OKNO FAKRO DMG P2 DO DACHU PŁASKIEGO

Okno do płaskiego dachu Fakro DMG P2 – otwierane manualnie 60×60

2 831,00 

Okno do dachu płaskiego FAKRO DMG P2 60x60 otwierane

Okna do płaskiego dachu FAKRO DMG P2 produkcji Fakro powstały z myślą o zapewnieniu naturalnego światła w budynkach mieszkalnych z płaskim dachem, także w tych pomieszczeniach, w których nie ma dostępu do zewnętrznych ścian domu, a tym samym nie można zamontować w nich tradycyjnych, pionowych okien. Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, okna DMG zapewniają najwyższe parametry izolacji termicznej i akustycznej, trwałość i wyjątkową estetykę. Okna do płaskich dachów Fakro z linii G, w także okno DMG P2 to jedne z najnowszych propozycji tej marki, w której zastosowanych zostało wiele innowacyjnych rozwiązań.

 

Okna DMG P2 stanowią połączenie najlepszych cech sprawdzonych i cenionych przez klientów okien do dachów płaskich z linii F, które wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem, oraz okien typu C, w których priorytet stanowiły trwałość oraz parametry termoizolacyjne. Powstał w ten sposób najwyższej jakości produkt, którego właściwości, funkcjonalność oraz estetyka zadowolą nawet najbardziej wymagających.

okno energooszczędne DMF DU6 do płaskich dachów
 • Skuteczna ochrona antywłamaniowa

 • Rekomendowany montaż w płaskim dachu – od 5 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 60x60 [cm]

 • Szyba hartowana od zewnątrz

 • Otwierane manualnie

 • Czarne profile okienne z aluminium

 • Najwyższa 4 klasa przepuszczalności powietrza

 • Okno klasy LUX

 • Trwałość i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne

 • Pakiet szybowy - 4H – Tg14Ar- 33.2T + 4H; 4H – Tg14Ar – 33.2T + 6H

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Gaz szlachetny w pakiecie szybowym – argon

Okno dachowe płaskie Fakro DMG P2 otwierane – do płaskich dachów

fakro dmg p2 60x60

Okna do płaskich dachów FAKRO DMG P2 60×60 mogą być otwierane manualnie (z użyciem drążka teleskopowego), dlatego poza intensywnym doświetleniem wnętrza zapewniają także dostęp świeżego powietrza i możliwość przewietrzenia. Dzięki temu produkty te mogą stanowić samodzielne źródło światła w danym pomieszczeniu, zapewniając komfortowe warunki oraz zdrowy mikroklimat dla mieszkańców.

 

Wyjątkowa estetyka – okna do płaskiego dachu DMG P2 posiadają całkowicie płaski segment szklany, który znakomicie dopełnia minimalistyczną estetykę nowoczesnych budynków, sprawiając, że te prezentują się jeszcze ciekawiej. Okna DMG zbudowane są na aluminiowych profilach, które zostały wykończone w kolorze czarnym RAL 9005.

 

Konstrukcja profili okiennych względem przeszklenia w oknie została stworzona w taki sposób, aby do wnętrza docierało jak najwięcej promieni słonecznych, przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości i parametrów izolacji termicznej. Pakiet szybowy P2 o podwyższonych właściwościach antywłamaniowych od wewnątrz posiada laminowaną szybę o klasie antywłamaniowej P2A, która na wypadek stłuczenia nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców, ponieważ kawałki szkła utrzymywane są na folii.

 

Izolacja akustyczna – z oknami do płaskiego dachu DMG P2 zyskuje się także najwyższy komfort w zakresie izolacji dźwięków z zewnątrz. Budowa okna zapewnia wyciszenie hałasów, także w zakresie ulewnego deszczu, co potwierdzono w testach akustycznych. Okna DMG osiągają wynik LIA = 42,1 dB, co oznacza wyjątkowo skuteczną ochronę przed hałasem. Dzięki temu okna DMG P2 to najlepszy wybór także w przypadku pomieszczeń z przeznaczeniem do snu.

Dachowe okno Fakro DMG P2 60x60 - otwierane okno klasy premium

okno dmg p2 do dachu płaskiego fakro 60x60

Fakro oferuje szeroką gamę akcesoriów dodatkowych, które mogą zostać zastosowane w przypadku okien do płaskich dachów DMG P2. Są to wewnętrzne rolety dekoracyjne, przyciemniające i całkowicie zaciemniające, z którymi w łatwy sposób można kontrolować intensywność światła w pomieszczeniu a także zewnętrzne markizy, pomocne w ograniczeniu nagrzewania się wnętrz od nadmiaru słońca.

 

Okna do płaskich dachów Fakro to konstrukcja, która umożliwia montaż w dachach płaskich i o niewielkim nachyleniu – od 5 stopni do 15, co zapewnia optymalne spływanie po powierzchni wody deszczowej. Jednak w przypadku dachów całkowicie płaskich, o nachyleniu 0 stopni montaż okna DMG P2 także będzie możliwy – wystarczy zastosować dodatkową ramę montażową XRD/A, z pomocą której zostanie wytworzony odpowiedni kąt nachylenia okna do dachu.

 

Okna do płaskich dachów DMG P2 produkcji Fakro to najlepszy wybór w przypadku wymiany starych okien i naświetli na nowe – oferowane rozmiary okien DMG odpowiadają najczęstszym wymiarom stosowanych od lat rozwiązań, ponadto możliwe jest zamówienie okna w dowolnym, niestandardowym rozmiarze z zakresu od 60 x 60 cm do 120 x 220 cm. Dzięki temu wymiana starych okien na nowe może być znacząco ułatwiona i nie wymagać skomplikowanych prac związanych z dostosowywaniem wielkości otworów w dachu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno do płaskiego dachu Fakro DMG P2 – otwierane manualnie 60×60”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.