fakro okno dachowe ftp-v u4 66x140

FAKRO FTP-V U4 66×140 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 515,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 66x140
okna dachowe obrotowe - drewniane

FAKRO FTP-V U4 66×140  to drewniane okna dachowe, które zalicza się do okien klasy PROFI. Cechują się imponującymi parametrami izolacyjnymi oraz wysoką funkcjonalnością. Podniesione bezpieczeństwo – zarówno antywłamaniowe, jak i użytkowe – oraz rozwiązania dające możliwość efektywnego, jak i optymalnego przewietrzenia naszego poddasza, to zaledwie kilka z wielu zalet charakteryzujących te okna. Nie powinno się zapominać o zysku na energii cieplnej, co w oczywisty sposób rzutuje na oszczędności w budżecie domowym. Wygodna obsługa, dopracowane szczegóły oraz wysoki komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym, o których należy wspomnieć. Inwestując w okna dachowe FAKRO FTP-V U4 otrzymujemy najlepszy produkt w bardzo przystępnej cenie.
okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okna drewniane FAKRO 66x140 FTP-V U4

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz
Trzyszybowe okna dachowe FAKRO FTP-V U4 66×140 to produkty skonstruowane z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów. Do konstrukcji okna zastosowano drewno sosnowe o świetnych parametrach jakościowych, zaś do malowania użyto ekologicznego lakieru na bazie wody. Oblachowanie okna stanowi połączenie modnych kolorów z opcją dopasowania produktu do całego dachu. Czarne, antracytowe lub szarobrązowe okno, z zewnątrz ułatwia nam harmonijne dopasowanie koloru okna z “trendującą” obecnie barwą pokryć dachowych.  Obsługę okna zapewnia klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona w dolnej części skrzydła.

Okna dachowe FTP-V U4 66x140 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 66x140 opinie parametry
Poczwórny system uszczelnienia to w istocie ważna cecha okien FAKRO FTP-V U4 66×140. Uszczelka przyszybowa zapewnia większą szczelność w trakcie niekorzystnej pogody oraz redukuje mikrodrgania oblachowań w momencie, gdy nasilają się opady deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza odpowiednią ilość powietrza do pomieszczeń, gwarantuje zdrowy mikroklimat na poddaszu a także oszczędność w obszarze energii cieplnej. Okna dachowe FTP-V U4 wzbogacone są szerokim wachlarzem akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Dedykuje się ich montaż w dachach o kącie nachylenia od 15° do 90°. Bogaty wybór kołnierzy uszczelniających umożliwia zastosowanie okna właściwie w każdym rodzaju pokrycia dachowego. Istnieje możliwość montażu w zespoleniach.

Odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Jedną z najistotniejszych cech okna dachowego FAKRO FTP-V U4 66×140, z punktu widzenia inwestora, jest zwyczajnie jego cena. W przypadku tego modelu klient dostaje gwarancję okna dachowego o niepowtarzalnym wyglądzie w bardzo przystępnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Podwyższona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U4 66x140:

Dlaczego FAKRO FTP-V U4?

Ponieważ są to nowoczesne, trzyszybowe okna dachowe sprawdzone przez tysiące Klientów. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepszy stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 66×140?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 66×140 należy do okien średnich. Stosujemy je według projektu / zapotrzebowania na umiarkowane doświetlenie pomieszczeń.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U4?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U4?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 66×140 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    Zadowolony

    Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.