fakro okno dachowe ftp-v u4 55x98

FAKRO FTP-V U4 55×98 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 308,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 55x98
Okno dachowe drewniane obrotowe - trzyszybowe

FAKRO FTP-V U4 55×98 to drewniane okno, które zaliczane jest do wysokiej klasy okien obrotowych. Przynależne do klasy PROFI cechuje się bardzo wysokimi parametrami oraz znakomitą funkcjonalnością. Podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz użytkowe, a także rozwiązania umożliwiające efektowne i optymalne przewietrzenie naszego poddasza, to tylko wybrane zalety opisujące to okno. Warto pamiętać o zysku energii cieplnej, który bezpośrednio przekłada się przecież na oszczędności z domowego budżetu. Wygodna obsługa, dbałość o detale oraz komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym, o których trzeba wspomnieć. Decydując się na okna dachowe FAKRO FTP-V U4 zyskujemy zatem najlepszy produkt w bardzo konkurencyjnej cenie.
okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okno drewniane FAKRO 55x98 FTP-V U4 trzyszybowe

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz

Drewniane, obrotowe okna dachowe FAKRO FTP-V U4 to produkty powstałe z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji okna stosowano drewno sosnowe o najlepszych parametrach jakościowych, zaś do jego pomalowania wykorzystano akrylowy, przyjazny ekologicznie lakier. Oblachowanie okna to połączenie nowoczesnych kolorów z ogromnymi możliwościami dopasowania produktu do całego zadaszenia. Antracytowe, czarne czy szarobrązowe okno z zewnątrz ułatwia nam bezproblemowe i spójne dopasowanie koloru okna z modną aktualnie barwą pokryć dachowych.  Obsługę okna zapewnia klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona w dolnej części skrzydła.

Okna dachowe FAKRO FTP-V U4 55x98 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 55x98 opinie parametry

Poczwórny system uszczelnienia to jedna z cech okna FAKRO FTP-V U4. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w skrajnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowań w trakcie obfitego deszczu. Uposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia, zapewnia zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Okna dachowe FAKRO FTP-V U4 są wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wachlarz kołnierzy uszczelniających pozwala na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym. Istnieje możliwość montażu w zespoleniach.

Wybierz odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Jedną z najistotniejszych zalet okna dachowego FTP-V U4, z punktu widzenia inwestora, jest jego cena. W przypadku tego modelu klient dostaję gwarancję okna dachowego o niepowtarzalnym wyglądzie w przystępnej cenie! Dodatkowo warto pamiętać, że wybierając kołnierz EHV-AT w kolorze oblachowania można zaoszczędzić! Do zyskania jest zatem trwałe okno z idealnym kołnierzem i to w niższej, bardziej korzystnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za sprawą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Prosty sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Zwiększona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U4 55x98:

Dlaczego FAKRO FTP-V U4?

Ponieważ są to nowoczesne, trzyszybowe okna dachowe sprawdzone przez tysiące Klientów. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepszy stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 55×98?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 55×98 należy do okien małych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie konstrukcja dachu uniemożliwia zastosowanie większych okien lub nie potrzebujemy w pomieszczeniu dużo światła.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U4?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U4?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 55×98 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    test

    Okno małe służy nam tylko do doświetlenia poddasza – ale przy okazji dobrze trzyma ciepło

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.