna grodzisk mazowiecki

Warszawa: Okna dachowe gotowe do odbioru

velux okna dachowe warszawa (3)

Potrzeby i wymagania naszych klientów bywają różne, dlatego skorzystaj z opcji, która najbardziej Ci odpowiada – zapoznaj się z naszą bogatą ofertą okien dachowych i wybierz te, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Produkty możesz zamówić prosto na swoją budowę albo skontaktować się z nami i umówić szczegóły odbioru osobistego w Warszawie.

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji, które mogą okazać się pomocne podczas szukania odpowiednich okien dachowych, a także dowiesz się tu, jakie masz możliwości i co jest obecnie najpopularniejsze w tej kategorii produktów. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie rodzaje okien dachowych, począwszy od tradycyjnych i ekonomicznych modeli, aż po najnowocześniejsze, supertermoizolacyjne z dodatkowymi funkcjonalnościami. Sprawdź, co będzie najlepsze w poszczególnych pomieszczeniach Twojego poddasza i wybierz swoje okna lub skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci dokonać wyboru. Jeżeli okna dachowe chcesz odebrać osobiście w Warszawie zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić szczegóły.

Odbiór okien dachowych w okolicach Warszawy możliwy jest pod adresem:

Przed przyjazdem konieczne jest wcześniejsze umówienie odbioru telefonicznie lub mailowo.

Chotomowska 51 05-110 Jabłonna Telefon: 697 700 638 Email: biuro@dachowe-okna.pl

Chrzanów Duży 31A
05-825 Chrzanów Duży
Telefon: 697 700 638

Email: biuro@dachowe-okna.pl

Wybierz spośród najlepszych – sprawdź ofertę okien dachowych znanych i sprawdzonych producentów

W naszej ofercie znajdziesz okna dachowe od największych, sprawdzonych producentów, którzy cieszą się ogromnym zaufaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie:

Warszawa– okna dachowe jakich potrzebujesz

Okna dachowe to bardzo szeroka kategoria produktów, które często różnią się od siebie bardzo znacząco. Rodzaj budulca, konstrukcja i parametry termoizolacyjne, a nawet najróżniejsze funkcje dodatkowe sprawiają, że nie zawsze wiadomo, które okno najlepiej wybrać do kuchni, salonu a które do sypialni. W opisach produktów na naszej stronie wyjaśniamy, czego można oczekiwać od danego okna zaś poniżej postaramy się przybliżyć kategorie, po jakich najlepiej się poruszać w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Zanim więc podejmiesz konkretną decyzję, sprawdź jakie czynniki brać pod uwagę i co może okazać się najbardziej istotne:
okna dachowe warszawa drewniane
Okno należy dobrać odpowiednio do rodzaju pomieszczenia, a to oznacza, że w przypadku kuchni i łazienek należy postawić na okna odporne na wilgoć, czyli z PVC lub drewniano-poliuretanowe. W pomieszczeniach standardowego użytku, w których stosuje się najczęściej okna drewniane, większe znaczenie mają indywidualne preferencje, dlatego w przypadku sypialni i pokoju dziecka warto zastanowić się nad podwyższonymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej czy też podwyższoną odpornością na włamanie. Z kolei w salonie, szczególnie gdy ma on dużą powierzchnię, świetnie sprawdzają się zestawy okien dachowych lub łączenie okna dachowego z kolankowym, co zapewnia lepszy dostęp światła słonecznego.
Preferencje dotyczące termoizolacji okien dachowych – co prawda wszystkie dostępne na rynku okna mają dobre parametry izolacji termicznej, jednak część spełnia minimalne wymagania w tym zakresie, zaś inne ograniczają wydatki związane z ogrzewaniem w maksymalnym wymiarze. W pierwszym przypadku oszczędności będą odczuwalne przy zakupie, w drugim – w ciągu długich lat użytkowania. Dlatego naprawdę warto przemyśleć tę kwestię szczegółowo.
okna dachowe termoizolacyjne warszawa
wygoda i funkcjonalność – w przypadku pomieszczeń o prostym układzie i aranżacji, które nie kolidują z dostępnością do okien najczęściej wybierane są typowe okna o konstrukcji obrotowej ze środkową osią obrotu. Czasem jednak wygodniejszym rozwiązaniem będą okna wysokoosiowe lub klapowo-obrotowe (uchylno-obrotowe), które ułatwiają bliższe podejście do krawędzi okna oraz zapewniają rozleglejszy widok na zewnątrz. Sporą popularnością cieszą się ostatnimi czasy okna balkonowe oraz balkony dachowe, które pozwalają w kilka sekund stworzyć minibalkon w dachu, zaś zamknięte prezentują się niezwykle estetycznie i zapewniają dużo światła.

Co jest najważniejsze w oknach dachowych

Czyli na co warto zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wybrane okna dachowe są dobrej jakości, niezależnie od ceny. Warto wiedzieć, jakie czynniki odgrywają najistotniejszą rolę pod względem zapewnienia trwałości i bezpieczeństwa, dzięki czemu będą wyborem na długie lata.

  • Jakość i przygotowanie drewna – w produkcji okien dachowych najlepiej sprawdza się drewno sosnowe, a jego trwałość i wytrzymałość wzmacnia technologia warstwowego klejenia lameli wraz z odpowiednią impregnacją. Przygotowane w ten sposób oraz zabezpieczone lakierem drewno przetrwa lata zachowując swój kształt i walory termoizolacyjne.
  • Pakiet szybowy – to właściwie najważniejszy element, od którego zależy ochrona ciepła oraz bezpieczeństwo. W dobrej jakości pakiecie zewnętrzna szyba będzie ze szkła hartowanego, a w najlepszych oknach od wewnątrz stosuje się szybę klejoną lub laminowaną, chroniącą domowników przed odłamkami szkła. Przestrzenie międzyszybowe izolują lepiej, gdy wypełnione są gazem szlachetnym (argon lub krypton), a łączenia szyb powinna oddzielać ciepła ramka dystansowa
  • System wentylacji – okna dachowe do poddaszy mieszkalnych muszą posiadać odpowiedni system wentylacji, ponieważ jej brak może doprowadzić do wzrostu wilgotności i pojawieniem się pleśni i grzybów. Okna dachowe muszą być z kolei szczelne, więc brak dopływu powietrza rekompensuje wentylacja, dbając o jakość powietrza bez otwierania okien i wychładzania wnętrz
  • Wzmocnienia w ramie i skrzydle – w dobrej jakości oknach pojawiają się dodatkowe elementy wzmacniające, co dotyczy elementów drewnianych, zawiasów czy zamków. Dzięki temu materiał jest trwalszy a okna odporne m.in. na wyłamanie od zewnątrz czy uszkodzenie w wyniku silnych wiatrów.
warszawa okna dachowe
Cart
Your cart is currently empty.