fakro okno dachowe ftp-v u4 55x118

FAKRO FTP-V U4 55×118 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 429,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 55x118
Okno dachowe obrotowe - trzyszybowe

FAKRO FTP-V U4 55×118 to trzyszybowe, dwukomorowe okna dachowe, zrobione z drewna, które zaliczane są do bardzo wysokiej jakości okien klasy PROFI. Wyróżniają się imponującymi parametrami izolacyjnymi oraz zadowalającą funkcjonalnością. Podniesione bezpieczeństwo – zarówno antywłamaniowe, jak i użytkowe – a także rozwiązania dające możliwość efektywnego oraz optymalnego przewietrzenia naszego poddasza, to zaledwie kilka z licznych zalet charakteryzujących te okna. Nie powinno się zapominać o zysku na energii cieplnej, co w sposób oczywisty przekłada się na oszczędności w budżecie domowym. Wygodna obsługa, dopracowane detale oraz wysoki komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym, o których trzeba wspomnieć. Inwestując w okna dachowe FAKRO FTP-V U4 otrzymujemy najlepszy produkt w bardzo przystępnej cenie.
okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okno drewniane FAKRO 55x118 FTP-V U4

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz
3-szybowe energooszczędne okna dachowe FAKRO FTP-V U4 55×118 to produkty skonstruowane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Do zaprojektowania okna zastosowano drewno sosnowe o wybitnych parametrach jakościowych, zaś do jego pomalowania wykorzystano ekologiczny lakier na bazie wody. Oblachowanie okna stanowi połączenie modnych kolorów z opcją dopasowania produktu do całego dachu. Czarne, antracytowe lub szarobrązowe okno, z zewnątrz ułatwia nam spójne dopasowanie koloru okna z “trendującą” obecnie barwą pokryć dachowych.  Obsługę okna zapewnia klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona w dolnej części skrzydła.

Okno dachowe FTP-V U4 55x118 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 55x118 opinie parametry
Poczwórny system uszczelnienia to szczególnie ważna cecha okien FAKRO FTP-V U4 55×118. Uszczelka przyszybowa gwarantuje jeszcze większą szczelność podczas niekorzystnych warunków pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowań w trakcie solidnych opadów deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu przekazuje odpowiednią ilość powietrza do pomieszczeń, gwarantuje zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność w zakresie energii cieplnej. Okna dachowe FTP-V U4 wzbogacone są szeroką paletą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Bogaty wachlarz kołnierzy uszczelniających umożliwia montaż okna właściwie w każdym rodzaju pokrycia dachowego. Istnieje możliwość montażu w zespoleniach.

Wybierz odpowiedni kołnierz:

Dla wielu osób bardzo istotną zaletą okna dachowego FTP-V U4 55×118 będzie jego cena. W tym modelu klient otrzymuje okno dachowe o atrakcyjnym wyglądzie w przystępnej cenie! Warto pamiętać, iż decydując się na kołnierz EHV-AT w kolorze oblachowania, można zaoszczędzić dodatkowe pieniądze! Polecamy trwałe okno FAKRO FTP-V U4 z idealnym kołnierzem, w niższej korzystnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Podwyższona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U4 55x118:

Dlaczego FAKRO FTP-V U4?

Ponieważ są to nowoczesne, trzyszybowe okna dachowe sprawdzone przez tysiące Klientów. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepszy stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 55×118?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 55×118 należy do okien małych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie konstrukcja dachu uniemożliwia zastosowanie większych okien lub nie potrzebujemy w pomieszczeniu dużo światła.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U4?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U4?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 55×118 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    oks@p.pl

    Polecam zdecydowanie każdemu!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!