OKNO FAKRO DEG P2 DO DACHU PŁASKIEGO

Okno do płaskiego dachu Fakro DEG P2 – otwierane elektrycznie 90×120

5 831,00 

Okno do dachu płaskiego FAKRO DEG P2 90x120 otwierane elektryczne

Okna do dachów płaskich typu G, więc także okno FAKRO DEG P2, to jedne z nowszych produktów w ofercie Fakro, w których zastosowano wiele innowacyjnych, ale też i sprawdzonych rozwiązań znanych i cenionych jeszcze w poprzednich modelach okien. To między innymi połączenie nowoczesnego wyglądu okien do płaskich dachów z linii F, które od dłuższego już czasu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, jak i najistotniejszych cech wyróżniających okna typu C, które słyną z wysokiej trwałości oraz wysokich parametrów termoizolacyjnych. Dlatego właśnie okna do płaskiego dachu DEG P2 to wyjątkowo zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewnia zarówno najwyższą estetykę, pasującą nawet do nowoczesnych i minimalistycznych budynków, jak i najwyższe parametry termoizolacyjne oraz w zakresie szczelności, co w połączeniu z najwyższym komfortem elektrycznej obsługi tworzy rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

 

UWAGA – PILOT NALEŻY DOKUPIĆ OSOBNO, BRAK W ZESTAWIE!

okno energooszczędne DMF DU6 do płaskich dachów
 • Nowoczesny, płaski segment szklany

 • Rekomendowany montaż w płaskim dachu – od 5 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 90x120 [cm]

 • Szyba hartowana od zewnątrz

 • Otwierane elektrycznie - brak pilota w zestawie!

 • Czarne profile okienne z aluminium

 • Najwyższa 4 klasa przepuszczalności powietrza

 • Okno klasy LUX

 • Trwałość i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne

 • Pakiet szybowy - 4H – Tg14Ar- 33.2T + 4H; 4H – Tg14Ar – 33.2T + 6H

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Gaz szlachetny w pakiecie szybowym – argon

Okno dachowe płaskie Fakro DEG P2 otwierane – do płaskich dachów

fakro deg p2 90x120

Zupełnie płaski, nowoczesny szklany segment to rozwiązanie, które sprawia, że okna FAKRO DEG P2 90×120 pasują przede wszystkim do budynków nowoczesnych, jednak jest to przy tym estetyka na tyle neutralna, że sprawdzi się tak samo dobrze w przypadku domów tradycyjnych. Okno DEG P2 posiada także profile aluminiowe w kolorze czarnym – RAL 9005. Dodatkowo, konstrukcja okna zaprojektowana została w taki sposób, aby przy konkretnych wymiarach okna zapewnić w nim jak najlepszy stosunek przeszklenia do profili okiennych, dostarczając tym samym jak najskuteczniejsze doświetlenie wnętrza pod płaskim dachem.

 

Elektryczne sterowanie, które zastosowano w modelu DEG P2 to najwygodniejsza z funkcjonalności, jakie można odnaleźć wśród okien do płaskich dachów, szczególnie w związku z ich trudnodostępną lokalizacją. Urządzenie musi w związku z tym zostać podłączone do sieci elektrycznej, z której będzie pochodziło zasilanie. Sterowanie oknem odbywa się za pośrednictwem pilota bezprzewodowego, działającego w systemie Z-Wave. Pilota nie ma w zestawie wraz z oknem i należy dokupić go osobno.

 

W oknie DEG P2 zastosowano trwały, termoizolacyjny pakiet szybowy P2 o podwyższonych właściwościach antywłamaniowych. Od wewnątrz zastosowano w nim bezpieczną, laminowaną szybę o klasie antywłamaniowej P2A, która zapewnia podwyższone bezpieczeństwo na wypadek rozbicia szyby, utrzymując kawałki szkła na folii.

 

Okno do płaskiego dachu DEG P2 to także bardzo wysoki komfort w zakresie ochrony przed hałasami z zewnątrz. Okno wykazuje wysoką skuteczność zarówno pod względem wyciszania ulicznego zgiełku, jak i odgłosów ulewnego deszczu. W badaniach izolacyjności akustycznej okna DEG uzyskały espółczynnik LIA = 42,1 dB, co stanowi bardzo wysoki wynik w porównaniu do standardowych okien. Dzięki temu nowe okna DEG P2 będą znakomitym wyborem nie tylko w przypadku typowych pomieszczeń użytkowych, ale sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach przeznaczonych do snu, w tym do pokoi dziecięcych.

Dachowe okno Fakro DEG P2 90x120 - otwierane elektrycznie okno klasy premium

okno deg p2 do dachu płaskiego fakro 90x120

Okna do dachów płaskich DEG P2 najbardziej komfortowy sposób na doprowadzenie naturalnego światła słonecznego do pomieszczeń w budynkach z płaskim dachem, w których nie ma możliwości montażu tradycyjnych okien lub gdy te nie zapewniają wystarczającej intensywności światła. Montaż okna do płaskiego dachu pozwala na użytkowe wykorzystanie pomieszczeń, które wybierane były dotąd np. na garderoby i składziki.

 

Do okien do płaskich dachów DEG P2 producent przygotował szeroką gamę akcesoriów dodatkowych, z pomocą których można istotnie zwiększyć komfort użytkowania okien oraz poprawić warunki we wnętrzach. Rolety do okien do płaskiego dachu mają funkcję dekoracyjną, mogą lekko rozpraszać światło słoneczne lub nawet dawać efekt całkowitego zaciemnienia i kontrolowania światła we wnętrzu. Z kolei stosowane po zewnętrznej stronie markizy do okien do płaskiego dachu pozwalają ograniczyć nagrzewanie się wnętrz wywołane intensywnym promieniowaniem słonecznym.

 

Budowa okien do płaskich dachów DEG P2 umożliwia montaż i skuteczne funkcjonowanie okna w przypadku dachów płaskich, których kąt nachylenia mieści się w przedziale od 5 stopni do 15, co zapewnia sprawne odprowadzanie wody opadowej z powierzchni szyby. Jednak w przypadku dachów całkowicie płaskich, czyli 0 stopni, montaż również będzie możliwy, należy jednak zastosować wtedy dodatkową ramę montażową XRD/A.

 

Wymiary okien do płaskich dachów DEG P2 są standardowe, dostosowane do powszechnie używanych wymiarów okien i naświetli do dachów płaskich, dlatego jest to znaczące ułatwienie w przypadku wymiany starego rozwiązania na nowe okno do płaskiego dachu Fakro. Katalogowe rozmiary to nie wszystko, na indywidualne zamówienie możliwe jest dopasowanie wymiarów okna DEG P2 do istniejącego otworu w dachu, o ile rozmiar ten mieści się w przedziale od 60 x 60 cm do 120 x 220 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno do płaskiego dachu Fakro DEG P2 – otwierane elektrycznie 90×120”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.