fakro okno dachowe ftp-v u4 78x140

FAKRO FTP-V U4 78x140 Top-Safe - Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 299,00 1 405,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 78x140
Okno dachowe obrotowe - trzyszybowe

FTP-V U4 to drewniane okno firmy Fakro zaliczane jest do wysokiej klasy okien obrotowych. Zaliczane do klasy PROFI charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami oraz znakomitą funkcjonalnością. Podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe, czy rozwiązania umożliwiające efektowne i optymalne przewietrzenie naszego poddasza to tylko wybrane zalety określające to okno. Warto pamiętać o zysku energii cieplnej, który przekłada się na bezpośrednie oszczędności z domowego budżetu. Wygodna obsługa, dbałość o detale i komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym. Decydując się na okno dachowe FTP-V U4 zyskujemy zatem najlepszy produktu w konkurencyjnej cenie.

okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okno drewniane FAKRO 78x140 FTP-V U4

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz

Obrotowe okno dachowe FTP-V U4 to model powstały z wysokiej jakości materiału. Do produkcji okna użyto drewna sosnowego o najwyższych parametrach jakościowych, zaś do jego pomalowania wykorzystano akrylowy, ekologiczny lakier. Samo oblachowanie okna to połączenie nowoczesnych kolorów z ogromnymi możliwościami dopasowania produktu do całej połaci dachowej. Antracytowe, czarne lub szarobrązowe okno z zewnątrz ułatwia nam bezproblemowe i spójne dopasowanie koloru okna z modną aktualnie barwą pokryć dachowych.  Samą obsługę okna zapewni nam klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona w dolnej części skrzydła. 

Okno dachowe FTP-V U4 78x140 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 78x140 opinie parametry
Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wybór kołnierzy uszczelniających, pozwalający na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym. Możliwość montażu w zespoleniach.

Wybierz odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Jedną z najistotniejszych zalet okno dachowe FTP-V U4, z punktu widzenia inwestora jest także jego cena. W przypadku tego modelu klient dostaję gwarancję okna dachowego o niepowtarzalnym wyglądzie w przystępnej cenie! Dodatkowo warto pamiętać, że decydując się na kołnierz EHV-AT w kolorze oblachowania zaoszczędzasz! Zyskujesz zatem trwałe okno z idealnym kołnierzem, w niższej korzystnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Podwyższona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 78×140 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    Kart29

    Drewniane okna dachowe FAKRO FTP-V z trzyszybowym pakietem to najlepsze rozwiązanie w stosunku jakość do ceny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.