Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

fakro okna dachowe obrotowe ftp-v u4

FAKRO OKNA DACHOWE FTP-V U4

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

Obrotowe okna dachowe FTP-V U4 Fakro - drewniane

Okno obrotowe FTP-V U4 to tradycyjna konstrukcja i dobre parametry izolacji termicznej. Właściwości okna dostosowane są do budownictwa mieszkalnego, do pomieszczeń codziennego użytku. To przy tym wysoki standard ochrony antywłamaniowej i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania.

 

Budowa obrotowa ze środkową osią obrotu to taka, w której zawias znajduje się w połowie wysokości – pozwala on na obrót skrzydła o 180 stopni, a dzięki zasuwce możliwe jest zablokowanie pozycji otwartej, co jest przydatne zarówno podczas mycia okien, jak i w trakcie wietrzenia pomieszczenia.

 

Pakiet szybowy U zbudowany jest z dwóch szyb, pomiędzy którymi przestrzeń wypełniona jest argonem – gazem szlachetnym, ograniczającym straty ciepła na szybie. Pakiet zapewnia izolacyjność termiczną na poziomie Uw = 1,1 W/m2K.

okna obrotowe fakro

W oknie zastosowano także automatyczny nawiewnik V40P o bardzo wysokiej wydajności (aż do 49 m3/h), w którym wielkość kanału przepływu regulowana jest automatycznie. Nawiewnik pomaga utrzymać w pomieszczeniu zdrowy mikroklimat bez wychładzania wnętrza.

 

Okno dachowe FTP-V U4 wykonane jest w technologii thermoPro, w której zastosowano wiele rozwiązań wspomagających ograniczanie strat energii grzewczej z wnętrza, która wspiera dodatkowo trwałość oraz wytrzymałość całej konstrukcji.

 

Rozwiązania technologii topSafe, zastosowanej w oknie dachowym FTP-V U4 podnoszą bezpieczeństwo antywłamaniowe konstrukcji. To przede wszystkim podwyższona odporność na próby otwarcia siłowego, np. w wyniku uderzenia z zewnątrz w górną lub dolną część okna.

 

W oknach dachowych FTP-V U4 można zastosować wiele akcesoriów dodatkowych Fakro, z którymi zwiększa się komfort użytkowania okien oraz mieszkania na poddaszu. Rolety do okien dachowych to możliwość kontrolowania intensywności światła we wnętrzach, czyli od lekkiego rozproszenia aż po pełne zaciemnienie wnętrza. Zewnętrzne markizy przeciwsłoneczne to z kolei najłatwiejszy sposób na ograniczenie nadmiernego nagrzewania się wnętrz w trakcie upałów.

 

Parametry okien FTP-V U4 mogą zostać podwyższone, jeżeli do montażu wybrany zostanie specjalistyczny, termoizolacyjny kołnierz uszczelniający EHV-AT THERMO, który ma uniwersalną budowę i będzie odpowiedni do niemal wszystkich rodzajów pokryć dachowych.

Cart
Your cart is currently empty.