FAKRO DEF DU6 OKNO DO DACHU PŁASKIEGO

Okno do płaskiego dachu FAKRO DEF DU6 otwierane elektrycznie Z-Wave 120×120

7 829,00 

Okno do dachu płaskiego FAKRO DEF DU6 120x120 elektryczne Z-Wave

Poznaj najwyższej jakości, nowoczesne okna do dachów płaskich produkcji Fakro, czyli najlepszy sposób na intensywne doświetlenie pomieszczeń pod płaskim dachem. Wyjątkowe parametry w zakresie termoizolacji, szczelności czy estetyki to tylko najważniejsze z ich zalet. Szeroki wybór różnorodnych produktów pozwala dobrać idealnie dopasowane do potrzeb okno, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesna konstrukcja okien do płaskich dachów Fakro to o 16% większe przeszklenie, a więc także więcej światła we wnętrzu!

 

Okna do płaskich dachów Fakro typu F to najlepszy – skuteczny i łatwy sposób na oświetlenie pomieszczeń pod płaskim dachem – tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania tradycyjnych okien lub dodatkowe, gdy okna pionowe nie zapewniają go wystarczająco dużo.

okno energooszczędne DMF DU6 do płaskich dachów
 • Skuteczna ochrona antywłamaniowa

 • Montaż nawet w płaskim dachu – od 2 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 120x120 [cm]

 • Bezpieczna szyba hartowana od zewnątrz

 • Sterowanie elektryczne w systemie Z-Wave

 • Profile z PVC – wielokomorowe z wypełnieniem termoizolacyjnym

 • Obsługa przyciskiem naściennym lub pilotem

 • Okno klasy LUX

 • Bardzo wysoka izolacja termiczna

 • Pakiet szybowy DU6 z argonem – trzyszybowy

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Podwyższone bezpieczeństwo na wypadek pożaru

Okno dachowe płaskie Fakro DEF DU6 elektrycznie otwierane – do płaskich dachów

fakro def du6 elektryczne 120x120

Unowocześniona konstrukcja okien FAKRO DEF DU6 120×120  to m.in. zwężone profile okienne, dzięki czemu do wnętrza dociera jeszcze więcej światła a parametry wytrzymałościowe i termoizolacyjne pozostają tak samo wysokie. Okna tworzą wielokomorowe profile PVC z dodatkowym wypełnieniem z tworzywa, które podwyższa właściwości izolujące materiału i wspomaga ochronę przed stratami energii grzewczej.

 

Pakiet szybowy DU6 – nowoczesny pakiet szybowy, w którym zastosowano wiele, innowacyjnych rozwiązań dla poprawy komfortu użytkowania. W górnej części okna pojawia się wytrzymała szyba hartowana wysokorefleksyjna, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo oraz chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza. Od wewnętrznej strony zastosowano szybę o klasie antywłamaniowej P2A z zabezpieczeniem w postaci folii, która chroni mieszkańców na wypadek rozbicia szyby, utrzymując jej odłamki. Pakiet DU6 ma wysokie właściwości energooszczędne – przenikalność cieplna dla całego okna ograniczona jest do wartości Uw = 0,70 W/m2K, co zapewnia bardzo wysoki komfort cieplny we wnętrzach.

 

Właściwości pakietu szybowego oraz konstrukcji profili okiennych w DEF DU6 to także bardzo wysoki komfort w zakresie izolacji akustycznej. Okna do płaskich dachów typu F przeszły testy akustyczne w związku z ulewnym deszczem i gradem – współczynnik LIA okien DEF DU6 wynosi 36 dB, co oznacza wysoką skuteczność w zakresie ochrony przed nadmiernym hałasem.

Dachowe okno Fakro DEF DU6 120x120 - otwierane elektrycznie okno klasy premium

okno def du6 elektryczne do dachu płaskiego fakro 120x120

Okna do płaskiego dachu typu F to ponadto wysoka klasa B w zakresie reakcji na ogień (norma PN-EN 13501-1) co oznacza wydłużony czas opierania się oddziaływaniu płomieni i ograniczanie rozprzestrzeniania się ognia. To także podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe – najwyższa, 5.ta klasa wytrzymałości na uderzenia.

 

Sterowanie elektryczne w systemie bezprzewodowym Z-Wave to m.in siłownik, który jest bezpiecznie i estetycznie ukryty w skrzydle okiennym, dlatego jest chroniony przed wpływem czynników atmosferycznych i zachowuje maksymalną trwałość. Okna sterowane elektrycznie wyposażone są w czujnik deszczu, który w sytuacji wykrycia opadów inicjuje automatyczne zamknięcie skrzydła, dzięki czemu nie trzeba zawsze pamiętać o zamknięciu okien przed wyjściem z domu a wnętrza pozostają bezpieczne. Zastosowany w oknach siłownik ZWS umożliwia uniesienie skrzydła o 150 mm. W oknie zastosowany jest także zasilacz ZZ60h. Okno może być sterowane bezprzewodowo z użyciem pilota ZRH12, który nie jest dołączony do zestawu i trzeba dokupić go osobno.

 

Elementy składające się na sterowanie elekryczne okna DEF chronione są 2-letnią gwarancją producenta. Montaż okna może być podniesiony o dodatkowe 15 cm, co umożliwia montaż w niestandardowych pokryciach dachowych oraz dachach zielonych.

 

W ofercie Fakro można znaleźć szeroką gamę różnorodnych akcesoriów do okien do płaskich dachów, takie jak rolety i markizy, z którymi można w łatwy sposób kontrolować światło oraz temperaturę we wnętrzach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno do płaskiego dachu FAKRO DEF DU6 otwierane elektrycznie Z-Wave 120×120”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.