OKNO FAKRO DEC P2 DO DACHU PŁASKIEGO

Okno do płaskiego dachu DEC P2 Fakro ? otwierane elektrycznie 90×120

5 395,00 5 934,00 

Okno dachowe FAKRO DEC P2 90x120 kopułowe otwierane elektryczne

Z zastosowaniem nowoczesnych, termoizolacyjnych okien do płaskich dachów produkcji Fakro można doświetlić wnętrza domów z płaskimi dachami, w których istotną rolę odgrywa także oszczędność energii grzewczej. Okna Fakro DEC P2 umożliwiają doprowadzenie naturalnego światła do pomieszczeni pod dachem, w których nie ma możliwości montażu pionowych okien, do tego zapewniają możliwość przewietrzenia oraz najwyższy komfort obsługi, czyli sterowanie elektryczne w systemie Z-Wave. Okna DEC P2 poza pakietem szybowym wyposażone są także w kopułę z tworzywa sztucznego (dostępna w wariancie transparentnym lub matowym), co zapewnia razem komfortowe warunki w zakresie ochrony przed hałasem.

 

UWAGA – BRAK PILOTA W ZESTAWIE, WYMAGA DOKUPIENIA!

okna kopułowe do płaskich dachów
 • Najwyższa klasa wytrzymałości kopuły – SB 1200

 • Montaż nawet w całkowicie płaskim dachu – od 0 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 90x120 [cm]

 • Wytrzymała, odporna na uszkodzenia kopuła poliwęglanowa

 • Wykończenie kopuły transparentne lub matowe – do wyboru

 • Ochrona przed szkodliwym działaniem promieniowania UV

 • Klasa B reakcji na ogień

 • Klasa LUX

 • Okno otwierane elektrycznie - BRAK PILOTA W ZESTAWIE!

 • Rodzaj pakietu szybowego – P2 [4H-14-33.2T] jednokomorowy

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Gaz szlachetny w pakiecie szybowym – argon

Okno dachowe kopułowe Fakro DEC P2 otwierane – do płaskich dachów

fakro dec p2 90x120

Nowoczesna estetyka okien do płaskiego dachu Fakro DEC P2 90×120 to idealne dopasowanie zarówno do budynków o tradycyjnym, jak i nowoczesnym charakterze a dodatkowe możliwości w zakresie wykończenia okien oraz szeroki wybór dodatków i akcesoriów okiennych to odpowiedź na różnorodne wymagania użytkowników.

 

Okno DEC P2 ma możliwość otwarcia i jest sterowane elektrycznie, dlatego zapewnia dopływ świeżego powietrza i może stanowić jedyne okno w danym pomieszczeniu. To przy tym najwyższa wygoda użytkowania, szczególnie w przypadku okien zlokalizowanych w dachach płaskich, do których dostęp jest utrudniony.

 

Profile okienne wykonane z wielokomorowego PVC z wypełnieniem z tworzywa o właściwościach termoizolacyjnych, zapewniają jeszcze większy komfort cieplny. Materiał, z którego wykonane są profile okienne od strony pomieszczenia wykończony jest w kolorze białym (RAL 9010), tworzywo jest odporne na wilgoć i wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, dlatego też okna do płaskiego dachu DEC P2 sprawdzą się tak samo dobrze zarówno w pomieszczeniach codziennego użytku, takich jak salon czy pokój dzienny, jak i tam, gdzie panuje podwyższony poziom wilgotności w powietrzu. Profile PVC nie wymagają przy tym żadnych zabiegów konserwacyjnych, poza standardowym myciem, dlatego przez wiele lat zachowają swoją nienaganną estetykę. Po zewnętrznej stronie, profile okienne wyposażone są w dodatkowe elementy, z pomocą których można w łatwy i skuteczny sposób docisnąć pokrycie dachowe i zapewnić precyzyjne oraz estetyczne połączenie okna z dachem.

 

W oknach do płaskiego dachu DEC P2 zastosowano antywłamaniowy pakiet szybowy P2 (jednokomorowy) o wysokiej skuteczności w ochronie przed utratą ciepła z wnętrz (U = 1,2 W/m2K). Połączenie pakietu szybowego U2 z kopułą z tworzywa sztucznego tworzy dodatkowo bardzo skuteczną ochronę przed hałasem – dotyczy to zarówno odgłosów otoczenia jak i ulewnych deszczy. Izolacyjność akustyczna (Rw) okna osiąga wartość 35 dB, dlatego będzie ono świetnym wyborem także w przypadku takich pomieszczeń, jak sypialnia czy pokój dziecka.

Dachowe okno Fakro DEC P2 90x120 - okno otwierane elektrycznie klasy premium

okno dec p2 do dachu płaskiego fakro 90x120

Specjalna konstrukcja okien DEC P2 to także podwyższone bezpieczeństwo na wypadek ognia. W przypadku wystąpienia pożaru okno ogranicza rozprzestrzenianie się płomieni (zapewnia klasę B w reakcji na ogień). W połączeniu z bardzo wysoką klasą odporności na uderzenia (SB1200) okno zapewnia wysokie bezpieczeństwo również w związku z próbami włamania a także innymi zagrożeniami uszkodzenia mechanicznego.

 

Okno do płaskiego dachu DEC P2 – dodatkowe możliwości

 

Okno może być wykończone od strony dachu dwoma rodzajami kopuły z tworzywa sztucznego – transparentną (DEC-C P2) lub matową (DEC-M P2). Kopuła transparentna zapewnia dopływ nierozproszonego, intensywnego światła z kolei kopuła w wersji matowej rozprasza promienie słoneczne oraz zapewnia większą prywatność, co może mieć znaczenie np. gdy okno jest widoczne z góry.

Okna do płaskiego dachu Fakro, w tym model DEC P2 mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju akcesoria okienne, jak rolety wewnętrzne i markizy, których w ofercie Fakro można znaleźć bardzo szeroki wybór. Rolety do okien do płaskich dachów mogą zapewniać lekkie rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie wnętrza, z kolei markizy, które montuje się pomiędzy pakietem szybowym a kopułą, ograniczają nagrzewanie się wnętrza w słoneczne, upalne dni.

 

Wymiary okien DEC P2 zostały dostosowane do typowych, najczęściej występujących wymiarów naświetli stosowanych w ubiegłych dekadach, dlatego będą one dobrym wyborem w przypadku wymiany starego rozwiązania na nowe okno do płaskiego dachu Fakro a ich montaż będzie ułatwiony, bez potrzeby dokonywania zmian w istniejących otworach w dachu.

 

W oknach do płaskich dachów DEC P2 pojawiają się zmodyfikowane profile okienne PVC o zwężonym kształcie, który pozwala na uzyskanie aż o 16% większej powierzchni przeszklenia i dostarczenie do oświetlanych wnętrz jeszcze więcej promieni słonecznych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno do płaskiego dachu DEC P2 Fakro ? otwierane elektrycznie 90×120”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.