fakro okno dachowe ftp-v u4 66x98

FAKRO FTP-V U4 66×98 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 292,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 66x98
okno dachowe obrotowe - 3-szybowe

FAKRO FTP-V U4 66×98 to drewniane oraz obrotowe okno dachowe, które zaliczane jest do wysokiej jakości okien przynależnych do klasy PROFI. Cechuje się bardzo wysokimi parametrami a także doskonałą funkcjonalnością. Zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe czy użytkowe, a także rozwiązania dające możliwość efektownego i optymalnego przewietrzenia naszego poddasza, to tylko wybrane zalety opisujące to okno. Warto pamiętać o zysku na energii cieplnej, co bezpośrednio przekłada się przecież na oszczędności w domowym budżecie. Wygodna obsługa, dopracowane detale oraz komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym, o których trzeba nadmienić. Decydując się na okna dachowe FAKRO FTP-V U4 uzyskujemy  najlepszy produkt w bardzo konkurencyjnej cenie.
okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okno drewniane FAKRO 66x98 FTP-V U4 trzyszybowe

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz
Drewniane okna dachowe FAKRO FTP-V U4 66×98 to produkty powstałe z najlepszej jakości materiałów. Do budowy okna użyto drewna sosnowego o idealnych parametrach jakościowych, zaś do jego pomalowania wykorzystano akrylowy, ekologiczny lakier. Oblachowanie okna to zestawienie nowoczesnych kolorów z niezliczonymi możliwościami dopasowania produktu do całego dachu. Antracytowe, czarne czy szarobrązowe okno z zewnątrz ułatwia nam spójne dopasowanie koloru okna z modną aktualnie barwą pokryć dachowych.  Obsługę okna zapewnia klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona u dolnej części skrzydła.

Okno dachowe FTP-V U4 66x98 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 66x98 opinie parametry
Poczwórny system uszczelnienia to jedna z wielu cech okna FAKRO FTP-V U4. Uszczelka przyszybowa daje dodatkową szczelność w nieprzyjaznych warunkach pogodowych a także redukuje mikrodrgania oblachowań w trakcie obfitego deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza odpowiednią ilość powietrza do pomieszczeń, zapewnia zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędności na energii cieplnej. Okna dachowe FTP-V U4 wzbogacone są szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wachlarz kołnierzy uszczelniających umożliwia montaż okna właściwie w każdym pokryciu dachowym. Istnieje możliwość montażu w zespoleniach.

Wybierz odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Jedną z bardziej istotnych zalet z punktu widzenia inwestora jest to,  że okna dachowe FAKRO FTP-V U4 to produkty w przystępnych cenach. W przypadku tego modelu otrzymujemy gwarancję okna dachowego o niepowtarzalnym wyglądzie! Dodatkowo warto pamiętać, że decydując się na kołnierz EHV-AT w kolorze oblachowania dodatkowo oszczędzasz! Zyskujesz zatem trwałe okno z idealnym kołnierzem, w niższej, korzystnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Podwyższona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U4 66x98:

Dlaczego FAKRO FTP-V U4?

Ponieważ są to nowoczesne, trzyszybowe okna dachowe sprawdzone przez tysiące Klientów. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepszy stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 66×98?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 66×98 należy do okien małych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie konstrukcja dachu uniemożliwia zastosowanie większych okien lub nie potrzebujemy w pomieszczeniu dużo światła.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U4?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U4?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 66×98 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    test

    Okno kupiliśmy na działkę na której czesto zostajemy na noc – wczesniej przy dwuszybowych oknach bywało chłodno teraz zdecydyowanie czuć róznice wieczorami.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!