OKNO FAKRO DXG P2 DO DACHU PŁASKIEGO

Okno do płaskiego dachu Fakro DXG P2 – nieotwierane 90×90

3 202,00 

Okno do dachu płaskiego FAKRO DXG P2 90x90 nieotwierane

Okna FAKRO DXG P2 stanowią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, z którym możliwe jest doprowadzenie naturalnego światła słonecznego do wnętrza budynków z płaskim dachem, także do tych pomieszczeń, które zlokalizowane są centralnie, bez dostępu do zewnętrznych ścian budynku.

 

Okna do płaskich dachów Fakro z linii G, do których należy okno DXG, to nowa propozycja tego producenta, zawierająca w sobie połączenie nowoczesnej estetyki z rozwiązaniami technologicznymi dla osiągnięcia najwyższej trwałości i parametrów termoizolacyjnych. Nowe okna DXG P2 Fakro łączą w sobie najlepsze cechy znanych i docenionych już niejednokrotnie okien do płaskich dachów linii F, słynących z nowoczesnego wyglądu oraz okien w typie C, o trwałej i termoizolacyjnej konstrukcji. Pozwoliło to stworzyć rozwiązania zaawansowane technicznie o najwyższych parametrach z zakresu termoizolacji i szczelności, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

okna do płaskich dachów
 • Estetyczny, płaski segment szklany

 • Rekomendowany montaż w płaskim dachu – od 5 do 15 stopni nachylenia

 • Wymiary - 90x90 [cm]

 • Szyba hartowana od zewnątrz

 • Brak możliwości otwarcia

 • Czarne profile okienne z aluminium

 • Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne

 • Okno klasy LUX

 • Wytrzymałość na warunki atmosferyczne

 • Pakiet szybowy - 4H – Tg14Ar- 33.2T + 4H; 4H – Tg14Ar – 33.2T + 6H

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Gaz szlachetny w pakiecie szybowym – argon

Okno dachowe płaskie Fakro DXG P2 nieotwierane – do płaskich dachów

fakro dxg p2 90x90

Okna do płaskich dachów FAKRO DXG P2 90×90 mają konstrukcję bez możliwości otwarcia, dlatego najlepiej sprawdzą się w roli dodatkowego źródła doświetlenia we wnętrzach, które posiadają już inne okno z możliwością otwarcia oraz przewietrzenia.

 

Nowoczesna estetyka – całkowicie płaski, minimalistyczny segment szklany harmonijnie prezentuje się na powierzchni dachu, nie zaburzając jej formy a nawet dodając ciekawych akcentów. Okno DXG P2 posiada aluminiowy profil okienny, który wykończony jest w kolorze czarnym (RAL 9005).

 

Budowa okien do płaskich dachów DXG P2 zaprojektowana została w taki sposób, aby zapewniały one dopływ jak największej ilości światła słonecznego do wnętrza, przy zachowaniu optymalnych wymiarów okna.

 

Wytrzymały, ciepły i chroniący przed włamaniem pakiet szybowy P2 wyposażony jest w wewnętrzną szybę laminowaną (klasa P2A) która zabezpiecza mieszkańców przed ostrymi odłamkami szkła na wypadek stłuczenia – wszystkie elementy uszkodzonej szyby pozostają zatrzymane na folii.

 

Komfort ciszy – okna do płaskich dachów DXG P2 to maksimum komfortu w zakresie ochrony przed hałasem – konstrukcja okna wycisza nie tylko odgłosy ulicznego zgiełku, ale także silnych opadów deszczu, co potwierdzono w badaniach izolacyjności akustycznej. Osiągnięty przez okno DXG wynik to aż LIA = 42,1 dB, co przekłada się na wyjątkowo wysoką skuteczność. Sprawia to, że okna DXG są znakomitym wyborem zarówno w przypadku standardowych pomieszczeń, jak i sypialni i pokoi dziecięcych.

Dachowe okno Fakro DXG P2 90x90 - nieotwierane okno klasy premium

fakro dxg p2 do dachu płaskiego 90x90

W nowoczesnych oknach do płaskich dachów DXG P2 od Fakro można zastosować wiele rodzajów akcesoriów okiennych. Rolety do okien do płaskiego dachu Fakro to szereg możliwości – rolety dekoracyjne, przyciemniające i całkowicie zaciemniające to pełna kontrola światła i warunków we wnętrzach. Zewnętrzne markizy do okien do płaskich dachów Fakro pozwalają z kolei zachować kontrolę nad nagrzewaniem się pomieszczeń pod dachem nawet w upalne dni.

 

Konstrukcja okna do płaskiego dachu DXG P2 Fakro dostosowana jest do montażu w dachach, których kąt nachylenia mieści się w przedziale od 5 stopni do 15 stopni, ponieważ takie minimalne nachylenie wspiera mechanizm odprowadzania wody opadowej z powierzchni okna. Jednak w przypadku całkowicie płaskich dachów – 0 stopni nachylenia, montaż okna DXG także jest możliwy – wystarczy zastosować jedynie dodatkową ramę montażową XRD/A, która zapewnia powstanie zalecanego nachylenia płaszczyzny okna względem dachu.

 

Okna do płaskiego DXG P2 Fakro wytwarzane są w wielu rozmiarach – zarówno tych typowych, jak i mniej standardowych. Dostępne rozmiary z przedziału od 60 x 60 cm do 120 x 220 cm odpowiadają najczęściej stosowanym również w przeszłości rozmiarom okien tego typu, co ułatwia wymianę starego rozwiązania na nowe, bez konieczności modyfikowania istniejących w dachu otworów. W przypadku rozmiarów niestandardowych, na indywidualne zamówienie dostępne są dowolne wymagane rozmiary, mieszczące się w przedziale od 60 x 60 cm do 120 x 220 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno do płaskiego dachu Fakro DXG P2 – nieotwierane 90×90”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.