FAKRO DXC P2 DO DACHU PŁASKIEGO KOPUŁOWE

Okno kopułowe do płaskiego dachu DXC P2 Fakro – nieotwierane 80×80

2 576,00 2 834,00 

Okno dachowe FAKRO DXC P2 80x80 kopułowe nieotwierane

Okna FAKRO DXC P2 stworzone zostały do zastosowania w płaskich dachach budynków mieszkalnych i ogrzewanych – zapewniają najwyższą jakość użytkową, znakomite parametry w zakresie izolacji termicznej i akustycznej oraz komfortową obsługę. Z oknami do płaskich dachów Fakro można w łatwy i praktyczny sposób dostarczyć światło słoneczne nawet do wewnętrznych pomieszczeń pod dachem, w których nie ma możliwości zastosowania okien pionowych.

 

Dzięki wysokiej estetyce wykonania mogą stanowić ozdobę zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych domów z płaskimi dachami a wiele możliwości dodatkowych z zakresu wykończenia oraz akcesoriów pozwala dostosować produkt do każdych wymagań.

 

Innowacyjna konstrukcja profilu okiennego w oknie do płaskiego dachu DXC P2 od Fakro zapewnia zwiększenie powierzchni doświetlającej aż o 16% w stosunku to innych rozwiązań w takim samym rozmiarze, dzięki czemu do wnętrza dociera jeszcze więcej światła słonecznego.

okna kopułowe do płaskich dachów
 • Najwyższa klasa wytrzymałości kopuły – SB 1200

 • Montaż nawet w całkowicie płaskim dachu – od 0 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 80x80 [cm]

 • Wytrzymała, odporna na uszkodzenia kopuła poliwęglanowa

 • Wykończenie transparentne lub matowe – do wyboru

 • Ochrona przed szkodliwym działaniem promieniowania UV

 • Klasa B reakcji na ogień

 • Klasa LUX

 • Okno nieotwierane

 • Rodzaj pakietu szybowego – P2 [4H-14-33.2T] jednokomorowy

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Gaz szlachetny w pakiecie szybowym – argon

Okno dachowe kopułowe Fakro DXC P2 nieotwierane – do płaskich dachów

fakro dxc p2 80x80

Okno do płaskiego DXC P2 80×80 oparte jest na konstrukcji nieotwieranej, dlatego zaleca się, aby było wykorzystywane w formie dodatkowego źródła doświetlenia w pomieszczeniu, w którym jest inne okno umożliwiające przewietrzenie.

 

Profile okna wykonane są z wielokomorowego PVC z wypełnieniem w postaci materiału, który wspiera właściwości termoizolacyjne, dlatego zapewnia ono bardzo dobre wyniki w zakresie ochrony przed stratami ciepła. Materiał ten od wewnątrz pomieszczenia wykończony jest w kolorze białym (RAL 9010). Tworzywo, jakim jest PVC jest odporne na wilgoć, dlatego okno może być z powodzeniem stosowane zarówno w pomieszczeniach standardowego użytku (pokoje dzienne), jak i w kuchniach i łazienkach, w których okresowo pojawia się podwyższona wilgotność w powietrzu. Profile nie wchłaniają ani wilgoci ani zabrudzeń, są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych.

 

Profile okienne posiadają dodatkowe elementy, które służą do dociskania materiału pokrycia dachowego pod okapem ościeżnicy, dzięki czemu okno jeszcze skuteczniej połączone jest z dachem. Pakiet szybowy P2, w który wyposażone jest okno DXC P2 posiada podwyższone właściwości antywłamaniowe oraz zapewnia bardzo skuteczną izolację termiczną – U = 1,2 W/m2K (dla całego okna). Okno zapewnia także bardzo wysokie parametry w zakresie izolacji akustycznej – 35 dB, zapewniając komfortową ciszę, pozbawioną zarówno hałasów miejskiego zgiełku, jak i np. ulewnego deszczu. Dzięki temu okna DXC P2 sprawdzą się znakomicie także w sypialni i pokoju dziecka.

 

 

Dachowe okno Fakro DXC P2 80x80 - nieotwierane okno klasy premium

okno kopułowe 80x80 do dachu płaskiego fakro

Okna do płaskich dachów Fakro, w tym także model DXC P2, zapewniają podwyższone bezpieczeństwo na wypadek wystąpienia pożaru – klasa B w kategorii reakcji na ogień oznacza skuteczne ograniczanie rozprzestrzeniania się płomieni. Budowa okna oraz pakietu szybowego zapewnia także najwyższą klasę wytrzymałości na uderzenia – SB1200, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Wybierz transparentną lub matową kopułę w zależności od potrzeb – wykończenie transparentne to bardziej intensywne, nierozproszone światło słoneczne i skuteczniejsze doświetlenie wnętrza. Z kolei w przypadku kopuły matowej (mlecznej), do wnętrza dociera nieco rozproszone, łagodniejsze światło, kopuła matowa zapewnia także większą prywatność.

 

Konstrukcja okna do płaskiego dachu DXC P2 Fakro umożliwia stosowanie akcesoriów okiennych, pomocnych w kontroli światła we wnętrzach oraz w ograniczaniu nagrzewania się pomieszczeń w wyniku intensywnego nasłonecznienia. W ofercie akcesoriów znaleźć można zarówno wewnętrzne rolety dekoracyjne, przyciemniające i całkowicie zaciemniające, jak i zewnętrzne markizy przeznaczone do montażu pomiędzy pakietem szybowym a kopułą okna.

Bogaty wybór dostępnych rozmiarów okien do płaskich dachów DXC P2 Fakro dostosowany jest do standardowo występujących wymiarów naświetli w dachach płaskich, dlatego jest to znakomita opcja w przypadku chęci wymiany starego rozwiązania na nowe, termoizolacyjne i funkcjonalne okno.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno kopułowe do płaskiego dachu DXC P2 Fakro – nieotwierane 80×80”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.